Şimdi Ara

Nanatsu no Taizai -2. SEZON BAŞLADI- (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
3
Favori
9.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar izlemeyenler izlesin animeyi çok süper devam ediyor. Bu bölüm de çok iyiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goldenmouse -- 23 Şubat 2015; 11:36:18 >
  • abartısız söylüyorum çok fazla anime izlememişimdir on beş tane filan izlemişimdir ancak hayatımda izlediğim en iyi anime.
  • Ne bölümdü be.Gözümü kırpmadan izledim.Her saniyesi heyecan ve aksiyonla doluydu.
    6. günahımızda ortaya çıktı.Meliodas ne dövüştü be.3vs1 attı adam.En büyük dövüş anlaşılan şeytanlarla olacak.Meliodasın tam formunu bekliyoruz Ban Eleine'yi diriltmek için olan eşyayı arıyor sanırsam.
  • Merlin . Meliodas'ın dişi versiyonu çıkarsa şaşırmam bu kadar sessizlikten sonra Meliodas gibi gürültücü bir tip diye düşünüyorum.Her haftası ayrı bomba.
  • Hayatımda onlarca anime izledim ama böylesini görmedim. Her hafta yeni bir olay, efsane dövüşler, karakterler.. Olumsuz bir tarafı yok ya bu animenin. Ama düşündüğüm çıktı Arthur'un elaman meğerse..
  • 20. Bölümü şimdi izleyebildim işlerim dolayısıyla, ama harikaydı yine, ve aşık oldum baştan söyliyim o benim

Ek olarak arkadaşlar mesajlarınızda spoiler vermemeye dikkat ederseniz yeni gelicek arkadaşlar için güzel olur, bende önceki mesajlarımı editliyorum yavaşdan, sizde editlerseniz güzel olur çünkü bu anime böyle giderse bu konu patlar yakında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grozny -- 9 Mart 2015; 11:42:16 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grozny kullanıcısına yanıt
    21 çıktı bu arada kaçırma Bomba bölümdü çarşı karıştı haftaya işler nasıl yola girecek acayip merak ettim.
  • Merlin hemen gitti ya la.
  • Bölümü daha yeni izledim.
    Merly de belli bayağı güçlü ama bize kısa bir gösteri sundu.Ne Hendriksen miş ya.Ban ile Meliodasın olay ne olacak bakalım.Ayrıca anime muhteşem ama şu replikleri nasıl desem biraz yapay.Kurulan cümleler olmuyor bazen ama anime muhteşem yani
  • 21 çok güzeldi, ama 22. Bölüm tüm duyguları yaşattı, çok ciddi savaşların ortasında bile karakterlere has hareketler insanda gülümseme yaşatıyor, anime harika..

• Son bölüm cidden çok iyiydi, Meliodas'ın durumunuda herhalde açıklarlar bir sonra ki bölüm.
  • Arkadaşlar 22. bölümü nerede izlediniz bulamadım tr altyazısını. Online sitelerde de bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rietveld -- 17 Mart 2015; 22:17:55 >
  • Son bölüm harikaydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rietveld

Arkadaşlar 22. bölümü nerede izlediniz bulamadım tr altyazısını. Online sitelerde de bulamadım.

• Yarın başlarım ilgimi çekti,Akame gibi batırmıyodur umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abinos41

Yarın başlarım ilgimi çekti,Akame gibi batırmıyodur umarım

yerinizde olup 22 bölümü hiç izlememiş gibi en baştan izlemek isterdim

• quote:

Orijinalden alıntı: Grozny

quote:

kaç bölüm olacağı belli mi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Grozny

quote:

kaç bölüm olacağı belli mi

bu sezon 24.
    2. sezonun çıkması sürer rahat 1.5 sene

• İlk 4 bolumu izledim Ban favori karakterim oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.