Şimdi Ara

Nanatsu no Taizai -2. SEZON BAŞLADI- (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
3
Favori
9.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haftaya bölüm çok sağlam olacak gibi bu iki manyak arkadaş falan dinlemez ciddi ciddi yüklenirler birbirine tabi bunu beklerken trolle karşılaşmakta var
  • Haftaya çok fena olacak.Tam yerinde bitti
  • şehri-ülkeyi yokederler diye korkuyorum kavga edecez diye, yada tanınmamak için bizim bücür bile bile yenilebilir. (diyecemde bunu düşünecek zekada yada umursayacak ciddiyette bi eleman yok ekipde)
  • Bizim kaptanda ne meziyetler varmış bir saniyeliğine ciddileşti hamur gibi yoğurdu Ban'ı yanlız haftaya sağlam sopa yiyecek gibi Diane bacıdan
  • Banı zorla dışarı çıkardığında ban la beraber bende güldüm adam sevindi resmen ayrıca bizimkiler bile korktu liderlerinden yada endişelendi diyelim, ve bizim meliodası en çok ban tanıyor sanırım şimdiki grupda ilginç bir bağları var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geç çevrilmesi kötü oluyor.Her hafta yeni bölümü iple çekiyorum resmen.Bölüm hakkında yoruma gerek yok.Her bölümü birbirinden güzel gidiyor
  • ban'ın dünya umrunda değil zaten üstüne birde ölümsüz olunca(ölümsüz olmakta umrunda değil ya zaten)hiç çekinmeden herkesin dikine gidebiliyor . Diğerleri çekindikleri birazda korktukları için pek yanaşamıyorlar zaten

• Müzikleri olsun, konusu olsun, karakterleri olsun mükemmel. Mangasını okusam mı okumasam mı tereddütteyim.
  • mangası 107 chapter sürmüş şu anda animede 40 chaptera gelmişler.26 bölüm falan olacak heral.
  • olur normal gaza gelirler yenerler falan diye düşünürken kaptan kaptanlıkdan çıkacak gibi...

kesin bizim kaptan insan falan değil, adı üstünde günah. bişey bunun içinde günahlarından arınmaya çalışıyor ama çokda üstüne gidilince tekrar başlarım iyi olmaya diyor..

Banın hissettiği duygudan çok sağlam bi şeytan olabileceği geliyor aklıma ama hayırlısı 1 hafda bekleyecez artık
  • Grozny kullanıcısına yanıt

şeytani bir varlık olduğu kesin.Yalnız son görüntüsü dehşetti
  • Geçen Ban ile olan savaşta mührün ufak bir kısmı etkinleşmişti Ban'ı yamultmaya yetmişti şimdi bedeninin nerdeyse yarısını saran bir görüntü var haftaya kaptan baya coşacak gibi.
  • Bu hafta da yeni bölüm yok anlaşılan.Bayağı heyecanlı yerde bitmişti.
  • Aynen hergun giriyorum sitelere bolum yok malım yerlere bakıyorum yine yok anlamadım bende finallerden çok araştıramıyorumda

• Bölüm canavardı Meliodas hakıkında inceden bilgiyi verdiler haftaya bakalım neler olucak.
  • Sonunda geldi be ..hemde bomba şekilde

Meliodas ı öğrenmiş olduk ama aynı zamanda kutsal silahların gücününüde öğrendik Meliodas + dövmeleri + kutsal silahı varken düşüneyim dedim de düşünemedim

King hayal kırıklığı yarattı biraz, ama onun çizdirdiği karizmayı Diana toparladı baş şovalyenin korkup geri çekil emri vermesi harikaydı

Şuanda bizim ekipdeki güç dengesi baya değişdi, Diana>Meliodas>King>Ban dizilimi var sahada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grozny -- 12 Ocak 2015; 11:32:01 >
  • Bölüm bombaydı cidden.

Bizim Diana kutsal silahıyla neymiş öyle ya.Meliodas'ın daha tam form halini görmedik.Düşünmek bile heyecan verici.Tam form+kutsal silah olursa bir de
  • ban ölümsüz diye savunmayı pek sallamıyor . O yüzden iki de bir parça pincik olup saf dışı kalıyor garibim.Biraz kendini kollasa aaah ah

• 9.bölüme geldim gerçekten çok güzel bir seri umarım kısa olmaz.
  • Her yeni üye bir öncekinden daha şatafatlı, keçiyi sevdim açıkcası
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.