Şimdi Ara

Napoleon: Total War™ ÇIKTI (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
0
Favori
18.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Silindi o linkler... İlaçlı halini koyucaklar heralde.
  • O linkteki oyun bilgisayara yüklenmiyor bile.Steam install yani.Parayla alırsan ancak işe yarar.Bekleyin biraz ben indirdiğime pişmanım zaten.
  • Hem Etwyi hem de bunu orijinal alan olacak mı acaba ama alır paralı gavurlar napolyon var ya.
    Bu arada oyunu oynayan var mı?
  • Empşre Total War beklediğim gibi bir strateji olmadı malesef. Dünya haritası üzerinde muhteşem ama savaş meydanına inince çok tekdüze ve gerçekçilikten uzak.
    Maratha ile oynuyorum şuan. sen git elin hintlisine Osmanlı birimlerini ver. olacak iş değil. bitirince siler diğer totalwarlar ile devam ederim. Napolyon mapolyon hikaye
  • Oyun güzele benziyor fakat 14 gb çokmuş. Harddisk dolu.
  • PM ile yardım eder misiniz ?
  • bn 0.arenabg.com den cekiyorum da cok yawas yarin aksama anca biter heralde max 200ü görüyo
    ama suan yüzde 40 kaldi yarina heralde oynarim
  • quote:

Orijinalden alıntı: carisma_eko

bn 0.arenabg.com den cekiyorum da cok yawas yarin aksama anca biter heralde max 200ü görüyo

Oynarsın oynarsın Oyunun ilacı çıkmadan nasıl oynamayı düşünüyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _RadagasT_

quote:

Orijinalden alıntı: carisma_eko

bn 0.arenabg.com den cekiyorum da cok yawas yarin aksama anca biter heralde max 200ü görüyo

Oynarsın oynarsın Oyunun ilacı çıkmadan nasıl oynamayı düşünüyorsun?

harbiden yaaa bn indirdigimin icinde vardir diye düsünüyodum koymamislar
    daha dogrusu cikmamis indirdigim yerde herkes hala crack bekledigini yazmis offf offfff

• Ben incelememi yazarken Napoleon: Total War proje sorumlusu Kieran Brigden, resmi Total War forumuna öyle bir şey yazık ki ne itibar kaldı ne de firmaya gülmeyen. Açıklamanın ise Napoleon: Total War’ın çıkmasına birkaç gün kala gelmesi cidden trajikomik. Oyun “standalone expansion” imiş. Bu da oyunun Empire: Total War gerektirmeyen bir ek paket olduğu manasına geliyor. Napoleon’un expansion sıfatlarını ne kadar üzerinde taşıdığı meçhul, bu husus hakkında yetkililer halen sessizler.

Kaynak:
    http://oyun.thgtr.com/oyun/rehber-tadinda-inceleme-napoleon-total-war/creative-assembly-ve-sega-ya-bir-cift-lafim-var

• Millet oynayıp yorumlamadan el atmayacağım
  • Razor arkadaşımız halletmiş galiba oyunla ilgili sorunları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OneTreeHill -- 24 Şubat 2010; 14:04:26 >
  • Evet link veremiyorum ama ilaç çıkmış... :)
  • bu oyun çoooook kötü yav strateji bunun neresinde var anlamadım

diz adamları ateş etmelerini bekle sağdan soldan atlı gelirse onları tut bu kadar rome ve medieval bu oyuna bin basar
    bişeyin şeyini çıkarırsan böle bo.um gibi oyun olur neymiş 200 tane devlet varmış banane isterse 100000 tane olsun ben oyundan zevk alamadıkdan sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkandcold

bu oyun çoooook kötü yav strateji bunun neresinde var anlamadım

diz adamları ateş etmelerini bekle sağdan soldan atlı gelirse onları tut bu kadar rome ve medieval bu oyuna bin basar
    bişeyin şeyini çıkarırsan böle bo.um gibi oyun olur neymiş 200 tane devlet varmış banane isterse 100000 tane olsun ben oyundan zevk alamadıkdan sonra

büyük bir ihtimalle oyunu bir yerden indirip , oyunu kavrayamadan , irdeleyemeden oynayıp bu yorumu yapıyorsun.
    bence empire total war ve napoleon total war , en iyi stateji oyunlarından biridir. çok ayrıntılı bir oyun. ama bu ayrıntılar saçma değil bilakis oyuna keyif veren ayrıntılar.
    bunları irdeleyecek kapasitesi , bilgisi olmayanlar oyuna bok atmasın lütfen. gitsin counter strike oynasın. eywallah.

• Konunun başlığına çıktı yazsanız iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nike

Konunun başlığına çıktı yazsanız iyi olur.

cuma günü çıkıyor.
  • oyunun yarısını indirdim gece 1 - 2 gibi oynamaya hazır olur.. oynadıkça yorum ekleyeceğim... şimdiden oynayan arkadaşlarda yorumlarını yazabilirlerse iyi olur
  • empire total war 100 sayfaya vardı ama bu varmayacak anlaşılan. sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer. empire ile işi batıran ca bu oyunla daha batırmış sanırsam
  • Sırf koleksiyon için aldım, bir şey umduğumdan değil.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.