Şimdi Ara

n11 den hiçbir şekilde sipariş veremiyorum? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
7.820
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu müşteri hizmetleri çok boş böyle bir şey olamaz ya. 10 tane hesabım varmış orası benim suçum eyvallahta ya diyorum ya ver bana hesaplarımı ya da sil hepsini. Bana verdiği cevap doğum tarihleri uyuşmuyor veremem böyle bir rezillik olabilir mi. Eee dedim nasıl alışveriş yapacağım siteniz üzerinden ? Geçici bir süre yapamazsınız diyor bana. Tek söylediği şey aynı kredi kartıyla sipariş geçerseniz hesabınız iptal olacak....
  • quote:

Orijinalden alıntı: demores

By demores fark yaratır

Hocam şifremi unuttum yaptığımız zaman bloke Kalkıyor mu n11 de?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HmB_SaL -- 4 Mayıs 2015; 19:49:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HmB_SaL kullanıcısına yanıt
    Kalkıyor kalkmaksa özelden yaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne yaptıysam olmadı sipariş veremiyorum.
  • TinyAngel kullanıcısına yanıt
    Ben de dün sizinle aynı durumdaydım site üzerinden iletişime geçtim önce ardından şikayetvara yazdım. Bugün sms atmışlar düzelttik diye. Sorun düzelmiş siparişimi geçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: demores

Blokeli hesapta şifreyi unuttum bilgi güncellemesi ve farklı bir ad ve telefon ile yeni sipariş çözüm basit müşteri hizmetleri ni aramak en büyük hata

By demores fark yaratır

şöyle bi uyarı geldi
    Şifresini yenilemek istediğiniz hesap daha önce iptal edilmiş olduğundan şifre yenileme işlemini gerçekleştiremiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: secondpress

Aynı sorun bende de var. Daha önce 10'un üzerinde alışveriş yaptığım hesabım bloke edilmiş haberim yok. Tabi ben de bundan habersiz tictoc çekini tanımladım, şuan alışveriş yapamıyorum.
    Müşteri hizmetlerini aradım, birden fazla hesabınız olabilir diyor. Yok diyorum (aynı numaranın yazılı olduğu başka hesap yok), çerezlerinizi silin diyor bu sefer de. E siliyorum yine aynı?

Dün şikayetvar'a şikayet oluşturdum. Bekliyoruz bakalım.

Sorun çözülmüştür arkadaşlar. Şikayetvar sağolsun.

• N11 arayip hangi hesaplarda numaraniz kayitli ogrenin sonra o hesaara girip numaralari degistirin sallayin cerezleri vs silin ertesi gun tekrar siparis verebileceksiniz benimde guvenlik onayina takilan hesabimi bu sekilde kurtardim

• beni de multi hesaptan ömürboyu men ettiler,bişi değişti mi hayır?

kendi kredi kartımla alışveriş yapamıyorum sadece,gidip başkalarının kartlarıyla alıyorum,İnadına engelledilerse bende elimden geldiğince suistimal ediyorum ve bundan çok çok mutlu oluyorum.

ip ve hesap bilgilerim tutmadan taaaa İstanbulda birini arıyorlar ismimi verip Abdullah B.'dan mı aldınız diyorlar.o da hayır diyorlar.Sen nasıl buldun ona cihaz aldığımı::)

ya amaçları satmak değil mi,bıraksalar ayda 20bin tllik alışveriş yapacağım ama engelliyorlar 18binlik yapıyorum :)
  • ebay da aynı şekilde banlıyor aklınızda olsun.şikayet edilse bile 2 hesap açmak yasak olduğu için onlar haklı olur
  • N11 kadar dandik firma görmedim. Tez zamanda batar inşallah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar ayni sorun bende de var n11 mobil uygulamadan hallettim ceklerin hepsini yedim yedirmem de n11 e

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanesnn

Arkadaslar ayni sorun bende de var n11 mobil uygulamadan hallettim ceklerin hepsini yedim yedirmem de n11 e

Nasıl hallettiniz

• n11 iş başında.

inşallah ben sıkıntı yaşamam. Boyner yeterince yordu zaten n11 ile uğraşamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ravanel

quote:

Orijinalden alıntı: hakanesnn

Arkadaslar ayni sorun bende de var n11 mobil uygulamadan hallettim ceklerin hepsini yedim yedirmem de n11 e

Nasıl hallettiniz

Mobil uygulamadan almayi dene

• google chromeden arkadaşa gözlük alcaktık aynı hata ancak internet explorer ile satın almayı başardık.. tarayıcıyı değiştirin yine deneyin.
  • Beklemede olan hesapları tekrar aktif etme yöntemi yolu yordamını bilen var mı? Çekli hesaplar, hesabınız beklemede hatası yüzünden kullanamıyorum.
  • Konuyu hortlatmak istedim, aynı sorunu son bir senede çok yaşadım özellikle n11 siparisimlerimden kaynaklanan sorunlar nedeni ile bana kupon veriyor ve bu kuponu kullanmak isterken güvenli ödeme aşımından gecemediniz demeye çalışıyor hatta ve hatta tel de ise n11 den artık alış veriş yapamicaksiniz diye de tehditvari konuşuyor

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.