Şimdi Ara

N11, 111 bin TL'ye Volkswagen Golf satıyor (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
394
Cevap
5
Favori
54.997
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mathematician_01

Hocam sen kime ne anlatıyorsun ki? Gece gece harcadığın zamana yazık...

Olsun bu ak boyu rezıl etmek hoşuma gıdıyor.

Bır cevap daha verırse bunu ifşa edıcem, adam tam bir atatürk dusmanıymış. Nıckını degısme sebebı de eskı mesajlarını gızlemek ama arşivden bırkaç mesajını buldum. Cevap yazarsa onların ss sini koyup konuyu kapatıcam.

Edit: Bu arada belçika da yaşıyormuş. Bunlar avrupada krallar gibi yaşarlar ama sürekli avrupayı kotulerler. Onlasra gore turkıye avrupadan ıyıdır ama gel gör ki turkıye ye tasınmazlar uzaktan överler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 12 Kasım 2017; 1:17:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

quote:

Orijinalden alıntı: mathematician_01

Hocam sen kime ne anlatıyorsun ki? Gece gece harcadığın zamana yazık...

Olsun bu ak boyu rezıl etmek hoşuma gıdıyor.

Bır cevap daha verırse bunu ifşa edıcem, adam tam bir atatürk dusmanıymış. Nıckını degısme sebebı de eskı mesajlarını gızlemek ama arşivden bırkaç mesajını buldum. Cevap yazarsa onların ss sini koyup konuyu kapatıcam.

Edit: Bu arada belçika da yaşıyormuş. Bunlar avrupada krallar gibi yaşarlar ama sürekli avrupayı kotulerler. Onlasra gore turkıye avrupadan ıyıdır ama gel gör ki turkıye ye tasınmazlar uzaktan överler.

Bunlar Belçika'yı da bizim hökümetin yönettiğini sandıkları için böyle düşünüyorlar, çokta şey etmemek lazım demekki Asgari ücretle 1 ay aile geçindirsin bakalım burada 2.ayda sınırı koşarak geçerler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Amerika'da 25.000 USD'ye Mustang satılıyor diye yazan kendisi zaten orada film bitmeliydi
    Cahille cahil olmak denir bu tartışmaya çok gereksiz.

Bu arada ben de gurbetçi olsam ve parayı seviyor olsam inanın Türkiye'de RTE fanı olur her yerde trollüğünü yapardım.
    Malum kazandığım parayı burada 4.5'la çarpıyorum. Atıyorum Almanya'da hademeyim Türkiye'ye geldiğimde üst düzey yöneticiyim paşalar gibi tatilimi yapar dönerim.

Vatan millet lafları ediyor ya en çok burası komik. Kafatası içinde sadece makarna var

Tartışmayın he deyin geçin.

• NayirNolamaz N kullanıcısına yanıt
    N11, 111 bin TL'ye Volkswagen Golf satıyor

Ben sakinim sayende bana eğlence çıktı, senın gibileri rezil etmek bana haz verıyor.

Asıl senın gıbı seviyesiz birinin sevıyesıne ınerek en buyuk hatayı ben yaptım ama insanları kandırmana göz yumamamdım.Oyle meydanı boş bulup ınsanları kandıramazsın, bırılerınin sana cevabını vermesı gerekıyordu.

Daha forumu kullanmayı bıle bılmıyorsun, geçmiş mesajlarına bakmak ıcın forum ıcınde 2 dk lık arama yapmam yeterlı oldu. Ayrıca 10 senede 7 defa nıck degıstırmenın sebebi de, herkesle tartısıp rezıl oldugun ıcın ve ataturke hakaret ettıgın ıcın kendını gızlemeye calısmıssın.

Düzgün biri olsan 7 defa nick değişmezdin. Atatürke hakaret edecek kadar hain birisin, türküm diye millete burada şov yapma. Atatürke hakaret eden birisi türk olamaz, bugun turkıye varsa ataturk sayesınde var.

Evet sen 1400 tl maaş almıyorsun, belçika da en dusuk maaş 1560 euro, 1400 tl 310 euro yapıyor.senın Akp'ye oy verıyorsun cunku akp sayesınde 1 euro = 5 tl oluyor. Bu sayede daha ıyı tatıl yapıyorsunuz, paranız sureklı deger kazanıyor. Avrupa da sol partiye oy verıp, turkıye de sağ partıye oy verıyorsunuz, iki yüzlüler.

Sen turkıye ye sadece tatılden tatıle gelen birisin. Turkıye de yaşayan ve olup bıtenden haberı olan biziz sen degılsın. Belcıka da oturup, turkıye hakkında bıze ahkam kesecek durumda degılsın.

Madem avrupa kötü ve türkiye daha iyi, o zaman gel turkıye yaşa. Neden gevurların ıcınde yasıyorsun ? Gel büyük turkıye de yaşa, Ayda 1400 tl açlık sınırının altında krallar gıbı yaşarsın.

Ben turkıyedeki alım gucunden ornek verdım, bu neden sana batıyor ? Avrupa ya gelırız rahatın kaçar diye degıl mı ? Ben senın gıbılerının cigerını bılırım. Ayrıca her mesajında hakaret eden yine sensın, utanmadan bırde iftira atıyor.

Belcıka da yasıyorsun ama turkıyedekı surıyelıler hakkında mılletle tartışmaya gırıyorsun. Sen mı yasıyorsun o surıyelılerle yoksa biz mi ? Herhalde maaş alıyorsun bazılarından bu tarz saçma sapan mesajlar atmak ıcın, yoksa bunun baska bır acıklaması yok.

Senın gibi 5 para etmez birine bu kadar zaman harcamak yeter. Ne halın varsa gor, eskı mesajlarından ve sureklı nıck degısmenden bellı nasıl bırı oldugun. Umarım bır gun sizin gibileri avrupadan sınır dışı ederler, o zaman gorursun turkıye de yaşamak nasıl oluyormuş. Sen belcıka da rahatsın orada oturup turkıye hakkında atıp tutmak kolay tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 12 Kasım 2017; 3:58:50 >

• tekkral34 kullanıcısına yanıt
    Son kez cevap yazdım, bundan sonra bır sey yazmayacagım kendı halınde takılsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekkral34

Amerika'da 25.000 USD'ye Mustang satılıyor diye yazan kendisi zaten orada film bitmeliydi
    Cahille cahil olmak denir bu tartışmaya çok gereksiz.

Bu arada ben de gurbetçi olsam ve parayı seviyor olsam inanın Türkiye'de RTE fanı olur her yerde trollüğünü yapardım.
    Malum kazandığım parayı burada 4.5'la çarpıyorum. Atıyorum Almanya'da hademeyim Türkiye'ye geldiğimde üst düzey yöneticiyim paşalar gibi tatilimi yapar dönerim.

Vatan millet lafları ediyor ya en çok burası komik. Kafatası içinde sadece makarna var

Tartışmayın he deyin geçin.

'Amerika'da 25.000 USD'ye Mustang satılıyor' cumlesinin neresinde cahillik buldugunuz merak ettim dogrusu.

1.Ben gurbetci felan degilim sayenizde oyle bir deyimde kalmadi zaten ,gurbetci olsa olsa 1970'lerde isci olarak buralara gelen rahmetli dedemdir. Ben sadece Turkiye disinda yasayan bir Turkum.

2.Madem Cumhurbaskini sevmek icin o saydiklarin gerekiyor ,eh nedeyim sende o rolle gir ozaman ,ama bence kendini fazla kasma dogal yollardan sev.

3.Benim vatan millet sevgim seni mi gerdi ,yoksa bunlar icin senden belge mi almam gerekiyor ?

zaten her isinize gelmeyeni he deyip gecin ,siz hayatiniz boyunca kaybetmeye mahkumsunuz ,benim kafatasimin icinde makarna olabilir,ama sizinkinin bos oldugu kesin. hadi gule gule.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nerd Miner

yok yahu latife ettim orda golf eyi meyi ama bana gelmez tipini sevmiyorum. Birde bayiler araç yok derken cok şaibeli geldi bana 111 tane.

2 parca birşey alayim dedim n11 kuponlara bolume gore katli limit mi ne koymuş onlarida almadim.

kupon geçmeyen ürünler vardı bumu acaba kast ettiğiniz ? ayrıca n11 doğuş firmasının yani bildiğimiz bmw ve audi nin türkiye dispiratörlüğünü alan firma işin ehliler yani
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Bak şimdi bak, oldumu hocam bu... Ne güzel gidiyordunuz oysaki.

Bunlarin amacı aman kerizler uyanmasın. Biz Türkiye deyiz taklidi yapalım.

Bide Atatürk düşmanı ise zaten si...et gitsin, cehenneme kadar yolu var.

Edit imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 12 Kasım 2017; 4:4:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NayirNolamaz

quote:

Yazamasin zaten o gucun kalmadi ,cunku verecek hic bir mantikli cevabin yok ,surekli sivama derdindesin kivirip duruyorsun.

Ama hakkini vereyim senden iyi senaryo yazari olur hani ben suymusum buymusum surda yasiyormusum, sunu seviyormusum diyorsun ya.

Sana önceki mesajlarımda her şeyi rakamlarla a dan z ye tek tek açıkladım. Hala bir cevap arıyorsan doktora gorunmelisin, bu noktadan sonrası onların alanına giriyor.

“Cahil insanla tartışmayın; önce sizi kendi seviyesine çeker, sonra da tecrübesiyle yener.”
    Mark Twain

Blok

• Liste fiyatindan nasil bu kadar ucuza satiyor?

Dostlar bu oncelikle vergi ve dovizden kaynakli ama dikkat ederseniz vw distribitörü de sağlam kazıklıyor milletin 130kya aldigi arabayi n11 nasil 111kya kar ederek satiyor ki minimum kari bu isten 10kdır

Bence bu fiyatlarin araba olsun telefon olsun bu kadar ziplamasinda 2.etken ara saticilar telefonda ornek verecek olursak mi5 1300 civarinda girdi mi6 2300 civarinda girdi suan 1900 appleın attigi kaziga hic girmiyorum.

Ekonomi berbat kac aydir bir telefon alamadim araba degismek mi? Hahaha ama millete bakiyorum en ufak bir alisveris azalmasi yok tuketime nasil alismislarsa hunharca borc harc araba ev telefon ne varsa aliyorlar fiyatlarin yuksek olmasin da bu alici kitlenin etkisi de cok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Dolu yagasindan etkilenen araclar olmasın sakın 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: hotlevel

Dolu yagasindan etkilenen araclar olmasın sakın &#128512;

Olabilir hocam her seyi yapar bunlar piyasadaki en buyuk firmalara bile zerre itimadim yok aaaah şu amazon bi geleydi de insan gibi alisveris yapabilseydik.Varsin 3 kurus pahali satsin gelsin yeter.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence liste fiyatlarina aldanmayin ayni arac icin 113.900 fiyat aldim ben 2.900 ucuza veriyor aslinda.

• karti K kullanıcısına yanıt
    hangi bayiiden aldınız bu teklifi ve otomatik miydi
  • Forumdaki muhalif 97 lilere inat ben ve halkımızın %55 i hükümetimizi sonuna kadar destekliyoruz. Asla ve asla sizin istedikleriniz olmayacak bunu unutmayın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NayirNolamaz

quote:

Yazamasin zaten o gucun kalmadi ,cunku verecek hic bir mantikli cevabin yok ,surekli sivama derdindesin kivirip duruyorsun.

Ama hakkini vereyim senden iyi senaryo yazari olur hani ben suymusum buymusum surda yasiyormusum, sunu seviyormusum diyorsun ya.

Sana önceki mesajlarımda her şeyi rakamlarla a dan z ye tek tek açıkladım. Hala bir cevap arıyorsan doktora gorunmelisin, bu noktadan sonrası onların alanına giriyor.

“Cahil insanla tartışmayın; önce sizi kendi seviyesine çeker, sonra da tecrübesiyle yener.”
    Mark Twain

Blok

Kıt beyınlıler bunlar beın yerıne taş falan taşıyorlsr ya da paragöz ahlaksızlsr bılmıyorum hangısı ?
    Keşke alıntı falan da yapmasaydın ben de blok durumunda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu konu artik pasife cekilebilir mi? Bitti gitti.

• RaiNFallDown kullanıcısına yanıt
    bende 2 hafta önce fiyat aldım aynı arabayı 119500 e veriyorlardı. yanında sürüş yardım paketi gibi bişey vardı. bayi şanlıurfa vimsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoctorEconomy

quote:

Orijinalden alıntı: By_C@BB@R

Golfe laf atanlar hiç golfe binmemiş olanlardır.

Golf başka bir segmenttir kim ne derse desin.

Golf satip 3.20d aldım ama aklım hala golfda

Abartma be kardeş golf başka segmentmiş

Abartma yok gerçekten golf başkadır bilen bilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: RaiNFallDown

hangi bayiiden aldınız bu teklifi ve otomatik miydi

Teklifi amcam aldi opak renk, tabiki otomatik ayni arac, ankaradaki dogus bayisindan sanirim konya yolundaki bayi ama sorarim istiyorsaniz net detaylari ogrenirim. Vazgecti zaten kalitesiz buldu araci, bmw alacak.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.