Şimdi Ara

N11 11.7 kampanyalari (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
7
Favori
14.599
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütün telefonlar zamlanmış
    Fırsatçı satıcılar
    Yazıklar olsub

• Ben böyle bir ahlaksızlık görmedim ya. Saat başı elli lira koydular telefonlara. Bu kadar ahlaksız satıcılar var olduğu sürece kriz de batmalar da müstehak. Yazıklar olsun kampanya günü diye başladık midem bulandı günün sonunda. Her kupon tanimlanisinda alt limite paralel ürünlere kuponun yarısı kadar zam yaptılar akıllarınca müşteriye n11 verdi paylaşalım dediler. Eğer ki n11 kendi bünyesinde kendisini soyan bu ahlaksizlara prim veriyorsa ona da yazıklar olsun. Hepsinin ekran görüntüsü var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmdd -- 11 Temmuz 2019; 22:1:50 >
  • Samsung 55Q80 telefon sepetimde 1 haftadır ekliydi... Doların düşüşüne paralel fiyatı 11.300 civarından en son 11.089 TL'ye düşmüştü dün akşam... Bugün 666 kupon geldiğinde 11.500 liraydı fiyat... Daha ne diyeyim... GG'de indirim olduğunda 3-4 günde bir 10.900 civarına düşüyor...
  • 250/22 kullanmayacak olan varsa, talibim arkadaşlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabah 1780 TL ye aldığım telefon(redmi note 7) şimdi 1840 TL olmuş.

Geçmiş yıllardan tecrübem olduğundan, saat 11:10 da siparişi hemen gecmiştim. İyi ki de geçmişin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • n11 kupon zamanı fiyatları sabitlemezse boşa mesai yapar.
  • Takip ettiğim bir kaç ürüne ard arda zam gelince satıcıya fiyatın neden arttığını sordum. Gelen cevap; "Fiyatlarımız kampanyalara bağlı anlık olarak değişebilmektedir."

• Kirmasti_16 kullanıcısına yanıt
    Benim sorduğum bir satıcı da; '' N11 kampanyası 23:59 da sona erecektir. İndirimlerini bitiş saatine yaklaştıkça düşürüyor. Bizimle alakalı bir durum değil ''
  • Wadjet kullanıcısına yanıt
    Kediye köpeğe mama alıyorlarmış o parayla, bunu diyenleri bile gördü bu forum...

• Çok büyük terbiyesizlik ya bu, başka bir açıklaması yok, tüketiciyi keriz yerine koymaktan başka bir şey değil.

Sepetimde 3 tane klima vardı, birinde karar kılıp satın alacaktım, şans ya 3 ü da 120/150₺ arasında zam yaptı bi anda.

Yani fiyatlar çeklerle doğru orantıda ne uğraşıyosunuz böyle çek senet sepet işlerine ?

Keriz silkelemeye devam.

• Dün ben de bu yüzden almadım. Aklınca uyanıklık yapıyorlar. Soru sorunca da n11 destek veriyordu desteği bitti normal fiyata satmaya başladık diyorlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratseker

Dün ben de bu yüzden almadım. Aklınca uyanıklık yapıyorlar. Soru sorunca da n11 destek veriyordu desteği bitti normal fiyata satmaya başladık diyorlar
    Dün akşam 6504 TL ye çıkardığı fiyatı şimdi 6299 TL ye düşürmüş. s10 plus telefon alacaktım, sırf bu yaptıklarından dolayı vazgeçip 2000 TL bandında huawei mate 20 lite aldım.
  • O ahlaksız durumun sebebini sorduğumda soru cevaptaki mesajıma "." olarak cevap verdi.

• Almayın, aldırmayın

• Aslında bu tiplerden alıp kargo kabul etmemek lazım!
    Hiç hoş bir durum değil bu ama hak ediyorlar!

• satıcıya, herkese açık olacak şekilde yazdığım ''kupon yüzünden niye zam yaptınız'' sorusunu N11, kişiye özele çevirmiş.nasıl bir utanmazlıktır bu?
  • Almayın bu kadar basit.ben zaten şu siren olayından beri birşey almıyorumda.indirimde çoğu zaman teknosa vatan mediamarkt aynı seviyeye geliyor.tablet süpürge ıvır zıvır aldım yeni n11 den daha ucuza geldi

• Ona çöp buna çöp diyenleri okudukça daha ne olsun dediğimiz günler vardı. N11 bu 11temmuzda yorumlardanda anlaşılacağı üzere gerçekten gereksiz bir kampanya yaptı. Samsung m20 telefon alacaktım. Ayın 10unda msj geldi 11ini kaçırma diye. Lan dedim bekleyim belki bir kupon indirim çıkar. Neyse kupon falan yatırmışlar tabi ama telefon sepetimde 1299 tl idi bir anda 1345 tl falan oldu. Tabi 33 tl kuponla ayın onundan daha pahallıya geldi. Neyse istemeyerekte olsa gitti gidiyordan 1265 tl +75 tl maxi puanla aldım. 1190 tl ye geldi. Beni gittigidiyora sen sürükledin n11. İnş pişman olmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Musty86 -- 13 Temmuz 2019; 8:57:45 >
  • yahu şu kuponları sepetteyken tanımla. n11 hiç işi bilmiyor ya.
    Adam birşeyleri sepete eklesin ekleyincede xxx tl indirim gözüksün, heycan yapsın direk alır.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.