Şimdi Ara

Naruto Akkipuden (Spoiler İçerebilir) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
602
Cevap
2
Favori
85.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: W7K2D

İzlenmeye değer sanıyorum ki 45 - 234 arası

Büyük bi kısmı değer.Arada epeyce filler var ama o kısımları atla.Geri kalan kısmında müthiş olaylar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: smallhero55

Evet yaa.Konohamaru bile çok daha fazla teknik kullanıyo.Temari ile vs sinde gördük.Shiruken Kage Bunshin, katon jutsuları falan kullanıyo.Naruto hala Rasengan, hala Kage Bunshin.Neyse şu filler bölümler bitse de adam gibi bölümleri izlesek.Manga okumamak için kendimi zor tutuyorum.Naruto vs Sasuke savaşı da bence animenin finali ya da final habercisi olur.Bu savaştan sonra muhtemelen saçmalar anime.
    @W2K7D En son 234 çıktı.

Spoilerlık bişi yok ama biz önlemimizi alalım.

Filler bitse bile şuan Mangada da aynı tekniklere devam. Bijuu hariç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ru1ns -- 1 Kasım 2011; 20:16:49 >

• Narutoyu hokage olmadan öldürsünler bence sasuke ile dövüşünde.
    Güzel bir son olur.
    Hokage olup biterse çok bayık bir son olur.
    Kakashiyi de hain çıkarsınlar başından beri bi plan olsun herşey on numara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haykıran Bıngıldak -- 1 Kasım 2011; 21:18:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haykıran Bıngıldak

Narutoyu hokage olmadan öldürsünler bence sasuke ile dövüşünde.
    Güzel bir son olur.
    Hokage olup biterse çok bayık bir son olur.
    Kakashiyi de hain çıkarsınlar başından beri bi plan olsun herşey on numara

Oha, naptın hocam sen. Korktum senden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ru1ns -- 1 Kasım 2011; 22:51:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xayL

quote:

Evet yaa.Konohamaru bile çok daha fazla teknik kullanıyo.Temari ile vs sinde gördük.Shiruken Kage Bunshin, katon jutsuları falan kullanıyo.Naruto hala Rasengan, hala Kage Bunshin.Neyse şu filler bölümler bitse de adam gibi bölümleri izlesek.Manga okumamak için kendimi zor tutuyorum.Naruto vs Sasuke savaşı da bence animenin finali ya da final habercisi olur.Bu savaştan sonra muhtemelen saçmalar anime.
    @W2K7D En son 234 çıktı.

Olsun hocam en azından heyecanlı bölümler gelir.Yeni teknikler falan görürüz.

• quote:

quote:

quote:

@W2K7D En son 234 çıktı.

Olsun hocam en azından heyecanlı bölümler gelir.Yeni teknikler falan görürüz.

Şuan sadece beklicez

• Adam resmen hikayeyi yırttı fırlattı , ezdi üstünü ciğnedi.
  • quote:

Adam resmen hikayeyi yırttı fırlattı , ezdi üstünü ciğnedi.

Kim?
  • quote:

Ne hikayesiymiş bu acep
  • quote:

quote:

Ne hikayesiymiş bu acep

Haykıran Bıngıldak anlattığı olay
  • quote:

Zamanla geçer dedi zamanla zamanla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haykıran Bıngıldak

quote:

Zamanla geçer dedi zamanla zamanla

• Naruto Hokage olmalı yaa.Kakashi'nin hain çıkması pek olası değil.Bi de yeni gelen bi ton düşmanın yanında Kakashi güçsüz duruyo.
  • Jutsu konusunda size katılıyorum bakın Orochimaru'ya adamdan her an olmadık, görülmemiş bir jutsu çıkabiliyor
    keşke mühürlenmeseydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eru ilúvatar

Jutsu konusunda size katılıyorum bakın Orochimaru'ya adamdan her an olmadık, görülmemiş bir jutsu çıkabiliyor
    keşke mühürlenmeseydi

Jutsu'yu çizende Kishi ama Kishi'nin kulakları çınlamaya başlamıştır birde Naruto'yu özel yapacak adam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ru1ns -- 2 Kasım 2011; 17:06:20 >

• quote:

quote:

Jutsu konusunda size katılıyorum bakın Orochimaru'ya adamdan her an olmadık, görülmemiş bir jutsu çıkabiliyor
    keşke mühürlenmeseydi

Jutsu'yu çizende Kishi ama Kishi'nin kulakları çınlamaya başlamıştır birde Naruto'yu özel yapacak adam

Belki Orochimaru Kabuto'yu tamamen ele geçirir.Orochimaru'yu tekrar görürüz

• quote:

quote:

quote:

keşke mühürlenmeseydi

Bu aslında herkes tarafından beklenen bişe. Orochimaru sonuçta büyük bir kötù hala cevaplanmasi gereken sorular var onla ilgili geri dönücektir.

• quote:

quote:

quote:

keşke mühürlenmeseydi

orochimaru nun geri döneceğini bende düşünüyorum. büyük bi ihtimallede döndürecekler. naruto onu yenmeden hikayeyi devam ettirmezler. tahminim naruto orichimaruyu kendi güçleriyle yenip bizde diyicezki aha bak naruto kyubisiz haliyle yendi gibisinden. tabiki o zamanlara daha çok bölüm çıkartırlar ve orochimaru 2. sınıf düşmana düşecek.

ayrıca Kishi nin vermek istediği mesajlar çok. naruto nun hokage olmaması demek. Kishi nin felsefe tarzına ters. hikaye bittiği zaman naruto hokage olur.

belki de büyükler naruto ya hokage teklifi götürür. naruto da
    - benim savaşmam gerek. köyde fazla duramam. sakura yı hokage yapın falan dese şaşırırım zaten. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By.Kerem.86 -- 3 Kasım 2011; 0:22:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kimi_kerem

quote:

quote:

quote:

keşke mühürlenmeseydi

orochimaru nun geri döneceğini bende düşünüyorum. büyük bi ihtimallede döndürecekler. naruto onu yenmeden hikayeyi devam ettirmezler. tahminim naruto orichimaruyu kendi güçleriyle yenip bizde diyicezki aha bak naruto kyubisiz haliyle yendi gibisinden. tabiki o zamanlara daha çok bölüm çıkartırlar ve orochimaru 2. sınıf düşmana düşecek.

ayrıca Kishi nin vermek istediği mesajlar çok. naruto nun hokage olmaması demek. Kishi nin felsefe tarzına ters. hikaye bittiği zaman naruto hokage olur.

belki de büyükler naruto ya hokage teklifi götürür. naruto da
    - benim savaşmam gerek. köyde fazla duramam. sakura yı hokage yapın falan dese şaşırırım zaten. :)

Evet Orochimaru
    Madara'dan sonra
    çok güçsüz görünür göze.Naruto hokage olmalı.Eğer Sakura Hokage olsun der de Sakura Hokage olursa Kishiye yayınladığı her manga bölümü için ayrı söverim. İlk bölümden beridir bi faydasını görmediğimiz hatta çoğunlukla zararını gördüğümüz Sakura'yı Hokage olarak görmek istemiyorum

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.