Şimdi Ara

N11, 111 bin TL'ye Volkswagen Golf satıyor (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
393
Cevap
5
Favori
54.997
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ulan bu amele gurbetçilerden bıktık forumda, alayı eğitimsiz cahil. Zaten Avrupanın beden gücü kendileri.Hepsi Tayyip'çidir ama gelmez buraya hiçbirisi. Bi bitin arkadaş ülkecek bıktık sizden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 12 Kasım 2017; 12:43:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: davetsiz07

quote:

Orijinalden alıntı: abuabuzer

Kırmızısını aldım. İsteyen varsa satarım 136’dan ya da üste 90 bin alacağım otomatik bir araçla takas edebilirim. İletişim PM, yer İstanbul

once bayıye gıt bı fıyat al ondan sonra satarsın 136 az koymussun 150 koysaydın aldıysan da zaten N11 ıcındensındır bankada para varken odeme yapılmıyor masallara ınanma yasım gectı

İster 136 yazarım ister 111 yazarım sanane. Ayrıca arabayı alamayışın baya zoruna gitmiş, herkese saldırıyorsun
  • 100 küsür bine golf alanlar var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 35 yaşını devirmiş, 100 binlik araba alamayıp pc oyunu oynayarak g*t büyütenler var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T. Soprano -- 12 Kasım 2017; 18:31:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_C@BB@R

quote:

Orijinalden alıntı: DoctorEconomy

quote:

Golfe laf atanlar hiç golfe binmemiş olanlardır.

Golf başka bir segmenttir kim ne derse desin.

Golf satip 3.20d aldım ama aklım hala golfda

Abartma be kardeş golf başka segmentmiş

Abartma yok gerçekten golf başkadır bilen bilir.

Golf 6 aracım oldu golf 7 aracım oldu öyle abartılacak bir durum göremedim 2013 a3 ve 2014 f30 320i aracım da oldu şuan 2015 a3 ile 2017 Astra sedanım var hele ki ben a3 kullandığım halde f30 dan kaliteli bir araç diyemiyorum siz ne kanıya varıp söylediniz merak ediyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• N11, 111 bin TL'ye Volkswagen Golf satıyor

Bu arabaları alanların hakikaten salak olması lazım. Çoğunun elinde patlayacak.

Liste fiyatına göre arabaya fiyat belirlemişler

136.000 TL ama %4 iskonto yaptıkları gibi ÖTV alt dilime düşüyor. Her yerde yazdım çizdim. ÖTV alt dilime düşünce de kafadan %10 daha iniyor.
    Gidin fiyat alın bayiden. Kasım ayı başında 114.000'e kadar aynı aracı verdiler. Şu an 117.000 gibi bırakıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekkral34 -- 13 Kasım 2017; 15:50:48 >

• quote:

quote:

quote:

Kırmızısını aldım. İsteyen varsa satarım 136’dan ya da üste 90 bin alacağım otomatik bir araçla takas edebilirim. İletişim PM, yer İstanbul

once bayıye gıt bı fıyat al ondan sonra satarsın 136 az koymussun 150 koysaydın aldıysan da zaten N11 ıcındensındır bankada para varken odeme yapılmıyor masallara ınanma yasım gectı

İster 136 yazarım ister 111 yazarım sanane. Ayrıca arabayı alamayışın baya zoruna gitmiş, herkese saldırıyorsun

Ben araci binmek icin dusunuyordum parasi olmayan 2 3 kisi birleştirip ticaret yapan arabaya binemeyip hasretle bakan sizlerden degilim yani 😄 sonra bayiden metalik ve beyaz renk için opsiyonlu olarak 119 bin fiyat aldim burda satilan baz model ve renginden dolayı ikinci eli dusuk olacağindan mantiksiz geldi ama bankaya parami yatirmistim burdaki baz modele binmem gosterisi yok satarsin 130a gelecek yazi bekle 😃

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tekkral34

N11, 111 bin TL'ye Volkswagen Golf satıyor

Bu arabaları alanların hakikaten salak olması lazım. Çoğunun elinde patlayacak.

Liste fiyatına göre arabaya fiyat belirlemişler

136.000 TL ama %4 iskonto yaptıkları gibi ÖTV alt dilime düşüyor. Her yerde yazdım çizdim. ÖTV alt dilime düşünce de kafadan %10 daha iniyor.
    Gidin fiyat alın bayiden. Kasım ayı başında 114.000'e kadar aynı aracı verdiler. Şu an 117.000 gibi bırakıyorlar.

Aynen katılıyorum ben de parami yatirmistim 9 kasimda bayiye gidip fiyat aldim ve beyaz renk opsiyonluya otvyi %50 ye düşürerek pazarlıksiz bi de 119bin verdi ek ekipmanli hem de siz baz modele nerden 114 aldiniz? Sonradan mantiksiz geldi bana da ben binmek icin alacaktim burdaki zekiler 130dan satariz diye atladi ama araclar en az 6 ay sonra 130dan satilir 😃

• quote:

Orijinalden alıntı: Zerathull

Golf'den sonra Bmw'ye binip hala aklınız Golf'de kalıyorsa siz satın o Bmw'yi. Bmw gibi bir zevk makinasını Golf kadar sıradan bir araçla karşılaştırmak komik.

Bence siz daha komiksiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_C@BB@R -- 13 Kasım 2017; 21:43:0 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Golfe laf atanlar hiç golfe binmemiş olanlardır.

Golf başka bir segmenttir kim ne derse desin.

Golf satip 3.20d aldım ama aklım hala golfda

Abartma be kardeş golf başka segmentmiş

Abartma yok gerçekten golf başkadır bilen bilir.

Golf 6 aracım oldu golf 7 aracım oldu öyle abartılacak bir durum göremedim 2013 a3 ve 2014 f30 320i aracım da oldu şuan 2015 a3 ile 2017 Astra sedanım var hele ki ben a3 kullandığım halde f30 dan kaliteli bir araç diyemiyorum siz ne kanıya varıp söylediniz merak ediyorum

Belki de ben tam tadını alamadan erken gectim bmwye haklisiniz

• By_C@BB@R kullanıcısına yanıt
    Tamam.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben araci binmek icin dusunuyordum parasi olmayan 2 3 kisi birleştirip ticaret yapan arabaya binemeyip hasretle bakan sizlerden degilim yani 😄 sonra bayiden metalik ve beyaz renk için opsiyonlu olarak 119 bin fiyat aldim burda satilan baz model ve renginden dolayı ikinci eli dusuk olacağindan mantiksiz geldi ama bankaya parami yatirmistim burdaki baz modele binmem gosterisi yok satarsin 130a gelecek yazi bekle 😃

he he

• ilk saniyesinden itibaren almaya çalıştık. son kısımda başka kullanıcılar tarafından .... diyor. 45 dakika boyunca böyle devam etti. var bir çakallık !

• Arkadaşlar selamlar . Araç satın alma işlemlerini , hızlı davranarak sıkıntısız bir şekilde gerçekleştirdim . Metalik Mavi olan aracımın teslim edilmesini bekliyorum artık.

• Hey yavrum gti'de koymuş başa tdi'i dayayacaklar

Bu arabanın mk6 dizelin sıfırı 50,000 falandır herhalde

1.6 düzü 30 bin küsüre satılıyordu hatırlıyorum

• 25-26 Kasım tarihlerinde aracı teslim edeceklerini arayıp söylediler.
  • https://youtu.be/p3hjhR4VJxo

Bu nedir peki 111 kisi nasil aliyor sisteme ip nolari yada isimleri kaydediliyor yoksa baskasi alirken odeme yaptirmayan sisteme alanlara nasil yaptirdi mantikli açıklamasını yapin bakalim ayrica elimde konusmalar da N11 calisanlari baskasi arkadasina araci aldiriyor yani bu 111 arac hep N11 yakinlarinda yasal olmazken kilifina uyduruluyor hersey gecen sene de ayniydi bu sene de ayni gelecek sene de ayni olacak bu sadece reklam kampanyasi artik ogrensin herkes...

• https://www.sahibinden.com/volkswagen-golf/dizel/otomatik,yari-otomatik/sifir?a3=33610&a3=33615&a3=33613&a5_max=2017&a1864=51978&a5_min=2017&a2320=74345&pagingOffset=0#/

Bir tek bunlar zeki sadece baskasi aptal demi? bu fiyatlara bu araclar satilmaz ellerinde kalacak haberleri yok ah N11 calisani tanidiklari sizi azcik mantikli olup bayiye gidip fiyat teklifi alip oyle almaya karar verseydiniz cakallar 😄😂

• 111.900 e aldım 119.000 teklifleri var. Tartışın durun

• N11, 111 bin TL'ye Volkswagen Golf satıyor

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.