Şimdi Ara

N11 Hokus Pokus 28.10.2014-31.10.2014 (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
339
Cevap
10
Favori
21.828
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TuVNeRa kullanıcısına yanıt
    Hocam senin mac konusunda hic sansin yok ya benim sepette Me866tu/a vardi Hokuspokus-150 tl elektronik indirimi - pepsi - avantajix - n11 puan ile 3520 ye 9 taksit aldim satici onaylamis simdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

[simage][/simage]

iyi olmuş sana bile bile lades seninkisi

biliyordun böyle yapacağını bu n11 ne biçim firma hala neden listeliyorlar bunun ilanlarını silsinler fotopazarı ne biçim firma yavvv gerizekalı göndermeyeceğin ürünü neden ilana koyup umutlarımızı koponlarımızı yakıyon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: In-Time

Hocam senin mac konusunda hic sansin yok ya benim sepette Me866tu/a vardi Hokuspokus-150 tl elektronik indirimi - pepsi - avantajix - n11 puan ile 3520 ye 9 taksit aldim satici onaylamis simdi

3250 TL diye okudum az kaldı yüreğime inecekti

• Avantajix ile BKM ödeme işleminin alakası yok, bankanızda bir sıkıntı vardır biraz bekleyin düzelir ben az önce sorunsuzca ödeme yaptım.
  • TuVNeRa kullanıcısına yanıt
    cardfinansım olsaydı 3400 e alıyodum ama yinede trde alınabilecek en uygun fiyata aldım satıcınında reseller olması + oldu benim icin . zaten amerika fiyatı şuan en uygun 3400 civarı . TR klavyede cabası oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

Avantajix ile BKM ödeme işleminin alakası yok, bankanızda bir sıkıntı vardır biraz bekleyin düzelir ben az önce sorunsuzca ödeme yaptım.

bkm express müş.hiz. ni aradım (onlar beni aramış , telefonumda cevapsız aramayı görmeme rağmen ''...BKM Express Destek talebinize ilişkin 30.10.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde tarafınıza bilgi aktarımı yapılmış olup....'' şeklinde mail göndermişler), ''rakamsal bir hata'' olduğunu söylediler, ne demek dedim, biz de tam olarak bilmiyoruz dediler..

akşama evden deniycem tekrar, teşekkürler..

düzenleme : evden de olmadı, tlcard ım mail ordera kapalıymış, açtırınca halloldu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan1581 -- 30 Ekim 2014; 18:34:17 >
  • tşkrler...limit dolmuş uyarısı veriyor...
  • % 25 vermiş te bana hangi ürünlere verdigini bipmiyorum. Nereden öğrenilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: cheem

% 25 vermiş te bana hangi ürünlere verdigini bipmiyorum. Nereden öğrenilir

İndirimin dediği yerde kod no var onu aratırsan çıkar

• quote:

Seni uyarmıştım hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: HeKiMoĞLu-47

quote:

[simage][/simage]

biliyordun böyle yapacağını bu n11 ne biçim firma hala neden listeliyorlar bunun ilanlarını silsinler fotopazarı ne biçim firma yavvv gerizekalı göndermeyeceğin ürünü neden ilana koyup umutlarımızı koponlarımızı yakıyon.

N11 e şikayet yazısı yazdım ipleyip dikkate alan olmadı ki hala cirit atıyorlar. Çok merak ediyorum acaba şu ana kadar kaç ürüne onay verdiler ya da hiç verdiler mi. Hangi ürününe baktıysam ne bir yorum ne de mağaza tarafından tanıtıcı bir yazı var. Anca bir yerden bir yazıyı kopyalayıp yapıştırmışlar başka bişey yok. Böyle yaparak ne kazanıyorlarsa artık. Herhalde zevk alıyorlar böyle insanlarla oynayarak

• 2 gundur bekletiyorum, hokus pokus oldugu yok?

• Samsung s4 1000 tl olan %4 hokuspokus var.
    Verebilirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cheem

% 25 vermiş te bana hangi ürünlere verdigini bipmiyorum. Nereden öğrenilir

Abi hangi ürün için %25vermiş yazabilirmisin cok merakettim

• quote:

Orijinalden alıntı: haki_programmer

quote:

Seni uyarmıştım hocam

Üstelik hala %5 hokus pokus indirimim olduğu halde 150 liralık anında indirim kullandığım için yeniden sipariş veremiyorum

• quote:

quote:

quote:

[simage][/simage]

N11 e şikayet yazısı yazdım ipleyip dikkate alan olmadı ki hala cirit atıyorlar. Çok merak ediyorum acaba şu ana kadar kaç ürüne onay verdiler ya da hiç verdiler mi. Hangi ürününe baktıysam ne bir yorum ne de mağaza tarafından tanıtıcı bir yazı var. Anca bir yerden bir yazıyı kopyalayıp yapıştırmışlar başka bişey yok. Böyle yaparak ne kazanıyorlarsa artık. Herhalde zevk alıyorlar böyle insanlarla oynayarak

Hocam böyle bir ciddiyetsizlik olamaz olmamlı. n11 e bende yazdım bu firma ile ilgili. O zamna n11 neden kampanya yaparki böyle adi satıcılar olacaksa.

• Yarın hangi karta kampanya başlayacak bilen var mı?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

[simage][/simage]

Hocam böyle bir ciddiyetsizlik olamaz olmamlı. n11 e bende yazdım bu firma ile ilgili. O zamna n11 neden kampanya yaparki böyle adi satıcılar olacaksa.

N11 kendisi ürün satsaydı bizi ciddiye alırdı. Ama komisyoncu olduğu için satıcıları ciddiye alıyor

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.