Şimdi Ara

[NAND] htc HD2 (Leo) için Android Kurulum Rehberi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.100
Cevap
8
Favori
288.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 1337

Ömer ben eski davalardan bahsettim şimdi açıyor açmıyor demedim. Youtube a bile girmedim NAND kurduğumdan bu yana Deneyipte böyle sorunla karşılaşan oldu mu diye sorayım dedim. söylediğim gibi artık bal mıdır şans mıdır kısmet midir ne dersen de

ftd 1,2 güzel bir ROM bulda atlayalım hurra

hömm anlıdım... çalışıyor şu anda :S
  • arkdaşlar biriniz bişey söyleyin NAND rom'u telefona kurup windows 6,5'i komple silsem pişman olurmuyum ? Pil tüketimi performansı ne durumda bu ROM'un kullananlar bilgi versinler.
  • NE silmek para ile ne de yükleme :) Yükle bak dene :)
  • http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=894367

Su romu kullaniyorum hastası oldum.Rom ingilizce turkce olmiyor locale filan denemeyin.230 mb bos yer kaliyor kendisi de 80 mb gibi bir sey , hersey calısıyor herhangi bir cokme , force kill durumu gormedim.
    Tavsiye ederim.Bazı iconlar cince cıkıyor olsa da ,Her guzelin bir kusuru var deyip, idare ediyorum.Adamlar nerdese her seyi dusunmus .
  • quote:

Orijinalden alıntı: zülem

arkdaşlar biriniz bişey söyleyin NAND rom'u telefona kurup windows 6,5'i komple silsem pişman olurmuyum ? Pil tüketimi performansı ne durumda bu ROM'un kullananlar bilgi versinler.

Neden pişman olacaksın ki?
    Yedeğini al beğenmezsen Winmo kurup tekrar SD Android ine geri dönersin.
  • quote:

quote:

arkdaşlar biriniz bişey söyleyin NAND rom'u telefona kurup windows 6,5'i komple silsem pişman olurmuyum ? Pil tüketimi performansı ne durumda bu ROM'un kullananlar bilgi versinler.

Neden pişman olacaksın ki?
    Yedeğini al beğenmezsen Winmo kurup tekrar SD Android ine geri dönersin.

merak ettiğim şu bu Nand ile w.6,5 i komple silicez yani şuan kullandığım gibi alt yapıda windows hafıza kartında android olmıcak sadece android olmuş oolucak bir aksilik durumda tekrar w.6,5 e geri döne bilirmiyim ? şuan NAND yüklemeye hazır durumdayım endişelerimden kurtulursam anında yükleme yapıcam o yüzden soruyorum.

• Arkadaşlar aşağıdaki romları deneyenler varsa yorumlarını paylaşabilirler mi acaba

MDJ Revolution HD v.2.2 ve MDJ FroYo Revolution v.2.1

Bu arada M-deejay MDJ Revolution HD v.2.2' yi 2 farklı versiyon halinde yayınlamış; "v.2.2" ve "v.1.0 Super Light" olarak. SuperLight versiyonunun içinde v2.2'ye göre tam olarak ne farklılıklar var deneyen arkadaşlar varsa bir liste halinde paylaşılabilirse sevinirim.

Ayrıca kullandığımız romlarla ilgili yorum yaparken hangi romu yüklediğimizi belirtirsek kıyaslama yapmak açısından herkes için daha aydınlatıcı olacaktır, buna dikkat edelim lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmcntkn -- 2 Ocak 2011; 22:22:58 >
  • @1337 dostum hayırlı olsun.

Hakettiğin bir paye almışsın, tebrikler dostum.
  • quote:

merak ettiğim şu bu Nand ile w.6,5 i komple silicez yani şuan kullandığım gibi alt yapıda windows hafıza kartında android olmıcak sadece android olmuş oolucak bir aksilik durumda tekrar w.6,5 e geri döne bilirmiyim ? şuan NAND yüklemeye hazır durumdayım endişelerimden kurtulursam anında yükleme yapıcam o yüzden soruyorum.

NAND kurulu iken WM olmayacak cihazında.
    Geri eski haline getirmek istersen herşey rehberde yazıyor.

@ineversmoke sağol dostum o senin güzelliğin

• quote:

quote:

NAND kurulu iken WM olmayacak cihazında.
    Geri eski haline getirmek istersen herşey rehberde yazıyor.

@ineversmoke sağol dostum o senin güzelliğin

performans bakımından nasıl NAND ? kamerası fln filan nasıl eksikliği yok dur inş ? birde pil tüketimi nasıl bunları söyle anında yüklicem :D

• mdj çok karıştırıyor. birden fazla android rom yayınlıyor. yahu birisine ağırlık ver, hep onu güncelle. bir de aynı versiyon için de farklı farklı konular açıyor. gıcık herif yarım bırakıp duruyor. en iyisi mccm

şu anda nanda yüklemek için beklemedeyim. hızlı ve stabil rom çıkınca yüklerim artık.
  • zülem
    iyi güzel kardeşim kurabilirsin

Kraaz
    Deneyeceğim söylediğin ROM u şekli şemali en sevmediğim tiplerden fakat az yer kaplıyorsa hafızada denenebilir

Yeni bölüm açmışlar NAND ROM lar için. Bizi mi takip ediyorlar nedir
    * HD2 NAND Android Development
    http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=928

• ramazanyurt ben stock rom u kurdum pek deneme fırsatım olmadı diğer rom ları arkadaşlar sağolsun birini denerim artık yarın. bugün geç oldu. yine de memnunum nand romdan. batarya tüketimi çok iyi seviyelerde.
  • Jaws MIUI da 720P kayıt yok aslen hiç bir HD2 Android sürümünde yok üzerinde çalışılıyor :) Yeşil çizgi sorunu daha çok youtube videoları izlerken vardı, Market Enabler ile marketi açtıktan sonra Youtube'un son sürümünü indirip denedim. Yeşil çizgi sorunuyla karşılaşmadım.
  • Bu arada Cotulla'nın Desire ROM'u sonrasında ROM denemek isteyenlere mutlaka JAWS MIUI'ı denemelerini öneriyorum. Pil tüketimi çok çok iyi seviyelerde.
  • çok acil yardım lazım kurulumu her adımını harfi harfine yaptım. MAGLDR111 yükledindikdek sonra arşivdede yazdığı gibi cihaz yeniden başlalıyodu fakat telefon açılırkenki beyaz ekran HTC yazısı geliyo ve bekliyor ordan ileriye gitmiyo telefon. pili çıkartıp taktım takar takmaz yine beyaz ekran çıkıyo ama radio yazıları gelmiyo ve bu şekilde tepkisiz kalıyo telefon ne yapmam lazım şuan ?
  • Speed-Step yarın ilk işim bunu denemek olacak siz öyle diyorsanız

zülem pm attım.
  • quote:

Speed-Step yarın ilk işim bunu denemek olacak siz öyle diyorsanız

zülem pm attım.

pm attım kardeşim gözünü sevim cevap ver telefon açılmıyo :S
  • quote:

çok acil yardım lazım kurulumu her adımını harfi harfine yaptım. MAGLDR111 yükledindikdek sonra arşivdede yazdığı gibi cihaz yeniden başlalıyodu fakat telefon açılırkenki beyaz ekran HTC yazısı geliyo ve bekliyor ordan ileriye gitmiyo telefon. pili çıkartıp taktım takar takmaz yine beyaz ekran çıkıyo ama radio yazıları gelmiyo ve bu şekilde tepkisiz kalıyo telefon ne yapmam lazım şuan ?

zülem HSPL Adımını atlamış, daha doğrusu 1.66.HSPL uygulamış.

Yukarıdaki hatayı almamak için
    Cihazın SPL ini HSPL2 programı ile 2.08.HSPL yapmayı ve Radio 2.15.50.14 ü yüklemeyi unutmayın.
  • Romlar arası geçişte task 29 yapmak gerekli midir?
    Bir de android kullanırken task 29 yapabilmek için active sync moduna geçemiyorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayugur -- 3 Ocak 2011; 0:59:50 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.