Şimdi Ara

N11 300 TL üstüne %11 İndirim 10-12 Ekim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
5
Favori
7.094
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abi şunu niye 55 lirayla sınırlandırıyorlar .. gg gibi olsa keşke .
  • Puan olayı CardFinans değilde bonus veya word de olsaydı televizyon alacaktım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • n11 bonus 111tl'em var, pepsi var, %11 indirim kampanyası var ama alacak bir şey bulamıyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersin10

quote:

Orijinalden alıntı: römercan

Cardfinansla ve puanlarımla birleşince 565 tllik alışveriş 440 tl oluyor ama ne alsam bilemedim

http://www.n11.com/quatro-f1453-cift-hatli-cep-telefonu-P32695261

alasım geld, çok şık görünüyor, bir yıldır discovery kullanıyorum, çift sim önemli benim için.. siz kullanıyor msuunuz bu telefonu?

• şipşak varmı arkadaşlar?
  • pepsi ile birleşmiyor şip şak yok
  • yeni üyelik olan 11 tl indirimle birleşiyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: EneRGy.

yeni üyelik olan 11 tl indirimle birleşiyor mu?

Birleşmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

quote:

quote:

Cardfinansla ve puanlarımla birleşince 565 tllik alışveriş 440 tl oluyor ama ne alsam bilemedim

alasım geld, çok şık görünüyor, bir yıldır discovery kullanıyorum, çift sim önemli benim için.. siz kullanıyor msuunuz bu telefonu?

yok ben kullanmadım, ince olması ve özellikleri hoşuma gitti. daha geçen hafta LG L70 almasaydım belki bunu alırdım.

• gittigidiyorun %10 kuponu yanında bu traş kalmış.

500 liraya kadar ürün alacaklara faydalı
  • quote:

quote:

quote:

Benimde hoşuma gitti özellik olarak discoveryden fazlası var eksiği yok 5 inç olması da avantaj kasa şık fakat pilin kısa sürede bitme sıkıntı varmış sanırım tüm artısını süpürüyor malesef yoksa bende ciddi ciddi almayı düşünüyordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: By_EKReM

Kandırmaca değil.

Uyanıklık yapıp, 550 lira üstü bişey almayacaksın.

Arkadaşlar var mı bir tavsiye :)

şöyle bomba bi fiyata?

merhaba,

Bir düzeltme yapayım indirim %11 , bu nedenle 500 TL üzeri alışveriş yapmamak lazım.500 TL nin % 11 55 TL olacaktır.

sağlıcakla
  • quote:

Orijinalden alıntı: tifosi41

quote:

quote:

quote:

Benimde hoşuma gitti özellik olarak discoveryden fazlası var eksiği yok 5 inç olması da avantaj kasa şık fakat pilin kısa sürede bitme sıkıntı varmış sanırım tüm artısını süpürüyor malesef yoksa bende ciddi ciddi almayı düşünüyordum.

evet bende araştırdım biraz zaman yoktu, dikkatimi çeken pil. epey hızlı tükeniyormuş, bazıları yurtdışından 2000'lik pil almış ama onlarda çakmaymış ve orjinalinden kötüymüş, hayır yani şu tarz telefonlar için ekstradan yüksek kapasiteli pil üretseler çok satarlar ama yapmıyorlar, dark evo'nun bir modelinde var bu olay...

bu batarya ömrü nedeniyle ben de almayacağım sanırım, discovery ile devam şimdilik.

• tifosi41 T kullanıcısına yanıt
    ben kullanıyorum bu telefonu İnew v3 dediğimiz telfonun aynısı bende inew v3 var tek kelimeyle süper ötesi konu hakkında detaylı bilgi istiyen forumda inew v3 diye aratsınlar ana konusu var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi achillus79 -- 10 Ekim 2014; 15:39:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: achillus79

ben kullanıyorum bu telefonu İnew v3 dediğimiz telfonun aynısı bende inew v3 var tek kelimeyle süper ötesi konu hakkında detaylı bilgi istiyen forumda inew v3 diye aratsınlar ana konusu var

batarya ne kadar dayanıyor? yüksek kapasitelisini bulmak mümkün mü?
  • vindobona V kullanıcısına yanıt
    benim bataryam üzerinde gelen orjinal bataryası 1800mah 1.5 gün g,d,yor orta dereceli kullanımca . ben günlük şarj ediyorum. çok oyun oynayan birisi değilseniz her türlü 1 gün götürür sizi .ana konuya bakmanızı tavsiye ederim
  • başka birleşen bir kampanya var mı acaba
  • Bence pazar gecesine kadar bekleyin şipşak olabilir cumartesi yada pazar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_MuKa

Vayyyyy arkadaş nerelere gidem nerelere vuram kendimi gitti 55 liraaaaa
    Daha dün bonus karttaki 111tl bonusla 1307 liraya note3 almıştım buda olaydı 1250 liraya gelecekti tüh ki ne tüh

ürün kargo yapılmadıysa satışı iptal et tekrar sipariş ver
  • quote:

Orijinalden alıntı: soylu55

quote:

Orijinalden alıntı: by_MuKa

Vayyyyy arkadaş nerelere gidem nerelere vuram kendimi gitti 55 liraaaaa
    Daha dün bonus karttaki 111tl bonusla 1307 liraya note3 almıştım buda olaydı 1250 liraya gelecekti tüh ki ne tüh

ürün kargo yapılmadıysa satışı iptal et tekrar sipariş ver

Bugün kargo yapılır diye bekliyordum ama dubai bilişim sağolsun hala 3 iş gününde kargo yapilir diyor
    Siparişi iptal etsem bonus karta yuklenen 111 tl bonusum 10 lira puan 11 lira pepsi kodum hepsi boşa gidecek
    Ürünü onayladilar ama kargoya haftaya pazartesi yada salı vericekler
    Bonusun geleceğini bilsem hemen iptal edicem

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.