Şimdi Ara

Napoleon: Total War™ ÇIKTI (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
0
Favori
18.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ETW gibi tw serisinin yüz karası bir oyundan sonra firma yeni oyunda ne yaptı bende çok merak ediyorum
  • Oyunu orjinal alıcak olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çöl Tilkisi

ETW gibi tw serisinin yüz karası bir oyundan sonra firma yeni oyunda ne yaptı bende çok merak ediyorum

yüz karası derken biraz daha açıklar mısın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeMeRoL

quote:

ETW gibi tw serisinin yüz karası bir oyundan sonra firma yeni oyunda ne yaptı bende çok merak ediyorum

Açıklamaya gerek yok kendisi serinin en kötü oyunu olup, oyuna 28 tane update gelmesine rağmen oyun yinede pek birşeye benzememiştir...

Edit: Şu an yüzde 50'ye geldi benim oyunda... En geç yarına yazarım ilk izlenimlerimi..

quote:

Orijinalden alıntı: 26.

Oyunu orjinal alıcak olan var mı?

http://forum.donanimhaber.com/m_37711935/mpage_1/f_/key_//tm.htm#37966226

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanHollandali -- 24 Şubat 2010; 22:25:16 >

• %75 ile ilk oynayan ben olacam heralde
  • quote:

quote:

Hollandalı yazmıs ama bana sormussunuz bende yazayım total war serisinin rtw alexsander hariç bütün oyunlarını orjinal aldım ilk defa verdiğim paraya etw sayesinde acıdım, oyunun ilk çıkan halinden bahsetmeye hiç gerek bile yok 2 hafta oynamaya çalısıp bırakmısdım nedenmi dersiniz saçma span çökme hataları(oyundan bunlar bezdirdi zaten) yapay zekanın tamamen gerizekalı olması ve oyundaki asırı kasmalar birde üstüne oyundaki güç dengesizliği de cabası verdiğim 90 tlye cidden çok yazık oldu etw multiplayeri ise ayrı bir saçmalık ztn o yüzden ntwyi 1aydan önce ne olduğunu görmeden hayatta almam bu arada etwye aradan bir yıl geçti yakında 1.6 yamasıda çıkacakmıs daha adam edemediler

• 1 saat 52 dakika kaldı :)
  • @çöl tilkisi

medieval 2 total war stainless steel 6.0 yamasıyla hiç denedin mi ? oyun gerçekten çok deli olmuş yalnız 30 tane devlet var turnlerin bitmesi biraz uzun zaman alıyor tek sorun bu..
    ben empire yi bıraktım gerçekten umduğumuzu bulamadık...
  • Ya bence Total war World War gelsin xD,guzel olurdu ama rome 2 yaparlar bence nplyndn sonra zira Creative aciklama yapmisti modern savaslar bizi bozar die daha 19yy e gelmeden bozuldu bunlar bu arada oynayabilen varmi NAPO yu
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

Ya bence Total war World War gelsin xD,guzel olurdu ama rome 2 yaparlar bence nplyndn sonra zira Creative aciklama yapmisti modern savaslar bizi bozar die daha 19yy e gelmeden bozuldu bunlar bu arada oynayabilen varmi NAPO yu

neredeyse bütün çağları içeren total war çıktı.. empire total war üstüne 1815-1915 gibi birşey yaparlarsa sıkıcı olur.. empireye çok benzer bi oyun olur. bence total war formatı değişebilir.. savaştan ziyade ekonomi ticaret gibi bir oyuna dönüşür mü acaba diye düşünüyorum belkide bu oyun total warın son oyunu olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: neczer

@çöl tilkisi

medieval 2 total war stainless steel 6.0 yamasıyla hiç denedin mi ? oyun gerçekten çok deli olmuş yalnız 30 tane devlet var turnlerin bitmesi biraz uzun zaman alıyor tek sorun bu..
    ben empire yi bıraktım gerçekten umduğumuzu bulamadık...

Tabi oynadım hemide 6.1 :D
    Bundan sonraki oyun çoooooooook büyük ihtimal rtw2 olacak :)
  • son 12 dk... biraz oynayıp yorumları yazacağım
  • Medieval Total War 3 çıksa daha güzel olur. RTW çok eskiye kaçıyor o zamanlar diplomasi zaten fazla yoktu deyip oyuna diplomasiyi hiç koymazlar yoksa. MTW de bari Osmanlı zamanlarını konu alıyor.
  • quote:

quote:

1.Oyunu daha tamamlanmadan piyasaya sürmeleri.
    2.Mod araçları yayınlamamaları.
    3.Yapay zekanın gemilere ordu yükleyemeyecek kadar aciz olması(bkz:Madde 1).

En azından mod araçları yayınlasaydılar modcuların işi kolaylaşırdı ve oyun "oynanabilir" hale gelebilirdi.
  • oyunu şimdi oynadım genel itibarı ile etw den farkını bulamadım. biraz modifiyeli etw olmuş. en azından etw gibi ilk çıktığında bug deryası olan bir oyun olmamış. ai ve teknik özellikleri iyi yani etw nin patchlenmiş haliyle bir.

mod olarak çıksaymış daha iyimiş ayrı bir oyun olmayı haketmemiş bence.

osmanlı seçilemiyor ya fransa olup napolyon komutasında oluyorsunuz ya da ingiltere, rusya, avusturya gibi devletlerden biri olup fransaya karşı savaşıyorsunuz.
  • empire gibi sorunlu bi oyun olmaması bile sevindirici. oyun yaklaşık açıldığında 20,5 gb bi savaş yaptım.. güzel olmuş diyebilirim... daha diplomasi olayına giremedik.. artık onu da yarına bırakalım ben yavaştan yatayım
  • İşte ss'ler. (1920x1080 ama tinypic ufaltmış dosyaları.)

Herşey full 20-30 fps arası gidip geliyor.Denizde de,karada da.

Napoleon: Total War™ ÇIKTI

• OYunu şu anda kuruyorum.AKşama ancak biraz kurcalarım.
  • evet beyler yorumları alalım

yarın cdciden alabilirmym napoleon korsanını
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatal

oyunu şimdi oynadım genel itibarı ile etw den farkını bulamadım. biraz modifiyeli etw olmuş. en azından etw gibi ilk çıktığında bug deryası olan bir oyun olmamış. ai ve teknik özellikleri iyi yani etw nin patchlenmiş haliyle bir.

mod olarak çıksaymış daha iyimiş ayrı bir oyun olmayı haketmemiş bence.

osmanlı seçilemiyor ya fransa olup napolyon komutasında oluyorsunuz ya da ingiltere, rusya, avusturya gibi devletlerden biri olup fransaya karşı savaşıyorsunuz.

Yukarda yazmıştım ama tekrardan yazayim

Ben incelememi yazarken Napoleon: Total War proje sorumlusu Kieran Brigden, resmi Total War forumuna öyle bir şey yazık ki ne itibar kaldı ne de firmaya gülmeyen. Açıklamanın ise Napoleon: Total War’ın çıkmasına birkaç gün kala gelmesi cidden trajikomik. Oyun “standalone expansion” imiş. Bu da oyunun Empire: Total War gerektirmeyen bir ek paket olduğu manasına geliyor. Napoleon’un expansion sıfatlarını ne kadar üzerinde taşıdığı meçhul, bu husus hakkında yetkililer halen sessizler.

Kaynak:
    http://oyun.thgtr.com/oyun/rehber-tadinda-inceleme-napoleon-total-war/creative-assembly-ve-sega-ya-bir-cift-lafim-var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanHollandali -- 25 Şubat 2010; 16:07:29 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.