Şimdi Ara

N11 Under Armour mağazası indirimlere ek %20 mağaza indirimi ve bayram11 kodu kombosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33
Cevap
2
Favori
4.656
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar az önce birkaç parça sipariş ettim buraya da paylaşayım dedim.
    Öncelikle link:https://www.n11.com/magaza/underarmour

Under Armour mağazasında bazı ürünlerde indirimler var. Bu ilk indirim zaten abartı olan fiyatları az da olsa kabul edilebilir rakamlara çekiyor.
    Buna ek sepete eklediğiniz ürünlerde %20 indirim daha ekleniyor. (Benim sepet 250 liraydı 200 liraya düşürdü)
    Son olarak da bayram11 kodu ile 150 lira üstüne %11 indirimi uygularsanız (en fazla 33 tl) yurtdışındaki satış fiyatlarından çok daha uyguna ürünler bulabiliyorsunuz.

Ürünlerin çoğunda bedenler kısıtlı ve fitted mı loose mu kalıpları mağazaya sormanız gerekebiliyor açıklamaların yetersiz olmasından dolayı. Fakat sorulara çok hızlı cevap verip siparişleri çok hızlı onaylıyorlar.

• Yxs Ysm ne demek ya adam gibidir beden yazamamışlar
  • Neye baksam ya XS ya da XXL, XXXL.
  • sioux kullanıcısına yanıt
    Yetişkin bedenler yerine genç bedenler (Young small gibi)
  • Haber verdiğin için teşekkürler. Takip ettiğim 1-2 ürün güzel rakamlara geldi.

Takım olarak 310'a geliyor. Çok beğendim ama pahalı

https://urun.n11.com/sweatshirt/under-armour-sweatshirt-sportstyle-track-jacket-P233201482
  • Thanks chicken
  • Basket ayakkabım var UA, diğer tür ayakkabılar ile kalıp aynı mıdır arkadaşlar aynı numarayı alsam uyar mı ne dersiniz?

Bir de bu kampanyalar ne zaman bitiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lepanto -- 16 Haziran 2018; 2:44:19 >
  • teşekkürler, training short bakıyordum ben de, uyguna geldi ikisi birleşince
  • Değişim süreci nasıl ? Aldığımın bedeni tam gelmezse değişimde sıkıntı çıkartırlar mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Clk

Değişim süreci nasıl ? Aldığımın bedeni tam gelmezse değişimde sıkıntı çıkartırlar mı ?
    İadesi çok hızlı ama değilim için bnde merak ediyorum varsa deneyen cevaplar inş.
  • Lg beden ne oluyor bilen var mı?
  • Ayak numaraniz 41 42 43, bedeniniz medium large felansa bosuna bakmayin..
  • brak13 kullanıcısına yanıt
    Hocam Size bir kağıt yolluyorlar. O kağıdı doldurup yurtiçi ile geri yolluyorsunuz ürünü. Daha sonra n11 den iade talebi açıyorsunuz 3 güne kalmadan hallediliyor herşey. Beden olarak bir küçüğünü almaya çalışın. Ayakkabıda ise 1 numara büyük
  • gently weeps G kullanıcısına yanıt
    Aynen iade söylediğiniz gibi. Ama değişim için yardımcı oluyorlarmı onu hiç bilmiyoruz
  • Ya çok ufak ya çok büyük bedenler ve numaralar kalmış. Bizlik bi durum yok
  • brak13 kullanıcısına yanıt
    Değişim yapmıyorlar. İade edip tekrar sathı almanız gerekiyor. Bu da kampanya veya kuponun geçersiz olması anlamına geliyor. Tam çakal bunlar, başıma geldiği için biliyorum.
  • ayakkabıları çok güzel ama rahat değil ya :(
  • 2 gün önce ürün almıştım sepet indirimini görerek.. 256 tl ödemiştim..
    şimdi aynı ürün mobil ödemeye 18 tl düşmüş.. üstüne bayram11 kombosu ile.. 216.43 ödedim..

iptal edip tekrar sipariş geçtim.. 40 tl kar etmiş oldum.. haber veren arkadaşa çok teşekkür ederim..
  • bir ayakkabı beğendim numarası yok şort alacağım onda da small giyiyorum xs var çok mu dar olur acaba karar veremedim
  • juve212 J kullanıcısına yanıt
    Small giyoyorsan xs al
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.