Şimdi Ara

N11 300 TL üstüne %11 İndirim 10-12 Ekim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
5
Favori
7.094
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  N11 300 TL üstüne %11 İndirim 10-12 Ekim

N11 300 TL üstüne %11 İndirim 10-12 Ekim

http://www.n11.com/kampanyalar/tik-hizinda-indirim?icid=200501_b_tik-hizinda-indirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavisis-dh -- 10 Ekim 2014; 11:17:30 >

• tşkler
  • bu güzel oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vayyyyy arkadaş nerelere gidem nerelere vuram kendimi gitti 55 liraaaaa
    Daha dün bonus karttaki 111tl bonusla 1307 liraya note3 almıştım buda olaydı 1250 liraya gelecekti tüh ki ne tüh

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11 benim gibi tek hesapta 10000 liraya yakın alışveriş yapmış birini kaybetti. Sakın yanlış anlaşılmasın, başka bir amaçla söylemiyorum alışveriş yaptığım miktarı.

50 TL çeki kullandım geçen, iptal oldu sipariş. Çeki geri yükleyip, "çeki aynı gün içerisinde tekrar kullanabilirsiniz" demişler. Fakat gel gör ki çek kullanılmıyor bir türlü. Hesapta gözüküyor ama ödeme sayfasında gözükmüyor. Müşteri hizmetlerine diplomatik yazı yazar gibi tane tane, resmi bir şekilde en açıklayıcı biçimde yazıyorum olayı, bana "çek kampanyası 7 ekimde sona ermiştir" diyorlar. 5 farklı şekilde olayı yazdım, hepsine aynı cevabı verdiler. Gel de küfür, bela okuma. Gerizekalı olsa karşımda herhalde olayı anlayıp düzgün cevap verirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eyvallah -- 10 Ekim 2014; 11:21:34 >
  • N11 den beklenen atak :)
    Bide card finans bulduk mu tamamdir zopo 998 telefon :)

• mustafaagungor kullanıcısına yanıt
    birgün geç oldu ama
  • 200/50 lik çeklerle birleşiyor mu?

edit: Birleşmiyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eufloria -- 10 Ekim 2014; 11:23:42 >
  • Arkadaşlar dün konuda acele etmemeniz hakkında uyarmıştım ama ben yazdığımdada konu yeni açılmamıştı biraz geç uyardım.

İkiside sepet kuponu birleşmez. Hiçbir çek ile birleşmez, Şipşak gelirse onunla birleşir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavisis-dh -- 10 Ekim 2014; 11:24:36 >
  • Yahu şuna birde limit koymasalar ne güzel olacak..
  • Cardfinansla ve puanlarımla birleşince 565 tllik alışveriş 440 tl oluyor ama ne alsam bilemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

N11 benim gibi tek hesapta 10000 liraya yakın alışveriş yapmış birini kaybetti. Sakın yanlış anlaşılmasın, başka bir amaçla söylemiyorum alışveriş yaptığım miktarı.

50 TL çeki kullandım geçen, iptal oldu sipariş. Çeki geri yükleyip, "çeki aynı gün içerisinde tekrar kullanabilirsiniz" demişler. Fakat gel gör ki çek kullanılmıyor bir türlü. Hesapta gözüküyor ama ödeme sayfasında gözükmüyor. Müşteri hizmetlerine diplomatik yazı yazar gibi tane tane, resmi bir şekilde en açıklayıcı biçimde yazıyorum olayı, bana "çek kampanyası 7 ekimde sona ermiştir" diyorlar. 5 farklı şekilde olayı yazdım, hepsine aynı cevabı verdiler. Gel de küfür, bela okuma. Gerizekalı olsa karşımda herhalde olayı anlayıp düzgün cevap verirdi.

dün aynı olay benim de başıma geldi. forumdan bir arkadaşa tv aldım. 15 kere (abartısız net rakam) denedim çeki kullandığımda ödemeyi onaylamıyor. n11 i aradım banka kaynaklı diyor, bankayı aradım sorun sitede diyor. öyle bi telefon trafiği neticesinde siparişi verdim bi şekilde

• quote:

Orijinalden alıntı: agibat

200/50 lik çeklerle birleşiyor mu?

edit: Birleşmiyormuş.

50/200 çeklerin süresi bitmedi mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam çok büyük hata etmişsiniz. benim daha önce 75tl çekim yandı bu şekilde. bu bayram da 50tl çekim yandı. artık böyle şeylere alıştık. boş yere n11 beni kaybetti demeyin yine indirim olur yine alışveriş yaparsınız. şuanki kızgınlıkla böyle konuşuyorsunuz.
    n11deki kuponların olayı şu : kullanma günü geçtiğinde isterse 1000liralık kupon olsun ferit şahenki arasan geri yüklemiyorlar. sistem tanımlıyormuş. ben 2 ekimde siparişimi iade ettim bakın 7 ekime 5 gün var. Ancak satıcı beni oyaladı iademi onaylamadı sonuç olarak 7 ekim geçtiği için kupon hesabe yüklendi ama kullanılmıyor gün sonunda ise silinecek. olay bundan ibaret. eğer iade edebileceğiniz birşey alıyorsanız kuponun yanmasını göze alacaksınız. yada iade etmeyeceğiniz kesinlikle alacağınız bir ürün alın sonra böyle sıkıntı yaşamayın.
    size bir anımı daha anlatayım ki herkes bilgilensin.
    geçen yıl tık hızında kupon dağıttıklarında 75tl kupon kazanmıştım. ayakkabı aldım. uymadığı için değiştirmek istedim başka numara kalmamış iade aldılar. n11i 3-4 kez aradım kuponun günü geçecek kuponum yanacak diye. mh bayan bana söz verdi kuponu tekrar kullanabileceksiniz diye. görüşmeler kayıt altına alınıyor zaten. iade yapıldıktan sonra kupon yüklendi ama kullanamadım. defalarca n11i aradım. insan kaynakları müdürü olan bir beyle bile görüştüm şuan adını hatırlayamıyorum. mh bana söz veren bayanın hatası olduğunu kuponların otomatik yüklendiğini günü geçtikten sonra hiçbir şekilde kullanılamayacağını izah ederek özür diledi.

olay bundan ibaret. herkes dikkat etsin kupon kullanırken. biraz uzattım ama herkesin dikkatte alması gereken bir yazı oldu. umarım n11den alışveriş yapanlara faydası olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sturk16

birgün geç oldu ama

aynen öyle . aslında her işte bi hayır var dün acele etmeyecektik
  • özel mesajlar açılmıyor bir bilgisi olan var mı?
  • mustafaagungor kullanıcısına yanıt
    zaten televizyonu da daha bugün kargoya vereceklermiş
  • Bir üyenin, kampanya kapsamında kazanabileceği maksimum indirim tutarı 55 TL’dir.

Kandırmacadan başka birşey değil.

• Kandırmaca değil.

Uyanıklık yapıp, 550 lira üstü bişey almayacaksın.

Arkadaşlar var mı bir tavsiye :)

şöyle bomba bi fiyata?
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonidas26

özel mesajlar açılmıyor bir bilgisi olan var mı?

Tablet veya mobil sürüm kullanın

https://forum.donanimhaber.com/inbox.asp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavisis-dh -- 10 Ekim 2014; 11:58:14 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.