Şimdi Ara

n11 den hiçbir şekilde sipariş veremiyorum?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
7.820
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar n11 den ürün alacağım ama ödeme yaparken güvenlik sebebiyle işleminiz gerçekleştirilememiştir diye hata veriyor.

Yeni üyelik alıyorum isim telefon numarası farklı yine aynı hatayı veriyor. Müşteri hizmetlerini aradım durumu izah ettim birden fazla üyeliğiniz var o yüzden hesaplarınız dondurulmuş diyor. Dedim nasıl anladınız birden fazla üyeliğim olduğunu? Aradınız numaraya ait 7 tane üyelik mevcut diyor. Bende iyide bunları benim yaptığımı nereden biliyorsunuz ben sizin telefon numaranızı bilsem 6 tane üyelik açıp sizin numaranızı girsem sizin suçunuz ne, birdaha ömür boyu n11 den sipariş veremiyecekmisiniz diyorum kadın cevap veremiyor. En son şikayet kaydı oluşturdu bana geri dönüş yapacaklar.

Alacağım ürün tükenmek üzeri son 2 tane kaldı, çıldıracağım! Ne yapmam gerekiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• TinyAngel kullanıcısına yanıt
    Yapacak birşey yok gibi duruyor bu durumda. Şu çekler olmasa yüzüne bakılmayacak bir sitedir aslında n11. Bu kadar müşteri düşmanı bir firma daha görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrt338

Yapacak birşey yok gibi duruyor bu durumda. Şu çekler olmasa yüzüne bakılmayacak bir sitedir aslında n11. Bu kadar müşteri düşmanı bir firma daha görmedim.

Kesinlikle haklısınız. Madem bu toplu üyelik konusuna çok önem veriyorlar üye olurken sms onayı alsınlar! Ama işte bu adamların ne yapmaya çalıştığını hale anlamadım.

Üye olurken mail onayı bile istemiyor gelde sövme!

• Hocam bende de bugün aynısı oldu. Şikayetvar a şikayet yazdım fakat olumlu sonuç beklemiyorum. Sizde yazın belki olumlu sonuç alırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mguldenn

Hocam bende de bugün aynısı oldu. Şikayetvar a şikayet yazdım fakat olumlu sonuç beklemiyorum. Sizde yazın belki olumlu sonuç alırız.

Gerekirse tüketici hakem heyetine bile giderim hesapta 50 liralık çekim kaldı yedirmem o çeki onlara

• Unutmayın ki n11 bizden daha çakal, geçmiş olsun.
  • Benim hesapta da 50 liralık çek kaldı malesef. Büyük ihtimal geride vermeyecekler. Olumlu sonuç alırsak birbirimizi haberdar edelim. En kısa sürede şikayetvar a şikayette açın.

• benim hesapta da 50lik çek kaldı.

gelişmelerden birbirimizi haberdar edelim arkadaşlar
  • destek verin arkadaşlar.

siz de şikayet yazın.

https://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/3211255#gorusmeler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maktoyu

destek verin arkadaşlar.

siz de şikayet yazın.

geri dönüş yaptılarmı hocam size telefon aracılığı ile?

• Benim de çekim kaldı. Hem de kız arkadaşımın numarası ile verdiğim hesap yani ilk kez aldığım hesap. Şikayet oluşturdum yedirtmem 50 tl mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TinyAngel

quote:

destek verin arkadaşlar.

siz de şikayet yazın.

geri dönüş yaptılarmı hocam size telefon aracılığı ile?

hayır yapmadılar.
  • forumda bu durumda olan baya kişi varmış.

sizin hesabınızı çeki tanımladıktan sonra mı bloke ettiler,yoksa hesabınız blokeli iken mi çeki tanımladınız ?

benim durumum ikincisi. bu konuda şikayetvar a yazdım. siz de yazın birbirimizi destekleyelim.
  • quote:

forumda bu durumda olan baya kişi varmış.

sizin hesabınızı çeki tanımladıktan sonra mı bloke ettiler,yoksa hesabınız blokeli iken mi çeki tanımladınız ?

benim durumum ikincisi. bu konuda şikayetvar a yazdım. siz de yazın birbirimizi destekleyelim.

2 hafta önce bir sipariş vermiştim ürünüm geldi hiç sorun olmadı sonra çeki tanımladım bkm ile ödemeyi seçtim devam edim bu uyarıyı verdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: TinyAngel

quote:

forumda bu durumda olan baya kişi varmış.

2 hafta önce bir sipariş vermiştim ürünüm geldi hiç sorun olmadı sonra çeki tanımladım bkm ile ödemeyi seçtim devam edim bu uyarıyı verdi.

demek ki o 2 haftada hesabınızı bloke etmişler. ve hesabınız blokeli iken çeki tanımlamışsınız. benim gibi.
  • Anlaşılan Tictoc çeklerinin çoğu bu engele takıldı.
  • aynı hesaba verilen 2 siparişi bile iptal ediyor tictoc ile n11.
    net takip ediliyor
    5 tl lik iki ayrı siparişimi iptal ettiler bir de arayıp yani.
    neden iki ayrı sipariş diyor bir de :)
    dedim tek hesapta bir tane kullandırıyorsunuz da ondan.
    yasakmış çok hesap açmak.
    e dedim ben en iyi fiyat zamanında çek kazanmak için 20000 tl lik alışveriş yaparken istediğiniz kadar açabilirsiniz diyordunuz.
    o o zamandı diyor bir de pişkin pişkin.
    sonu: iptal ettiler askıya aldılar.
  • Aynı sorun bende de var. Daha önce 10'un üzerinde alışveriş yaptığım hesabım bloke edilmiş haberim yok. Tabi ben de bundan habersiz tictoc çekini tanımladım, şuan alışveriş yapamıyorum.
    Müşteri hizmetlerini aradım, birden fazla hesabınız olabilir diyor. Yok diyorum (aynı numaranın yazılı olduğu başka hesap yok), çerezlerinizi silin diyor bu sefer de. E siliyorum yine aynı?

Dün şikayetvar'a şikayet oluşturdum. Bekliyoruz bakalım.
  • Blokeli hesapta şifreyi unuttum bilgi güncellemesi ve farklı bir ad ve telefon ile yeni sipariş çözüm basit müşteri hizmetleri ni aramak en büyük hata

By demores fark yaratır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: demores

.....

By demores fark yaratır

Hocam postunuzu düzenleyinde bu durumda patlamasın, bu tarz durumlara düşen çok var PM'den istesinler.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.