C

Çavuş
03 Temmuz 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Oncelikle herkese selamlar. microsoft surface pro hakkinda pek icerik bulamadim. ana baslik da cenazeye dönmüs diye burdan daha nokta atisi soru sormak isterim. umarim kullananlar veya tecrube etmis olanlar yardimci olabilirler

microsoft surface pro i5 islemcili ve i7 islemcileri kiyasladim karsilastirdim ama ciddi fark yok gibi geldi. ev kullanicisiyim. oyun pek oynamam ama oynamak istersem ne oyarim da bilmiyorum. pubg felan belki.

sarjlari chromeda 3 4 sekme ile calisirken ne kadar süre dayanir. cunku 16 saate kadar pil ömrü vaadinden bahs ediliyor

veya film ,dizi izlerken ki performansi hakkinda malumati olan var mi diye merak ettim.

fiyatlarindan ötürü ülkemizde talep görmüyor ve haliyle icerik yorum ve inceleme hic bulamadim. ozellikle de microsoft surface pro 8 serisiyle alakali

sarj performan deneyimlerini paylasabilecek var midir?

World at Arms icin bir sorum olacakti da . Yardimci olabilir misin. Lvl 24 oldum ama takildigim bir yer vardi da
complete "up in the Air" quest to unlock gorevini nasil apicam
"campaign" de ki diger kita ya gecemedim de :(
Resimde ki kirmizili kitaya gecemiyorum. Ordaki tum savaslari yaptim. Hepsinin uzerinde Tamamlandi yazmakda ama ne yazik ki gecemedim
Emin olmak icin tum o savaslari bastan yaptim fakat olmadi. Ne yapmaliyim?
[image]http://imageshack.us/photo/my-images/580/screenshot2012122900283.png/
[/image]

Sorunu cozecek olana ya facebookdan reklam kuponu
ya google adwords
ya amazon hediye karti
veya paypaldan kucuk bir hediye vermeyi dusunuyorum :)
Herkese selamlar
Arkadaslar bugun itibariyle babama şiroz teshişi konulmuş. şiroz genelde alkol sebepli ve tadavisi nerdeyse olmayan bir hastalik, Ataturk de ayni hastaliga yakalanmisti ve sebebi oldu. Denizlide yasiyor babam ve doktoru buyuk sehirlerden birine gitmesini onermis. Daha baslangici ama degerleri hic normal degil. Ne yazik ki ben de isvicredeyim yakinda turkiyeye gelicem ama cevresinde bu hastaligi yenmis veya mucadele eden vardir veya biliyordur duymustur sormak istedim. Veyahut;

Bu konuda uzmanlasmis bir profesor doktor aramakdayiz. O da olmadi tanidik doktorunuz vardir da uzman birinin adini felan verir. Ne bileyim bu isler zor ve cok yavas ilerliyor. Tedavisinin olmamasi da en can sikici yani. En iyi tedavi karaciger nakli ve ne yazik ki nakiller ulkemizde cok az. hastalik cok sinsi ve geri adim atmamasi da isleri zorlastiriyor. Bu yuzden ne kadar cok insana ulasirsam o kadar hizli cozume ulasiriz diye dusundum
En ufak bilgi bile gerekli olablir arkadaslar
Czmern@gmail.com adresinden her turlu ulasabilirsiniz. Ozel mesaj atabilir veya konun altindan cevaplayabilirsiniz. saygi ve selamlar
[B]Avea KimNerede? Hakkında epey açıklama var sitesinde ama benim farklı sorularım olacak. Bilgisi olan varsa beni aydınlatsın lutfen. Deneme amaçlı erkek kardeşime yaptım. Mesaj geldi 2 gün içerisinde gelecek mesajı onaylayın diye.
1- O onay mesajının arkadasında başka bir mesaj gidecek mi?
2-Ben her giriş yaptığımda karşı tarafa bilgi mesajı gidecek mi? (05xxx Kimnerede ile takıp ediyor gibisinden)
3-Ayda 4,99 TL ödeniyor.. Eyvallah. Daha once 4-5 numara tanımladım diyelim. 2 taneden sonra her biri 1,99 TL. Onun için her ay extradan ücretlendirmesi varmı o 2 numara dışında daha önce kaydettiklerimin?
4- Bir de karşı tarafa herhangibir zamanda bildirim amaçlı mesaj gidiyor mu?

başka bilmem gereken birşey varmıdır?[/B]
Arkadaşlar babama cep telefonu alıcam. Çok fonksiyonel bir şey olmasına gerek yok. Kolay bir menü olması ve çok pahalı olmaması yeterlidir. Tabiki radyasyon yayma konusunda duyarlı olursa çok daha mutlu olacaktır. 1110 gibi de dandik birşey olmasına gerek yok. 200-300 tl civarlarında tercihen Nokia olması ve estetik olması iyi olacaktır. Bu bilgilere göre ne-neler önerirsiniz?
Arkadaşlar bir arkadaşmın bilgisayarında neler yaptıgımı bilmek istiyorum. Kötü amaçlı değil, kontrol edilmeye ihtiyacı olan birisi.. Bilgisayarına rahatca ulaşabiliyorum. yani trojeni atmada sorun yaşamayacağım ama hangi trojenı atmam lazım
Diğer dosyaları zarar gormeden ve virüs bulaştırmadan sadece kimlerle yazıştıgını, facebook , msn ve diğer yazışmalarını takip etmek istiyorum
Neler önereceksiniz bana acaba?
bu arada win 7 kullanyor
Merhaba arkadaşlar.. Bu günlerde biraz düşüncelerdeyim.. Kız arkadaşımın doğum gününe 1 haftadan az kaldı ama nasıl kutlayacağımı bilemiyorum. Kesinlikle farkı ve orjinal birşey olmalı ama ne?
Hediye aldım ama nasıl vermeliyim. Dediğim gibi hoş bir sunum olmalı.
Arkadaşlarını topla ışıkları söndür tarzında birşey değil de daha çok eğlenceli birşeyler arıyorum
Mesela hediyeyi balonlara (15-20tane) bağlayıp vermek gibi hoş ve eğlenceli şeyler. Bu tarz bir düşünce veya önerisi olan varsa yardımını bekliyorum.. Şimdiden teşekkürler :)

Soran olur diye, 8 aydır çıkıyoruz
Merhaba arkadaşlar.. Bu günlerde biraz düşüncelerdeyim.. Kız arkadaşımın doğum gününe 1 haftadan az kaldı ama nasıl kutlayacağımı bilemiyorum. Kesinlikle farkı ve orjinal birşey olmalı ama ne?
Hediye aldım ama nasıl vermeliyim. Dediğim gibi hoş bir sunum olmalı.
Arkadaşlarını topla ışıkları söndür tarzında birşey değil de daha çok eğlenceli birşeyler arıyorum
Mesela hediyeyi balonlara (15-20tane) bağlayıp vermek gibi hoş ve eğlenceli şeyler. Bu tarz bir düşünce veya önerisi olan varsa yardımını bekliyorum.. Şimdiden teşekkürler :)

Soran olur diye, 8 aydır çıkıyoruz

Herkese iyi günler beyler. Ben de N79 kullanıcısıyım ve sensörüm sapıtmış durumda. her türlüsünü kapattım. Çalınca sessiz, Alarm susturma ve aynı anda 2sini de ddevre dışı bırakmama rağmen karşılaştığım sorun şudur:
Ekran dönmesi açık veya kapalı fark etmiyor
mesela rehber, müzik çalar menü de aşağı yukarı gidip duruyor. ve herhangibir şekilde de engelenemıyor. Servise göndermedim henüz ama olabileceği, düzeltilebileceği hakkında derin endişelerim var. bunu da sisiznle paylaşmak istedim.
--> Unutmayın aynı sorunu yakın zamanda sizde yaşayacaksınız. Er yada geç :(.. Eğer bir yöntem biliniyorsa beni aydınlatırsanız sevinirim :))
İyi Forumlar
Cezmi Eren

BlackBerry 9700 Flash Player ve AppWorld yazılımını arıyorum ama ne yazıkki bulmadım. Daha doğrusu var mı ve temin etme şansım var mıdır?
Hatta Tam Sürüm yazılım önerecek de varsa seve seve alabilirim :)
yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler
Hakkında
Meslek: Bilgisayarcı
İlgi Alanları: pc- net
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 44
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 12.271 (Bu ay: 261)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.