Şimdi Ara

N79 Kullanıyorsan Başın belada.. İçeri GİRİNİZ..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
2.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese iyi günler beyler. Ben de N79 kullanıcısıyım ve sensörüm sapıtmış durumda. her türlüsünü kapattım. Çalınca sessiz, Alarm susturma ve aynı anda 2sini de ddevre dışı bırakmama rağmen karşılaştığım sorun şudur:
    Ekran dönmesi açık veya kapalı fark etmiyor
    mesela rehber, müzik çalar menü de aşağı yukarı gidip duruyor. ve herhangibir şekilde de engelenemıyor. Servise göndermedim henüz ama olabileceği, düzeltilebileceği hakkında derin endişelerim var. bunu da sisiznle paylaşmak istedim.
    --> Unutmayın aynı sorunu yakın zamanda sizde yaşayacaksınız. Er yada geç :(.. Eğer bir yöntem biliniyorsa beni aydınlatırsanız sevinirim :))
    İyi Forumlar
    Cezmi Eren

• Hocam böyle bir genelleme çok yanlış diyebilirim Neden?1 seneyi aşkındır (14ay) kullanıyorum ve öyle abartacak bir sorun çıkmadı çıkmaz da umarım
    durumdan çok şikayetçiyseniz verin servise sonucu bekleyin....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baybarut -- 14 Nisan 2010; 18:00:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Czmi

--> Unutmayın aynı sorunu yakın zamanda sizde yaşayacaksınız.
    İyi Forumlar
    Cezmi Eren

gülüyorum sadece...

böyle bir sorun herkesde olacak diye bir şey yok.
  • Format atmayı denediniz mi?
  • evt herkesde olcak diye bişey yok. telefonu karalayacağınıza çözüm arayın lütfen
  • hard format tavsiye ederim.
  • başlıgın çok ön yargılı ve yanlış...Tık sorun yok bende 8 ay oldu kullanıyorum..Taş gibi maşşallah
  • yüksek ihtimalle yazılım güncel değil
    ya da telefon format istiyor artık
    önce fabrika ayarlarına dönün telefonu sıfırlayın
    ve yazılımı güncelleyn sorun düzelecektir.
    9 aydır kullanıyorum
    önceki sürümlerde bazen karşılaşılabiliyordu bu sorunlarla fakat
    güncel sürüm sorunsuz
  • Sensörü kapadığın halde böyle yapıyor olması, yazılımsal olma ihtimalini güçlendiriyor. Temiz bi formatla olay çözülecektir muhtemelen.

Bu arada telefonda sorun çıkınca sağlam çalışan bütün telefonlara sallamak da ayrı bi komiklik olmuş.

• N79 Karalamayın lütfen; bu sizin şansızlığınız ...
  • ne sensörü o ortadaki tuşun mouse özelliğini açmıştır haberi yoktur kendi sapıtmıştır telefonu sebebini bulamayınca tele b.. atıyor işte
  • Saçmalama kardeş nasıl bir başlıktır bu her N79 alan bu sorunu yaşayacak değil ya. Sende sorun çıkınca telefonu neden karalıyorsun be?
  • Öyle bir genelleme yapmışsın ki sanki n79ların hepsi bu sorunla karşılaşacak bence başlığı değiştir ve konuyu editle
  • acaba ne zaman yaşayacağım bu sorunları.çok telaşlandım şimdi :) Allah'a şükür hiç bir sıkıntı yok şimdiye kada. yazılımını güncelle ve hard format at bakalım devam edecek mi? yalan yanlış konu açmayın insanları yanlış yönlendirmeyin
  • Genelleme yapmanız yanlış. 7-8 aydır telefonu kullanıyorum şimdiye kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Format atmayı deneyin, olmazsa servise verin.
  • 10 aydır böyle bi sorun yaşamadım
  • Her modelde az da olsa, böyle hatalı ürünler çıkabiliyor.. Ben 79'u 15 aydır hiç sorunsuz kullanıyorum ve çok memnunum.. Böyle karalayıcı bir genelleme yapmak yanlış..
  • dikkat edin kendi kendinize cevap veriyorsunuz,herif oltayı atmış gitmiş....
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearfactory

dikkat edin kendi kendinize cevap veriyorsunuz,herif oltayı atmış gitmiş....

N79 hakkında hiçbir fikri olmayan,kullanmamış biri ya da n79 almak isteyen biri sadece konuyu açan arkadaşın yazdığı yazıyı okusa ne kadar sorunlu bir cihazmış der.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tabip -- 18 Nisan 2010; 16:28:15 >
  • Tam 1 yıldır kullanıyorum hiç bir sorununu görmedim... Hem hangi telefonunun bozulmama garantisi var ki ? Bozulunca mecbur servis.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.