Şimdi Ara

N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.199
Cevap
121
Favori
604.841
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

"Ani fiyat değişimi olmadığı için" ifadesi doğru değil. Her an olabilir. Hatta 1-2 gün içinde kur zammı bekleniyor. Bunu 11.11 günü gelmeden söyleyemeyiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugunay35

11.11 de trendyol,hepsiburada,amazon gibi devler de indirim yapçağı için telefonlardada özellikle iphone da dolar kuruna bağlı ani fiyat değişimi olmadığı için 6600-6700 civarlarına iphone 11 alınabilir.7000/700, 7500/750 gibi kuponları alıp bu fiyatlara rahatlıkla alınır ayrıca garantipay 75 tl n11 bonus kampanyasıda var.

Alıntıları Göster

Sadece gülüyorum.  Bekleyip göreceğizz

• quote:

Orijinalden alıntı: ShibLeg

fiyatlar kilitleniyor. yani çok bilmiş arkadaş bugün apple 11 n11 de 6000 tl ise mesela, 11.11 de de 6000 tl olacak kur istiyorsa 9 tl olsun. fiyat değişimi için kilitliyor 10 gün önceden. yani 2-3 gün sonra mağazalar zam yapamayacak.

Az bilen fakat cok bildigini zanneden arkadas sen buralarda yenisin heralde? Kur arttiktan sonra hicbir satici 1 Kasim'daki kurdan urunu satmaz. 1 Kasim'da Dolar 8.25 olsun 10 Kasim'da 9.00 sen 8.25'ten urun satacaklarini saniyorsan Türkiye'de yasamiyorsun demektir :) adam urunu kaldiriyor satmiyor. Elimde urun yok diyor. Neyse sen düşündüğün gibi devam et.

• quote:

Orijinalden alıntı: jetgil

Sen de haklısın dostum.
    Şuan 7.300 e bulunan bi telefonu 11 gün bekleyip kuponla muponla 7500 e alacağımıza sevineceksek ... bi şey diyemiyorum . Şunu hergün daha çok hissediyorum. Artık paramla bişey alamıyorum. Param para etmiyor.

Onu anlatmaya calisiyorum da anlamak istemeyenler var. Kur İnanilmaz artis gösteriyor. Arkadas telefon alacakti. Gecen hafta Poco x3 al dedim. Hazır 3200 tlye n11'de var. Yok dedi. Ben 11.11'i bekleyecem. Suan telefon 3500 tl oldu. 2-3 gune yine zam gelecek kur zammi. Telefon muhtemelen 3700 filan olacak. Simdi soruyorum hangi kuponla bu telefonu 3200 tlden daha asagiya alma ihtimali var? Elektronik birsey alacaksaniz bence beklemeyin. Ben tuvalet kagidi kopek mamasi filan alacagim. Onlari almak icin kupon bulabilirsem diye bekleyecegim

• sepete kışlık lastik attım bekliyordum ama 511 tl olan lastik bugün 598 tl olmuş

• Bişeyler alacaksanız alın beklemeyin. Daha 11 gün var doların ne kadar yükseleceği belli olmaz. Ve o gün fiyatlar saçma sapan olabilir. Üstüne de günlerce kargo beklersiniz

• Alt limitsiz çekleri sömürürüm beleş alışveriş en sevdiğim

• bu sene iki tane 1111 tllik kupon aldık mı tamamdır.

• başlasında güzel bir alışveriş yapalım artık. Kuponların ve indirimlerin diğer şirketleri geride bırakacak kadar iyi olacağını düşünüyorum n11 şimdiye kadar şaşırtmadı bu sene de aynı başarıda devam eder.

• Takipte olduğum 300 TL'lik ürünün bugün fiyatı 30 TL arttı. Bakalım 11.11'e kadar daha kaç lira artacak..

• Patren kullanıcısına yanıt
    Kaç tl de 1111 indirim yapıyordu geçen sene

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kredi çekip varı yoğu dolara gömdük, TL kalmadı, borç gırtlak.. 11.11 bu sene vasat geçecek..

• jetgil kullanıcısına yanıt

555 tl

• Arkadaşlar stagflasyon nedir? Neden kötünün en kötüsüdür? incelemenizi tavsiye ederim.

• bi laptop bakıyorum 1650li bişeyi 6000 ya da 1660tilı bişeyi 8000 civarı alabilir miyim acaba yoksa hiç bakmayayım mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mi Band 5 ve traş makinesi alırım diye düşünüyorum. Bakalım nasıl kuponlar olacak, bu sene kupon günlerini azalttılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

HALA 50 TL KAR EDECEK DİYE 20 SAATİNİ BU İŞE AYIRANLAR VAR

Adam haklı beyler ben de arada kendimi kaybediyorum bir bakıyorum saatlerce indirimleri incelemişim. Kontrollü çok fazla zaman harcamadan denk geldikçe kupon almak lazım. Unutmayın zaman en değerli hazine boşa gitmesin  

• bu alt limitsiz dağıtılan kuponları alabilmek imkansıza yakın mı? yoksa hakikaten alabilen var mı? varsa nasıl alıyorsunuz kredi kartı bilgilerini falan kısa yoldan girmek gibi yöntemleriniz mi var?

• quote:

Orijinalden alıntı: Christhof

Arkadaşlar stagflasyon nedir? Neden kötünün en kötüsüdür? incelemenizi tavsiye ederim.

Daha kötüsü bence Slumpflasyon ne yazık ki ....

Maaşlar aynı, son 3 yılda 4-5 kat arttı herşey, parayı devalue ediyorlar emekleri yok ediyorlar

Çünkü herşeyleri dolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearless_X -- 31 Ekim 2020; 11:32:2 >
  • bu mesajı trendyoldan aldığım çerezi yerken yazıyorum.:

-şu anki gidişatta-

500tl üzeri segmenti sallamaya yeni başladı trendyol.

üç sene sonra bir n11 vardı dersiniz..

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.