Şimdi Ara

Naruto Akkipuden (Spoiler İçerebilir) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
602
Cevap
2
Favori
85.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: simsail636

quote:

Orijinalden alıntı: Cairne

quote:

Orijinalden alıntı: xLordRealx

Şu Hinata'nın nesini beğeniyorsunuz anlamıyorum ya özgüvensiz pısırığın teki işaret parmaklarını birleştirip "N-Naruto-kun" demesini mi beğeniyorsunuz anlamıyorum ki? Ben olsam kesinlikle Ino gibi güçlü bir kızı tercih ederdim ya da Temari :D (Gerçi onu Shikamaru alacak bu gidişle)

İçimden geçenleri söylemişsin tam. Gözlerinden korkuyom ben onun zaten

Hinata'nın neresi sevilmez ki o ruhsuz gözlerde gizli aşkı bulmak sizin için imkansız olabilir ama o buz gibi gözlerde erimek, o yanağında neredeyse her zaman görebileceğiniz kırmızılıkta kızarmak, laciverte kaçan siyah saçlarında kendinizi uçsuz bucaksız bir denizde yüzüyormuş gib düşünmek mümkündür davranış şeklinden bahsetmiyorum bile sırf o kız yüzünden gerçek kızları güzel olarak göremez oldum o yüzden bunu yapmayın.

Edit:imla

Yemin ediyorum insanlığımdan utandım öyle anlatmış ki adam,hinata insansa ben neyim dedim kendime.

• quote:

Orijinalden alıntı: Saitou Hajime

quote:

quote:

quote:

Şu Hinata'nın nesini beğeniyorsunuz anlamıyorum ya özgüvensiz pısırığın teki işaret parmaklarını birleştirip "N-Naruto-kun" demesini mi beğeniyorsunuz anlamıyorum ki? Ben olsam kesinlikle Ino gibi güçlü bir kızı tercih ederdim ya da Temari :D (Gerçi onu Shikamaru alacak bu gidişle)

Hinata'nın neresi sevilmez ki o ruhsuz gözlerde gizli aşkı bulmak sizin için imkansız olabilir ama o buz gibi gözlerde erimek, o yanağında neredeyse her zaman görebileceğiniz kırmızılıkta kızarmak, laciverte kaçan siyah saçlarında kendinizi uçsuz bucaksız bir denizde yüzüyormuş gib düşünmek mümkündür davranış şeklinden bahsetmiyorum bile sırf o kız yüzünden gerçek kızları güzel olarak göremez oldum o yüzden bunu yapmayın.

Yemin ediyorum insanlığımdan utandım öyle anlatmış ki adam,hinata insansa ben neyim dedim kendime.

Adam Hinata'ya olan aşkı yaşamış resmen :D

• quote:

Orijinalden alıntı: smallhero55

quote:

Orijinalden alıntı: Saitou Hajime

quote:

quote:

quote:

Adam Hinata'ya olan aşkı yaşamış resmen :D

Sanat eseri resmen

• Peki arkadaşlar bu Sage SH ne? Bi gerçeklik payı var mı sadece teori mi?
  • Arkadaşlar birşey soracağım yeri burasımıdır bilmem ama Narutonun Ship. 221.Bölümde kabuto tobiye bir tabut açtı ve tobi çok şaşırdı acaba o tabutta KİM VARDI. (Son Açtığı Tabut)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayqas21

Arkadaşlar birşey soracağım yeri burasımıdır bilmem ama Narutonun Ship. 221.Bölümde kabuto tobiye bir tabut açtı ve tobi çok şaşırdı acaba o tabutta KİM VARDI. (Son Açtığı Tabut)

Onun yeri burası

http://forum.donanimhaber.com/m_12417984/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: tayqas21

Arkadaşlar birşey soracağım yeri burasımıdır bilmem ama Narutonun Ship. 221.Bölümde kabuto tobiye bir tabut açtı ve tobi çok şaşırdı acaba o tabutta KİM VARDI. (Son Açtığı Tabut)

şu espriyi yapmaktan yoruldum ama sıkılmadım: Tabut boştu, artistlik yapma seni de bunun içine koyarım dedi Kabuto

neyse şaka bi yana hemen hemen şu seçenekler üzerinde duruluyor:

1-Rikudou Sennin
    2-Madaranın kendi bedeni
    3-Uchiha İzuna(kardeşi)
    4-Uzumaki klanından biri
    5-Hiç tanımadığımız hatta gördüğümüzde bizim madaradan daha fazla şaşırabileceğimiz biri

• O tabutun için de Minato vardı çünkü
    Madara'yı yenen tek kişi o olduğu için.
    He olmaz derseniz

Ha Minato Naruto'nun için de mühürlü derseniz o tabutun içinde Izuna vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrix_neo

şu espriyi yapmaktan yoruldum ama sıkılmadım: Tabut boştu, artistlik yapma seni de bunun içine koyarım dedi Kabuto

Çok iyi espri.

Tabutun içindekinin Madara'nın gerçek bedeni olduğunu düşünüyorum çünkü
    Kardeşi zaten Madara'ya isteyerek verdi gözlerini.
    Madara neden korksun ki ondan?

• Demedi demeyin hiç görmediğimiz biri çıkacak o tabuttan
  • Olabilir ama tanımadık birinin çıkması bence izleyiciyi pek memnun etmez.Hem eğer tanımadık biri çıkarsa Madara'nın o kişi ile geçmişini anlatan bi ton bölüm görürüz.Hem o tabuttaki Madara'nın biricik aşkı falandır
  • baska bir atlama olacagini sanmiyorum. Cunku kishi narutoya yeterince vakit ayirdigini ve uzun zamandir bir mafya animesi mangasi cizmek istedigini söylemisti. kaynak; hatirlamiyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: fallen_angel17

baska bir atlama olacagini sanmiyorum. Cunku kishi narutoya yeterince vakit ayirdigini ve uzun zamandir bir mafya animesi mangasi cizmek istedigini söylemisti. kaynak; hatirlamiyorum :D

Mafya konsepti derken KHR gibi olursa onu da izleriz :D
  • quote:

baska bir atlama olacagini sanmiyorum. Cunku kishi narutoya yeterince vakit ayirdigini ve uzun zamandir bir mafya animesi mangasi cizmek istedigini söylemisti. kaynak; hatirlamiyorum :D

Eğer başka bi atlama olmayacaksa Shippuuden uzayacak biraz daha demektir.Daha ninja savaşı var, Sasuke'nin durumu, Naruto'nun Hokage olması falan filan derken epey daha uzatması gerekir. Bu arada bence savaştan sonra Naruto-Hinata durumu da açığa kavuşur.
  • quote:

quote:

Eğer khr gibi sonlandırılırsa taşlarmıyık

• quote:

Orijinalden alıntı: Ve tanrı onu yarattı

quote:

quote:

Niye canım nesi vardı KHR finalinin?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bir arc ardından bir tane daha ve sonra bir tane daha ve ... Çok keyifliydi ya bittiğini duyunca üzüldüm.Şimdi manga ilerleyecekte tekrar anime haline gelmesine karar verilecekte çok uzun iş

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bir arc ardından bir tane daha ve sonra bir tane daha ve ... Çok keyifliydi ya bittiğini duyunca üzüldüm.Şimdi manga ilerleyecekte tekrar anime haline gelmesine karar verilecekte çok uzun iş

Haa ben de finaline beğenmedin zannettim Ben de yeni bitirdim de üzüldüm bitmesine.İlk kısım başarılı.Manga da devam ettiğine göre bence anime de devam ettirilir.

• Daha önce sanırım yine bu konuda yeter ki çıksın izlerim tarzı bi yorumda bulunmuştum emin değilim.360 derece dönüyorum bu kararımdan.
    Son zamanlarda acayip kıl olmaya başladım bu seriye her hafta çıkarmak için bölümlere zibilyon tane flashback atıyorlar abi 209. bölümde mi ne yemin ediyorum flash backle geçti ve sürekli aynı flashback hani ya biz gerizekalıyız olayı anlamıyoruz tekrar tekrar izletiyorlar ya da bu adamlar dalga geçiyorlar.Kishide ne yapacağını şaşırdı basıp gidiyor son sürat.
    Hani allahtan ben biriktirip izliyorum ama güncel takip edenlerin nasıl bir sabır mekanizması var merak ediyorum.
  • 180 derece diyecektin herhalde 360 derece dönünce aynı noktaya gelirsin
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.