Şimdi Ara

N11 Hokus Pokus 28.10.2014-31.10.2014 (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
339
Cevap
10
Favori
21.832
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 150 teknoloji indiriminin geçerlilik süresi 28.10~01.11 ama promosyon bilgisinde 30~31 günlerini gösteriyor hokuspokus ve diger bir iki kupon turününde son kyllanma günü bu gün son benim tahminim aybaşında yeni kredi kartınında aktif olacağı 1 günlük daha teknoloji indirimi yapılacak ve hesaplara hokuspokus kuponlarda yüklenebilir veyaa şipşaklar geri döne bilir 00:00 dan sonra siteye bi bakmakda fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fozal -- 31 Ekim 2014; 17:30:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fozal kullanıcısına yanıt
    Tüm hesaplara en pahalı ürünleri ekleyip beklemeli

• quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Tüm hesaplara en pahalı ürünleri ekleyip beklemeli

Aynen öyle

• Hokus pokusdan gectim artik, pepsiyle yeni uye indirimi birlesiyormu ona gore pepsi aliyim

• Asus x550jk için hokus pokus isteyen iletişime geçebilir

• s.a. arkadaşlar ihtiyacı olan arkadaşlara
    Turkcell T50 link %4 indirimle = 670 tl

Goodyear 175/65 R14 82T UltraGrip 9 Oto Kış Lastiği (2014 Üretim) link %6 indirim + 4 lastik alana 50 tl indirimle = 450 tl 50 tl lik bi ürün daha eklerseniz cardfinansdan 55 tl puan kazanabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi excavator07 -- 31 Ekim 2014; 18:04:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Afusan

Hokus pokusdan gectim artik, pepsiyle yeni uye indirimi birlesiyormu ona gore pepsi aliyim

Birlesmez.

• Bendeki pepsi kodları indirim yapmıyor. Kodların süresi mi doldu yoksa?

• Ps4 için hokus pokusu olan var mı?
  • UYARI !
    Arkadaşlar N11 De ki ucuz satılan paralel ithalat telefonlar hakkında uyarıda bulunmak istiyorum.

aldıgım bazı ürünlerin orjinal şarj adaptörlerinin sahtesiyle degiştirildigi fark ettim ve iade ettim. bu konuda çoook çook dikkat edin. ucuz satıp içindeki aksesuarları degiştirenler var. bilmeyen kişinin anlayabilecegini düşünmüyorum.

Bazı arkadaşlar gelip yok öyle birşey felan diyecektir mutlaka dikkate almak isteyen alsın almayan polemik yaratmak degil amacım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir_trabzon

UYARI !
    Arkadaşlar N11 De ki ucuz satılan paralel ithalat telefonlar hakkında uyarıda bulunmak istiyorum.

aldıgım bazı ürünlerin orjinal şarj adaptörlerinin sahtesiyle degiştirildigi fark ettim ve iade ettim. bu konuda çoook çook dikkat edin. ucuz satıp içindeki aksesuarları degiştirenler var. bilmeyen kişinin anlayabilecegini düşünmüyorum.

Bazı arkadaşlar gelip yok öyle birşey felan diyecektir mutlaka dikkate almak isteyen alsın almayan polemik yaratmak degil amacım.

Hocam mağaza adı vermelisin eğer böyle bir iddia ortaya atıyorsan (bence de yapıyorlar bu tur dalavereleri)

• kadir_trabzon K kullanıcısına yanıt
    Lütfen mağaza adını da paylaşın ki kara listeye alalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

UYARI !

Hocam mağaza adı vermelisin eğer böyle bir iddia ortaya atıyorsan (bence de yapıyorlar bu tur dalavereleri)

hocam burası dh firma adı versem banlanabilirim bile . veya birisi çıkar sen n11 dükkan açtın başkasını kötülüyorsunki satış yapabilesin der. burada o yüzden sadece uyarıda bulundum herkes aldıgında kutu içerigine iyice kontrol etsin diye.

daha önce konu açtım gg de çok sayıda satış yapan vergi cezası yiyor ben yedim deyip tüm evraklarımı yüklememe ragmen gg satıcısısın başkalarını vazgeçirmek istiyorsun v.b gibi paranoyak bir sürü mesajla karşılaştık. o yüzden uyarı var ısrar yok dh de :)

• Alay Komutanı kullanıcısına yanıt
    Allah razı olsun sevgili kardeşim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

UYARI !

hocam burası dh firma adı versem banlanabilirim bile . veya birisi çıkar sen n11 dükkan açtın başkasını kötülüyorsunki satış yapabilesin der. burada o yüzden sadece uyarıda bulundum herkes aldıgında kutu içerigine iyice kontrol etsin diye.

daha önce konu açtım gg de çok sayıda satış yapan vergi cezası yiyor ben yedim deyip tüm evraklarımı yüklememe ragmen gg satıcısısın başkalarını vazgeçirmek istiyorsun v.b gibi paranoyak bir sürü mesajla karşılaştık. o yüzden uyarı var ısrar yok dh de :)

İyi de sen şu an o mağazanın adını vermeyerek o mağazaya iyilik biz tüketicilere ise kötülük yapıyorsun , eğer ismi veremeyeceksen bu uyarı gereksiz , malum urun gelecek kontrol edeceğiz tamam sorunla karşılaştık iade sureci bazen aylar alıyor n11 de ve benim param bloke oluyor ,o yüzden de kimse sana uyarı vs vermez

ayrıca çok satış yapana ceza olduğu şu şekilde doğru eğer fatura vs kesemiyorsa ve bunla ilgili şkayetle gelirse bakanlık hemen ilgilenmeye başlıyor ve cezalar kaçınılmaz oluyor ,o paranoyaksın diyenler ise sanırım forumun trolleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 31 Ekim 2014; 19:01:19 >

• başıma gelen olay n11 den paralel ithalat S4 aldım kocaman bir şarj aleti çıktı. gittigidiyordan 2 arkadaşa farklı mağazalardan aldık şarj aletleri normal geldi.

BeskenElektronik n11 deki mağaza
  • quote:

Orijinalden alıntı: velovis_

başıma gelen olay n11 den paralel ithalat S4 aldım kocaman bir şarj aleti çıktı. gittigidiyordan 2 arkadaşa farklı mağazalardan aldık şarj aletleri normal geldi.

ucundaki aparat türkiyedeki prizlere uyumlu olmasını sağlıyor o yüzden kocaman ya da ben yanlış biliyorum

• aparat varda başta paralel ithalatlardan bu şekilde çıkıyor diye düşündüm. fakat geçen ay gittigidiyordan farklı mağazalardan 2 paralel ithalat S4 aldı arkadaşlarım ikisindende orjinal samsung şarj aleti çıktı. şimdi arkadaşın yorumunu görünce başıma gelen olaydan bahsetmek istedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: velovis_

başıma gelen olay n11 den paralel ithalat S4 aldım kocaman bir şarj aleti çıktı. gittigidiyordan 2 arkadaşa farklı mağazalardan aldık şarj aletleri normal geldi.

bizde aldık buradan nişanlıma. ben de tam bu şarj aleti aparatını gönderdiler mi acaba diye düşünüp şöyle bir araştırma yapmıştım nasıl bir aparatmış diye. Yani orijinal şarj aleti değil mi diyosunuz. Yoksa Şarj aleti orijinal de ucuna aparat takılınca mı böyle görünüyo.
    Bir de ithalatın hangi ülkeden yapıldığına göre değişiyor mu yoksa şarj aleti. Böyle dükkan adı vermek de suçu sabit değilse kötü bir şey emin olmak lazım.

• Adamlar orjinalliği bozulmasın diye adaptöre adaptör eklemişler

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.