Şimdi Ara

Narcos (2015) | NETFLIX (Narcos: Mexico GELDİ) (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.632
Cevap
60
Favori
61.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4.bölümde kalmıştım bilerek izlemiyorum. Yeni sezon başlamadan bitiricem hepsini. Efsane dizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de başlayayım, herkes mükemmel diyorsa izlenir bu ayrıca netflix olayını anlamadım ?
  • Netflix'te Türkçe altyazı var mı?
  • yeni sezon ne zaman geliyor açıklandı mı
  • Arkadaşlar çok tavsiye etti, ben de Tropa de Elite sayesinde bir Wagner Moura hayranıyım. Hemen başlıyorum.
  • Ulan heyecanlandım konuyu görünce

• 2 günde 10 bölümü izledim bende 2. Sezonu iple çekiyorum. Harika bir dizi gerçekten.

• dün bitirdim yeni sezon ne zaman gelir ? öl de ölelim Pablo Emilio Escobar Gaviria reyiz
  • Harbıden ne zaman gelıyor şu ıkıncı sezon kesınlesen bi tarıh var mı ?
  • Geçen sene 28 Ağustos da gelmiş dizi. Gene o aralarda gelir diye tahmin ediyorum. Çekimleri başlayalı 2 aydan fazla olmuştu
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Cazador

Arkadaşlar çok tavsiye etti, ben de Tropa de Elite sayesinde bir Wagner Moura hayranıyım. Hemen başlıyorum.

Konuyu hortlatarak ben ve birçok kişiyi 2. sezon mu geliyo acaba diye heyecanlandırdın.
  • Ayrıca 2. sezon son sezon olacak söylentileri var. İlk sezon gibi 10-12 yılı tek sezonda anlatırlarsa zaten biter de gereksiz uzatmaya da gerek yok. Efsane olarak kalır en azından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet_Şahin

quote:

Orijinalden alıntı: El Cazador

Arkadaşlar çok tavsiye etti, ben de Tropa de Elite sayesinde bir Wagner Moura hayranıyım. Hemen başlıyorum.

Konuyu hortlatarak ben ve birçok kişiyi 2. sezon mu geliyo acaba diye heyecanlandırdın.

• İzlediğim en iyi dizilerden Escobar ı canlandıran karakter cuk diye oturmuş İnşallah 1. sezon kadar güzel olur yeni sezon. dizinin tek kötü yani olayları murphy'nin ağzından dinliyor olmamız bence escobar anlatsa çok daha hoş olurdu. Adam kendi hapishanesini kendi yapıyor böyle bişey var mı yav

• Abi müzikleride mükemmel ya
    Gerçek resimlerden ve videolara da yer vermeleri gerçekçiliği işleyiş bakımından süper olmuş.
  • Dikkatimi çekti de bu pantolonu kemerden tutup düzeltme olayını escobar çok yapıyor dizide. Özellikle gerçekte de böyle yapıyor imajı veriyolar. saçma ama dikkatimi çekti.
  • aga bu dizinin 2. sezonu ne zman gelecek ağaç olduk anasını satıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: FSOCIETY

İzlediğim en iyi dizilerden Escobar ı canlandıran karakter cuk diye oturmuş İnşallah 1. sezon kadar güzel olur yeni sezon. dizinin tek kötü yani olayları murphy'nin ağzından dinliyor olmamız bence escobar anlatsa çok daha hoş olurdu. Adam kendi hapishanesini kendi yapıyor böyle bişey var mı yav

Her zamanki gibi Amerikan propagandası yapıldığı için Murphy'nin ağzından anlatıloyor.

• 2. Sezon geldi sandim konuyu ustte gorunce.

Sevinmistim vallahi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2. sezon yazın gelir, boșuna beklemeyin...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.