Şimdi Ara

N11 - Iphone 7 Plus==>> 3.899 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
3.730
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• bunu da sıcak firsat diye paylaşmayın artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akıl fikir abi kaç yıllık telefon bu paraya alan var mı,daha performanslı 2 cihaz alınır çin tarafından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fabrizo -- 11 Mayıs 2020; 11:23:10 >
  • 3,5 sene iphone 7 kullandım 1 ay önce p30a gectim aptalmışım diyorum şimdi almayın aldırmayın.iphone 11 den önceki seriler alınmaz.11 de ateş pahası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jacques1791 -- 11 Mayıs 2020; 11:25:22 >
  • 1500 eder anca

• satilmaz mi acaba aldim ama 3815 liraya 4K dan gitmez mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapmayın arkadaşlar iyice öldürdünüz telefonu. Öyle ya da böyle piyasada tutuluyo
  • neyse gelsin 10 gün içinde satilmazsa iade ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu telefona bu para verilmez kaç yıllık telefon
  • 20 dakika sonra 1 kaldı yazdı bile. XR olsa alınırdı ama nerdee..
  • i7 kullanıyorum telefon kesinlikle bu kadar etmez. Kaç yıllık telefon.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • N11 - Iphone 7 Plus==>> 3.899 TL

Herkesin sizin kadar zeki olmaması ne kadar kötü. Sizlerden birkaç tane daha olsa muasır medeniyetler seviyesine çıkacağız sanıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • link var mı? abime lazım
  • Aşırı ucuz değildi ama piyasa fiyatının altında satılıyordu, normal fiyatın altındaysa sıcak fırsattır. Apple fiyatlandırması bu şekilde. Bu telefona bu para verilmez diyenler android kullansın. Ben iphone 7 kullanıyorum senelerdir. Gayet memnunum. Apple'dan önce android kullanıyordum, hangi android telefonu alırsanız alın uygulama yükleyip sildikçe telefona bir şey oluyor, gereksiz yavaşlıyor bir daha da düzelmiyor. Apple'da böyle bir şey yok, yüklenebilen her uygulama çalışır. iphone 4s telefonum hala çalışıyor yedek telefon olarak kenarda.
  • N11 - Iphone 7 Plus==>> 3.899 TL

2016 Eylül ayında çıkmış, çıkış yapalı neredeyse 4 yıl olacak cihaz 3.900 tl ve insanlar yamyam gibi saldırarak bitiriyor. Üzerine 1300 lira falan koyup iphone se 2 alın o bile çok daha ucuz. En azından en güncel işlemcili 2020 yılında çıkmış bilmemkaçsene yazılım desteği olan telefon almış olurdunuz. Yeni telefon vergisi konusu bakalım ne zaman açılır.

Edit: Hem de 32 cigolaytmış, helalinden 3 video çekersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmuRu -- 11 Mayıs 2020; 12:8:5 >

• kaç yıl önce çıkmış olan telefon hala kullanabiliyorken kaç yıl önce çıkmış olan android telefonlara şu anda ne oldu merak ettim açıkçası.

• Telefon eski diye laf ediliyor ama 32 GB hafızası dışında pek sorunu yok. Ekranı güzel. İşlemcisi güçlü (orta seviye pek çok androidden iyi durumda). Parmak izi hızlı ve en önemlisi ios cihaz almak isteyen için bu fiyata başka seçenek yok. İkinci eli kuvvetli. Kronik arızası yok. Alan kişi az değer kaybıyla telefonu elinden çıkarabilir. Oyuncak özelliklerle dolu android telefonlar bu kriterleri karşılayamıyor.

edit: 4k 60fps yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theJuDGe_41 -- 11 Mayıs 2020; 16:22:15 >
  • 4 yıl önce çıktı dedikleri telefon 4 yıl önce çıkmış androidlere nal toplatır.

• 2017 de 7 Plus 256GB modeli 2800 tl ye erbilden almıştım + 149 tl

N11 - Iphone 7 Plus==>> 3.899 TL

4 Yıl Sonra 2020 Yılı 5. Ayda 7 Plus 32 GB olan modeli 3900 tl den sıcak fırsatlara konu oldu

Bu Millet Kafayı Kuma Soka Soka Etrafı Görmemeye Başladı

Başkanlık Sistemimiyle Uçuyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 11 Mayıs 2020; 14:18:15 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.