Şimdi Ara

N11 300 TL üstüne %11 İndirim 10-12 Ekim (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
5
Favori
7.094
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gulnare

Çekler bitmiş 10000 kişi 1 günde aldımı şimdi.

Çek satıştakiler dadanmıştır yoksa bitmezdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: B_O_S_S

quote:

Orijinalden alıntı: gulnare

Çekler bitmiş 10000 kişi 1 günde aldımı şimdi.

Çek satıştakiler dadanmıştır yoksa bitmezdi.

Doğrudur.
  • Çekler bitmiş uyanık arkadaşlar kullanmayıp çeki satmak için almış şaka gibi ya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_MuKa

quote:

Orijinalden alıntı: omaTR

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: soylu55

quote:

Vayyyyy arkadaş nerelere gidem nerelere vuram kendimi gitti 55 liraaaaa
    Daha dün bonus karttaki 111tl bonusla 1307 liraya note3 almıştım buda olaydı 1250 liraya gelecekti tüh ki ne tüh

ürün kargo yapılmadıysa satışı iptal et tekrar sipariş ver

Bugün kargo yapılır diye bekliyordum ama dubai bilişim sağolsun hala 3 iş gününde kargo yapilir diyor
    Siparişi iptal etsem bonus karta yuklenen 111 tl bonusum 10 lira puan 11 lira pepsi kodum hepsi boşa gidecek
    Ürünü onayladilar ama kargoya haftaya pazartesi yada salı vericekler
    Bonusun geleceğini bilsem hemen iptal edicem

bankayı arayıp kesin bir bilgi al hocam büyük ihtimalle bonus yüklenecektir. 55 tl az para değil.

Banka verirde geçmişte başına gelen arkadaşlar var hiç birine puanlari geri veilmedi n11 bu konuda sıkıntılı
    Zaten koşullarda iptal edilen siparişlerin bonusları geri verilmez diye madde vardı sanırım

Öyle bir madde yok.

https://www.bonus.com.tr/apps/bonus-kampanyalar/kampanya-detayi.aspx?campaignId=2771

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: leonidas26

hocam çok büyük hata etmişsiniz. benim daha önce 75tl çekim yandı bu şekilde. bu bayram da 50tl çekim yandı. artık böyle şeylere alıştık. boş yere n11 beni kaybetti demeyin yine indirim olur yine alışveriş yaparsınız. şuanki kızgınlıkla böyle konuşuyorsunuz.
    n11deki kuponların olayı şu : kullanma günü geçtiğinde isterse 1000liralık kupon olsun ferit şahenki arasan geri yüklemiyorlar. sistem tanımlıyormuş. ben 2 ekimde siparişimi iade ettim bakın 7 ekime 5 gün var. Ancak satıcı beni oyaladı iademi onaylamadı sonuç olarak 7 ekim geçtiği için kupon hesabe yüklendi ama kullanılmıyor gün sonunda ise silinecek. olay bundan ibaret. eğer iade edebileceğiniz birşey alıyorsanız kuponun yanmasını göze alacaksınız. yada iade etmeyeceğiniz kesinlikle alacağınız bir ürün alın sonra böyle sıkıntı yaşamayın.
    size bir anımı daha anlatayım ki herkes bilgilensin.
    geçen yıl tık hızında kupon dağıttıklarında 75tl kupon kazanmıştım. ayakkabı aldım. uymadığı için değiştirmek istedim başka numara kalmamış iade aldılar. n11i 3-4 kez aradım kuponun günü geçecek kuponum yanacak diye. mh bayan bana söz verdi kuponu tekrar kullanabileceksiniz diye. görüşmeler kayıt altına alınıyor zaten. iade yapıldıktan sonra kupon yüklendi ama kullanamadım. defalarca n11i aradım. insan kaynakları müdürü olan bir beyle bile görüştüm şuan adını hatırlayamıyorum. mh bana söz veren bayanın hatası olduğunu kuponların otomatik yüklendiğini günü geçtikten sonra hiçbir şekilde kullanılamayacağını izah ederek özür diledi.

olay bundan ibaret. herkes dikkat etsin kupon kullanırken. biraz uzattım ama herkesin dikkatte alması gereken bir yazı oldu. umarım n11den alışveriş yapanlara faydası olur.

seni magdur eden satııcıdan hakkını almanın tek yolu onu zarara ugrastmaktır o senı nasıl ugrattıysa !!!!

ürünlerinden ücretisz kargo olan ve cok tutacak kargoyu cok adette sipariş verip kargo geldıgınde ucretsız yasak hakkınızı kulanarak ıade edersınzı ve gol olur...

• quote:

Orijinalden alıntı: agibat

200/50 lik çeklerle birleşiyor mu?

edit: Birleşmiyormuş.

200 e 50 nasil kazaniliyor ?? Alintiyla cevaplarsaniz sevinirim. Tskler

• quote:

Daha dün bonus karttaki 111tl bonusla 1307 liraya note3 almıştım buda olaydı 1250 liraya gelecekti tüh ki ne tüh

note3 ü bende düşünüyorum , ekim sonu gibi yine taksit olayı başlayacak görünüyor... şu an takipteyim.. sizdeki N7500 olanımı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rescue

11TL'lik pepsi indirimi ya da yeni üyelik indirimi ile birleşiyor mu bu şekilde alışveriş yapan var mı acaba?

Çekler birleşmiyor sadece 1 tane çek seçebilir kullanabilirsin BİRLEŞMEZ.. Şipşak indirim+çek+avantajix
  • Maks. 55 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: maestro35

quote:

note3 ü bende düşünüyorum , ekim sonu gibi yine taksit olayı başlayacak görünüyor... şu an takipteyim.. sizdeki N7500 olanımı ?

Note 3 bende düşünüyorum.lakin g2 ile arasında kaldım.

• Arkadaşlar 500 tl lik alışveriş yaptık diyelim ödeme ekranında bu rakam 445 tl ye düşüyor.Bu şekilde alırsak finansbak puanlarını alabiliyormuyuz yoksa en az 555 tl lik alışveriş yapmamız mı lazım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ax

Arkadaşlar 500 tl lik alışveriş yaptık diyelim ödeme ekranında bu rakam 445 tl ye düşüyor.Bu şekilde alırsak finansbak puanlarını alabiliyormuyuz yoksa en az 555 tl lik alışveriş yapmamız mı lazım...

555 tl olmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: akademisyen06

quote:

Orijinalden alıntı: ax

Arkadaşlar 500 tl lik alışveriş yaptık diyelim ödeme ekranında bu rakam 445 tl ye düşüyor.Bu şekilde alırsak finansbak puanlarını alabiliyormuyuz yoksa en az 555 tl lik alışveriş yapmamız mı lazım...

555 tl olmalı.

Teşekkürler...
  • kalfatt kullanıcısına yanıt
    Bi arkadaşa verdim dün gece, bilsem sayılı olduğunu zaten hiç almazdım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hala çek yükleniryor mu?
  • quote:

quote:

hayır hocam n900 olanı neo değil yani

• Kenwood sb327 smotihe aldım puanlarımla 300e geldi
  • G3 alacaktım,kuponlar bitmiş.

• quote:

quote:

quote:

hayır hocam n900 olanı neo değil yani

N4 ler çıktığı için 3 lerde indirim bekliyorum... malum peşin almam zor , ekim sonu gibi taksit olayı başlar ise 6 taksit gibi düşünüyorum... n11 i takip ediyorum sürekli.. 2 ay önce güzel bir protek saat kıstırdım ... takip devam...

• Merhabalar,

Kod-Çek-Hesap gibi ürünlerin Paylaşım-İstek-Takas-Alım-Satım konularının yeri bu bölüm değildir.

Bu tür konular için lütfen "Alışveriş-Hediye Çeki-Kuponu Satış - Takas - Paylaşım Bölümü" nü kullanınız.
    http://forum.donanimhaber.com/forumid_841/tt.htm

Bu tür mesajlar silinecek ve uyarı cezası verilebilecektir, lütfen dikkat ediniz.

İyi forumlar,
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.