Şimdi Ara

N11 Under Armour mağazası indirimlere ek %20 mağaza indirimi ve bayram11 kodu kombosu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
2
Favori
4.662
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Teşekkürler, bi şansımı deneyeyim olmazsa en kötü iadeyle uğraşacağım.
  • 2 adet outdoor gore-tex ayakkabı 2 adet curry basketbol ayakkabısı aldık iki indirim birleşince fiyatlar gerçekten uygun oluyor ayağın 46-47 de olması avantaj oldu
  • Haber veren arkadaşa teşekkürler. Yazlık t-shirt ihtiyqcımızı karşıladık. Fakat kapişonlu ürünleri bol olma ihtimaline karşı sipariş veremedim. Alıp deneyen varmı? Aklınızda bulunsun viaport under armourdada her zaman uygun fiyatlı ürünler bulunuyor. Genellikle 3 al 2 öde kampanyası oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beden kalmamış hiçbirinde xxxl yada 47 giyiyorsaniz bakin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu ürünler anavatanında bile bu fiyata alınamıyor çok ilginç
  • Ya çok küçük ya da çok büyük bir insansaniz indirimler muthis! 41 ve small neredeyse yok .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla bu dolar kuruyla bu fiyatlara bu ürünleri almak artık zor gerekli gereksiz baya bir ürün aldım haber veren arkadaşa teşekkür ederim.
  • Çok fazla alişverişim oldu underarmourdan .

Loose ya da Fitted olup olmamasına göre beden tercihinizi yapin.
    Bikere ayakkabıları efsane rahat .
    Fiyatlar zaten iyi , o yuzden beden bulmak zor . beden bulursanız çok sorgulamadan alın geçin.

başka soru varsa alabilirim gördüklerimi cevapladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scetin01

Haber veren arkadaşa teşekkürler. Yazlık t-shirt ihtiyqcımızı karşıladık. Fakat kapişonlu ürünleri bol olma ihtimaline karşı sipariş veremedim. Alıp deneyen varmı? Aklınızda bulunsun viaport under armourdada her zaman uygun fiyatlı ürünler bulunuyor. Genellikle 3 al 2 öde kampanyası oluyor.
    Viaport ta fiyatlar çok uçuk hocam. 3 al 2 öde bile fayda etmiyor
  • Siparişimde ki ayakkabı defoluymuş imhaya gönderilecekmiş(aklıma toplama kampı gibi bir şey geliyor). Diğer siparişimi göndermişler ayakkabıda kargoda gözüküyor, göndeirlmeyen ürünü m.h. arayıp iade edin paranızı geri verelim diyor. Hadi tamam iade edelim diyorum teslim almadım kargo görevlisine iade ettim diyorum aldığım ücretten aşağı para iadesi veriyor. kek yerine mi koymaya çalışıyorlar?
  • ozbrs kullanıcısına yanıt
    İndirim çeki kullanınca siparişlerimde görünen parça ürün fiyatlarından düşme olmuyor. Yani aldığınız ürünlerin tek tek fiyatını toplarsanız ödediğiniz tutarın üstünde çıkıyor(Hediye çeki düşmemiş fiyat). Öyle bir durum olabilir sizdeki.
  • 103 sweatshirt m beden şuanda en uygun 159 tl trendyolda 1 adet
    108 mevsimlik ince m beden bir yağmurluk şuanda yine n11 de 140 tl ye almak mümkün..
    128 tl kaliteli m beden bir mont aldım.. kendi sitesinde 239 n11 de 180 liraya şuanda alınabiliyor sadece S beden var son ürün..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.