Şimdi Ara

nanokatalog.com sitesinden uzak durun. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
3.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mağdur olan arkadaşlar öncelikle geçmiş olsun forumda gezerken uzun zamandan beri sürekli şikayet görüyorum fakat malesef insanlarımız hiç araştırmadan direk siteden alışveriş yapıyorlar bile bile tongaya düşüyorlar şimdiye kadar devlet neden bunların şirketini kapatmadı hiç bilmiyorum çoktan Tasfiyeye girmesi gerekirdi belkide girmiştir Sitelerini araştırdığımda açık adreslerini ve perpa iş merkezinde olduklarını belirtmişler oraya giden bakan belli yerleri varmıdır, yokmudur bilmiyorum en azından resmi paylaşıyorum belki mağdur olan arkadaşlara yardımcı olur.

nanokatalog.com sitesinden uzak durun.

• Gecmis olsun malesef bir sabit konu cikartamiyoruz kimden alis veris yapilacagi konusunda
  • 2 yıl önce kasa fanı almıştım. Sorunsuz bir alışverişti. O siteden başka alışveriş yapmadım.
  • Satın almadan önce araştırma yapsaydınız iyi olurdu.
    Firma stoklarında olmayan ürünleri sipariş üzerine yurtdışından getiriyor.
  • Nanokatalog BATTI MI ?
    (Yoksa çarpıp gitti mi ?)

01.10.2019 tarihli siparişimin 49.günü ve ne telefonla ulaşabiliyorum, ne de online saçmalığından bilgi alabiliyorum !
    Yanlışlıkla online olurlarsa o klasik geldi, gelecek hikayesini tekrarlıyorlar.

Technopat'ta, şikayet var ve ekşi'de bile şikayetler patlamış durumda.https://www.technopat.net/sosyal/konu/nanokatalog-tedarik-suereci.787074/

Durum hiç parlak değil, çarpıp gittiler gibi...!
    Forumda onlarca fake hesap ile övenler bile kaybolmuş.
    49 günde sipariş nasıl teslim edilemez ?
    -Adamların sipariş teslim etmeye niyeti yok anlaşılan.

Milletin parasını kullanıp, düdüğünü öttüren bir firma sanırım.
    Ama bu böyle gitmez.
    Yarın savcılığa "internet dolandırıcılığı" üzerinden başvurumu yapacağım.
    Savcılık başvurusu sandığınızdan daha da kolay bir süreçtir.
    Lütfen tüm mağdur arkadaşlar bu konuda yarım saatini ayırsın ve şikayet etsin.
    Sonuç ne olacak görelim...

Savcılık şikayetini takiben CİMER üzerinden de şikayet edin, olayın b*ku çıkmış artık !

• HGT H kullanıcısına yanıt
    Çok Kişiyi Çarptılar Hocam
    Aylar Öncesinden Savcılığa Şikayet Edilmiş Sonuç 0 Her Gün Siparişler Geçilmekte Ürünler Gönderilmemekte İadelere Gasp Edilmektedir

Kimse Hiç 1 Şey Yapamıyor Çarptıkları Kişinin Sayısı Bell, Değil Kimisi 5 Milyar, Kimisi ,2 Milyar 1 Ton Kişi
    Ben 7 Ay Uğraştım Telefonlar Sürüsüne Kesinklilke İade Etmiyecekler Paraları Herkese Geçmiş Olsun
  • ya bu fiyat farkında zaten bir hile oldugu belli oluyo başka yerlerde 1000 tl ise bu sitede 800 tl ya direk küt diye düşüyo bir defa alışveriş yaptım geçen sene işlemci soğutucusu almıstım 1 hafta da gelmişti telefonlarada bakıyolardı demekki artık tokatlama işine başladılar mağdur olan tüm arkadaşlara geçmiş olsun bidaha daha dikkatli olmak gerek hepimiz için geçerli
  • Ben de golü yedim korkusu ile 3 haftadır ecel terleri dökerken en sonunda bugün 10 Eylül'de verdiğim sipariş geldi. 20 Kasım-10 Eylül, yani 70 gün.

35 gündür malın gümrükte bekletildiği söylendi, geçtiğimiz ay gümrük yasası değişmiş.

Ancak şu da var, 5-7 günde ürün tedariği demek parasını veren adama ulaştırmak demektir benim gözümde. Madem bu kadar bekleme süreleri oluşacak o zaman doğru bilgilendirirsiniz, bekleyecek olan bekler. Kimse sinir krizi geçirmez.

Müşteri hizmetlerine erişebildim bu sürede internet üzerinden ama telefonları hep meşgul.
  • Piyasası belli olan bir üründe ciddi bir indirim sağlıyorsa ben oraya güvenmem. Gerekirse 200 300 fazla veririm bildiğim yerden alırım. Aramızda bu site ilgili şikayetleri okuyup "belki beni pas geçerler" kafasıyla bile bile lades olanlar var, bu arkadaşların Çiftlik Banka ya para yatırdıklarını bile düşünüyorum. Zira aylardır bu firma ile bir ton şey görüyorum, halen de alışveriş yapanlar var, enteresan bir milletiz.

Küçük insanlar küçük hesaplar yapar. 200 300 lira için keyfinizden taviz vermeyin.
  • cronus75 C kullanıcısına yanıt
    Size katılıyorum,

Adamların calısma mantıgı belli, sipariş üstüne yurtdışından tedarik edip gönderiyorlar. olabilir bir ticaret şeklidir.

Burada yanlıs olan "5-7 gün" yazılması tedarik süresine. bununla müsteriyi yanıltıyorlar. bir ay denir açıkça insanlar razı gelirse sipariş verir.

Ha firma hakkında hiç şikayet yok mu? bilmiyorum. varsa hala nasıl ticarete devam ediyor, orası tam bir muamma.
  • doğruya doğru yanlışa yanlış demek lazım aynı olay benim de başıma geldi 1 ay bekledim ve istediğim anakartı da alamadım, bu firma iyi niyetli olsa oraya 7 iş günü yazmaz 1 ay ve fazlası diye yazar.
    bu insanları yanıltma taktiğidir, hiç bir savunulacak tarafı da yoktur ben anakartı almaya gittiğim de benim gibi mağdurlardan gelen telefonlar sebebi ile ortalık toz duman dı.
  • Ne olursa olsun, nakit havale ile mal asla almayın online alışverişte. Kredi kartı ile alındığında Visa-Mastercard alışveriş sigortası kapsamında ürün elinize gelmediği kanıtı ile paranızı iade eder banka.

Nanokatalog için zaten ben ne müşteri hizmetleri ne de lojistik olarak girdikleri yükün altından kalkabilecek bir organizasyonları olmadığı kanaatine vardım. Yetişemiyorlar bu ürün çeşidine bence takip de edemiyorlar. Ne ürün siparişine, ne para iadesine defalarca yaz konuş denk gelirse.

Şimdiye kadar 2017'den beri 11 sipariş vermişim, 3'ünü iptal etmişim 2'si keyfi, birinde ürün bulunamamıştı, param k.kartına iade edilmiş, 7'si gelmiş, biri yarın gelecek Aras Kargoda. Son partide iki ürün aldım. Bunun sebebi sadece maliyet de değil, bulamıyorsunuz istediğiniz ürünü. Yurtdışından direkt getirmek de mümkün olamıyor gönderen yok, yahut ciddi maliyet farkı olunca 1 ay beklerim diyorsunuz. Son aldığım üründe 4000 yerine 3000TL ödedim örneğin ve ürün geldi, üstelik taksitle. Ama 70 günde geldi, bir sebebi de gümrük kanunu değişmesi sebebi ile gümrükteki aşırı yığılma, rezillik. 35 gündür gümrükte mallar ve ben de takip ediyorum. 35 gün gümrükleme mi olur? Nasıl iş yapıyorlar anlaşılır gibi değil.

Şikayet edenlerin çoğunluğu para iadesinde sorun yaşayanlar, bekleyenler, bende de iade 15 gün sürmüştü kredi kartına iade ama iş havale olunca firmanın insafına kalırsınız, o da uzayıp gidebilir.

21 Kasım itibariyle, son siparişimdeki ürünler geldi, ama dediğim gibi tam 70 gün oldu hatta 71...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cronus75 -- 21 Kasım 2019; 16:44:48 >

• Böyle rezil bir firma olamaz tek cümleyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Question-X -- 22 Kasım 2019; 18:53:16 >
  • Merhabalar, ben de 12 gün önce bi sipariş verdim ancak ne telefonlarına bakıyorlar ne de maillere taleplere cevap veriyorlar.
    Yakın tarihte alışveriş yapanların harcama itirazı yapmalarını tavsiye ederim. Ben öyle yaptım bakalım sonuç ne olacak.
  • musti__038 kullanıcısına yanıt
    İkisiyle de erişmen neredeyse imkansız, online mesajlaşma ile görüşebilirsin, ben öyle yaptım hep.
  • Herkese merhaba. Şu anda nanokatalog ile sorun yaşayan mevcut mu? Mevcutsa birkaç bilgilendirme yapmak isterim .
  • DangerousRabbit kullanıcısına yanıt
    Mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi arkadaşım 1 yıl kadar önce 600 tlye bu siteden kasa almıştı tam da o sıralar fiyasko gercekleşmişti

bankayla görüşmüştü geçtiğimiz günlerde de banka tarafından parası geri yatırıldı paçayı kurtarmış oldu

yani içeride parası kalanlar bankalarına durumu taşıyabilirler
  • Aman bu tarz sitelerden uzak durun. Boss'muş, İstanbul Bilişim'miş dikkat edin. Bu gibi firmalardan ürünü alsanız bile servis ihtiyacında servisleri garanti dışı etiketi basmaktan başka bir işe yaramıyor.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.