Şimdi Ara

n11 300 TL ve üstü ilk alışverişlerinde anında 50 TL indirim (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
453
Cevap
7
Favori
20.450
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 160 tllik alışveriş yaptım ama şu mc donals kampanyası ile ilgili bişe gelmedi,bilen var mı *
  • laider kullanıcısına yanıt
    Konuyu daha fazla dağıtmayacağım ama sadece; son söylediğin için yok artık diyorum.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Arkadaşlar n11den alışveriş yapıyorum bkm üzerinden enpara ile, taksit seçeneği sunuyor, bu mümkün mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: twindiablo

300 tl lik alışverişimi 50tl indirimli tamamladım. Tekrar 300tl ve üzeri ürün almaya kalktığımda 50tl daha indirim tanımlıyor. Kullansam sorun olur mu acaba.. Ya da kullanıp alışverişi onaylanan var mı?

aynen bende bunu merak ediyorum bu şekilde alışveriş yapıp onaylanan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: snkrl

Arkadaşlar n11den alışveriş yapıyorum bkm üzerinden enpara ile, taksit seçeneği sunuyor, bu mümkün mü?

bende alışveriş yaparken dikkat ettim evet çıkıyor.ama en paranın sitesinde taksit yapmamaktadır yazıyor.ben yinede peşin alışveriş yaptım.taksitli denemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur

Çek ile elektronik ürün alamiyoruz degil mi? Tablet de gecerli degildir?

elektronik ürünlerde 500 tl üzeri 50 tl, 1000 tl üzeri 100 tl.lik çekleri kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramses-59

quote:

Orijinalden alıntı: snkrl

Arkadaşlar n11den alışveriş yapıyorum bkm üzerinden enpara ile, taksit seçeneği sunuyor, bu mümkün mü?

bende alışveriş yaparken dikkat ettim evet çıkıyor.ama en paranın sitesinde taksit yapmamaktadır yazıyor.ben yinede peşin alışveriş yaptım.taksitli denemedim.

Kendi soruma cevap vereyim. Taksit imkanı yok ödemeyi onaylamıyor hata veriyor. Müşteri hizmetlerini aradım onlar da aynısı dedi.
  • 100tl çekli hesaplara 75 70 tl istiyorlar. İyice işin suyu çıktı. 25 30 tl için riske girilir mi sizce..?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • stuka kullanıcısına yanıt
    724 liraya ipad mini var 50 lira çek 50 lira kendi indirimi 11 lira bkm express 100 lira enpara iadesi ile 513 liraya almak mümkün mü yani?
  • l.a.c.i.w.e.r.t kullanıcısına yanıt
    45-50 liraya satmadıkları sürece o riske değmez ustam... bkm yada Pepsi kodu kullanırsın daha mantıklı...

• quote:

Orijinalden alıntı: l.a.c.i.w.e.r.t

100tl çekli hesaplara 75 70 tl istiyorlar. İyice işin suyu çıktı. 25 30 tl için riske girilir mi sizce..?

Sakın alma

• bi 120gb ssd bulamadım ki alayım ya. enpara gidecek o değil. buradan veya başka bir yerden bir tavsiye verin de boşa gitmesin güzelim enpara.
  • quote:

724 liraya ipad mini var 50 lira çek 50 lira kendi indirimi 11 lira bkm express 100 lira enpara iadesi ile 513 liraya almak mümkün mü yani?

bkm hariç hepsi olur
  • 50 tl cek lazım ama 20 lira için risk almayacagim.millet çakal geçiniyor.imkanı olan almasın prim vermeyin kardeşler bunlara

• enginbeyist E kullanıcısına yanıt
    aynen zaten 2 gün kaldı çeklere ben göreceğim onları... ellerinde patlarsa...
  • Çocuklara nevresim dünyasından 3 tane yorgan aldım; bugün aradılar, zam gelmiş, gönderemiyoruz diye. Buranın da suyu çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: BreakBeaT

quote:

bkm hariç hepsi olur

Hocam BKM hariç niye hepsi oluyor ? Hem bkm çeki hem de enpara iadesi birlikte kullanılmıyor mu ?
  • arkadaşlar hayırlı olsun 2 gün ara ile 2 adet 300 üzeri alışveriş yaptım 50+100 indirim kullandım bkm ile ödeme yaptım ama faydası olmadı daha fazla cekim olsa idi her seferinde 150şer tl fena olmazdı allah bereket versin 314 164e 326 176ya geldi duyurulur
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoodGateWay

quote:

Orijinalden alıntı: BreakBeaT

quote:

bkm hariç hepsi olur

Hocam BKM hariç niye hepsi oluyor ? Hem bkm çeki hem de enpara iadesi birlikte kullanılmıyor mu ?

50 liralık çek ile bkm kullanılmıyor. ikisinden biri seçiyorsun, istersen bkm seçersin

• masa üstü pc yi değiştirmeyi düşündüm, donanımları 300tl lik dilimler halinde alırım diyordum,

ama sitede SAdece EKran kartı var, baktıgıma göre.

BAşka parça yok değil mi beyler?
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.