Şimdi Ara

Nanokatalog web sitesi güvenilir midir ? (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
330
Cevap
4
Favori
42.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    şerefsizler adam kandırıyorlar akıllarınca yuh be ne pislik dünya olduk sonumuz hayır olsun alanında aklına şaşayım hala
  • C.CEMİL kullanıcısına yanıt
    Bende YapıKredi ile almıştım dün bende harcamaya itiraz ettim bakalım ne zaman para iadesi gelecek adamlar ayaklı yalan para iadesi sorunca cevap bile vermiyorlar geçen gün arkadaşa canlı desteğe yazdırdım şu ürün stokta var mı diye hemen atladılar ama para iadesi vs yazınca gram cevap vermiyorlar verenlerde yalan söylüyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    birinden kurtuldum derken bir başkası çıktı

şimdi de avansas denilen site benzeri şeyler yapıyor
    size özel 30 tl. indirim kuponu deyip vermişler ,çay alımında kullandım
    aldığınız üründe tedarik sorunu yaşadığımızdan (çaykur filiz çayda nasıl tedarik sorunu yaşıyorlarsa) onun yerine lipton karadeniz çay göndereceğiz diyorlar

üstelik bunca yıllık internet alışverişinde ilk defa görüyorum , gün içinde bu mesajı onaylamazsanız demişler ve bende geceye kadar maillere bakmamıştım

tedarikçi sorunu dedikleri ürünü ise şuan dahi sitelerinde satıyorlar

fiyatları ise
    çaykur filiz : 1 kg. 29.33 tl.
    lipton karadeniz 1 kg. 23.20 tl.

bunlar artık iyice coştular ,bu gidişle internetten satış işi bitecek gibi

• aynı şeyleri yaşadığım için biliyorum ,artık hiç korkuları kalmamış ,bakın bir üstteki mesajımda yazdım başka bir firmanın yaptıklarını
    artık bu ülkede kimseye inanamayacağız anlaşılan
    hocam ben netten gıda almam hiç gerek yok bence
    hocam bu ürün şuan en ucuz 29 tl. gibi fiyatlarla satılıyor ,ben 30 tl. indirim kuponu kullandığımda 25 tl. civarına alıyordum (bazı yerlerde ise 30 tl. üzeri satışı var) ,7 adet almıştım ve bu durumda 30 tl. den fazla karla üstelik kapıma kadar gelecekti (tabi maddi durumu iyi olanlar için benim anlattıklarım tuhaf gelebilir,ancak ben bu şekilde ayda 200 tl. veya daha fazla kar yapabiliyorum ,banka kampanyalarını da katınca 300-400 tl.yi buluyor)

emekli maaşıyla ancak böyle üç beş hesaplayıp yaşayabiliyoruz ,diğer türlü niye uğraşayım ?

ki daha önceleri bu siteden aynı şartlarda defalarca alım yapmıştım ve hiç sorunla karşılaşmamıştım
    firmalara son zamanlarda kesin bir şeyler oldu ,güvenli dediklerimiz dahi tuhaflaştı
    doğrudur hocam ben gıda olayına hiç girmediğim için bilemem demek istedim yoksa her kesin kendine göre bütçesi var neresi karlıysa onu seçer demek ki tüm sektör sapıtmaya başladı dünyada
    iptal edip anında parayı iade etseler ona bile razıyım ,şimdi yine bir sürü uğraştıracaklar
    iptal/iade için sitelerinde, kredi kartına iadeler 10 gün ,debit kartlar 30 gün içinde bankanızca iade edilecektir yazmışlar
    bu gidişle sadece n11 ve gg. sitesi dışında site kullanmayacak gibiyim (en azından bir müddet)
  • 2 hafta boyunca hergün yazmam ,aramam ve sağa sola şikayet etmemin sonunda paramı iade ettiler Nanokatalog’dan toplamda 1500 liralık alışverişim oldu en son 5-6 ay önce almıştım son zamanlarda adamlar kendilerini bozdu ve müşteri memnuniyeti 0 a indi şikayet sitelerinde son 6 ayda nanokatalog hakkında şikayetler arttı bundan sonra kimseye tavsiye etmem 50-100 fazla verin başınız ağrımasın.
    İyi günler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçen ay aldığım ürünü bu hafta gelecek,haftaya gelcek diye oyaladılar en son distribütör ile problem yaşıyoruz iptal edelim dediler. Ücret iadesini yapmayıp,
    süründereceklerini bildiğimden ihtiyacım olan ürün olmasa da mecbur stoklarında olan başka bir ürünü göndermelerini istedim,gönderdiler.Ben dersimi aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derinyarm -- 10 Mayıs 2018; 21:26:17 >
  • Crucial mx500 500gb siparisini (3 gun beklemeyle) nihayet bugun iptal ettiler.

Simdi ise para iadesini bekleyecegiz. Tekrar soyluyorum kesinlikle uzak durulmasi gereken bir site. Techno bilmem ne sirketin yolundan gidiyor, yakinda batar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LeviGerman kullanıcısına yanıt
    Zaten technosistem aynı altyapıyı kullanıyorlar.
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    Hadi ya, odeme itirazi yapayim bi kac gune iade alamazsam. Artik 3-5 site disinda internet alisverisini askiya alma vakti geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LeviGerman kullanıcısına yanıt
    bir kaç güne iade alırsan kahrımdan çatlarım ,ben 1 ay uğraştım :)
    onu da banka sayesinde aldım

aslında diğer arkadaşın söylediği de mantıklı , aynı paraya stoklarında olan başka bir alma konusu
    tabi yüklü bir para ise o zaman işine yaramayan üründe alınmaz
    bunu dende düşünmüştüm ama kızdığım ve inat ettiğim için iade istedim

şimdi siz her sorduğunuzda basma kalıp cevaplar verilecek (kredi kartı ile alımlarda ... iş günü ,banka kartı ile alımlarda ... iş gün içinde iade yansıyacaktır şeklinde)

birde iş günü davası var ,araya hafta sonu girince yeni haftayı bekliyorsun

mh. lerini aradığınızda ,efendim biz talimatı şu tarihte vermişiz diyecekler (nereye ve kime veriyorlarsa)
    en son çok sıkıştırırsanız bankanızla görüşün diyecekler (sanki bunlarda sorun yok da ,bütün suç bizim bankamızdaymış misali)

geçmiş olsun sende bizim kafileye katılmış oldun :)
    kart ile aldıysan eninde sonunda iade yapılacak ama sen bu sürede sinir olacaksın

ben artık 3-5 site dahi diyemiyorum ,sadece n11 ve gg. dışında bir müddet alım yapmayı düşünmüyorum (onları da onaylamadan para aktarımı olmadığı ve iptal durumunda paranın anında iade olması nedeniyle seçiyorum)

bu gidiş hiç iyi gidiş değil ama artık ne diyelim

Stoklarına bakmadım bile, nasıl olsa iade alacağım, yanlarına kar kalacak bir şey yapma gereği duymadım bu yüzden.

JD eşşek ürününden sipariş geçtim, şimdilik idare eder. Gerçekten çok hızlı bir şey gereğini duyursam, NVM m2 serisine geçerim de bendeki z97 anakartta alacağım en fazla 1000mb hız. Aslında halen gayet hızlı da, 3'te 1 hızında kullanmak fikri nahoş geliyordur.

Aslında n11 gg konusunda doğru söylüyorsun, anında iptal (kargolama süresini geçince), ödeme erteleme ve yorumlara müdahale edilmemesi. Pek başka bir yerde göremiyorsun bu seçenekleri.
  • http://www.nanokatalog.com/urun/inno3d-geforce-gtx-1060-compact-pcie-3gb-gddr5-ekran-karti

1050 ti fiyatına 1060 3gb satıyorlar alsam gönderirlermi acaba?
  • sınırsız sabrın varsa geç derim sipariş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackankas

http://www.nanokatalog.com/urun/inno3d-geforce-gtx-1060-compact-pcie-3gb-gddr5-ekran-karti

1050 ti fiyatına 1060 3gb satıyorlar alsam gönderirlermi acaba?
    önceki sayfadaki yazılanları takmıyorsan al para senin
  • Bu siteden 20 bin TL civarında alışverişim oldu. Bazısı stoktan hemen gönderildi bazısı da 1 ay civarını buldu. Tabi bunlar elime gelen ürünler. Siparişimin üzerinden 2 ay geçmesine rağmen bana ulaştırılamayan ve dolayısıyla daha fazla sabredemeyip iptal ettirdiğim, para iadesi aldığım da oldu. Sabrederim diyorsanız alabilirsiniz. O açıdan güvenilir bir firma. Faturası vesaire herşeyiyle elinize ulaşıyor.
  • ürünün gönderilmesi için çok sabırlı olmanız gerek. yaklaşık ay bekleyip iptal etmek zorunda kaldığım siparişim de oldu, karşımda bir muhatap bulamadığım da. beklemek dışında her hangi bir mağduriyet yaşamadım, stokta olmayan ürünü stokta varmış gibi satmaları ve 1 ay bekletmeleri dışında

iade konusunda kısa sürede iade ediyorlar, iş beklemekte ve sabırlı olmakta. (sitelerinde belirtitkleri 5-7 iş günü olayına takılmamak gerek, iki siparişimde de yaklaşık 1 ay boyunca bekleyip iptal ettim. birisi tedarik edilemedi, diğeri 1 ay gibi bir sürede bile gönderilemedi.)
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.