Şimdi Ara

N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.199
Cevap
121
Favori
604.835
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bilen Biri

N11 satıcılara e-posta göndermiş. 11.11'deki bütün satışlardan ilave komisyon kesecekmiş. Haliyle satıcılar da bunu fiyatlara yansıtacaktır.

öyle bir mail almadım ben. n11 satıcısıyım.

• dolar bu hızla artarsa çekler kur farkına gider

• TITAN kullanıcısına yanıt

geçen sene 11 kasım'da mi a3'ü 1300-TL'ye almıştım. İşine bak.

• Arkadaşlar çek satışında 3d security zorunlu muydu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi bakalım alarmları kuralım, geçen sene 1₺’ye 22₺’lik ve 111₺’lik kuponlar almıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

HALA 50 TL KAR EDECEK DİYE 20 SAATİNİ BU İŞE AYIRANLAR VAR

Ben 20 saatimi ayırmıyorum ama yeri geldi 50 yeri geldi 1550 lira kar ettiğim oldu. Geçen sene buzdolabı ve bulaşık makinesi aldım. Mağazasına sordum 2sinin toplamı 5000 tl idi. N11 sayesinde ikisini 3450 liraya aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 28 Ekim 2020; 5:5:37 >
  • geçen sene denemiştim kupon almak için.

bu sene denemem bile

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Haydar Baş diyenler için yer alalım. Belki biz de deriz :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İşletmem için banyo ve mutfak ürünleri almayı düşünüyorum, pek fazla bir alışverişim olmadı internet üzerinden, bu kupon olayları nasıl işliyor pek bilgili değilim? var mı bana yardımcı olabilecek birisi? En uygun indirimli ürünleri nasıl bulabilirim ve kuponlara nasıl ulaşabilirim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hey Jude.

öyle bir mail almadım ben. n11 satıcısıyım.

Alıntıları Göster

Değerli İş Ortağımız,

Yılın İndirim Şovu 11.11 yaklaşırken site ziyaretçilerimiz ve siz değerli iş ortaklarımıza yönelik hem site içinde tasarım ve geliştirme iyileştirmeleri yapıyor hem de çeşitli reklam kampanyalarıyla en verimli performansı yakalamak için çalışıyoruz. Bu kapsamda, 11 Kasım’da n11.com üzerinden yapılacak satışları artırmak için reklam, pazarlama, tanıtım ve sair hizmetlerimizin çeşit ve kapsamlarını da paralel olarak genişlettik.

Bu sebeple, Satıcı İş Ortaklığı ve İlan Sözleşmesi kapsamında, 11 Kasım 2020 tarihinde gerçekleşecek satışlar üzerinden tarafınıza İlave Pazarlama Hizmet Bedelleri faturalandırılacaktır.

İlave Pazarlama Hizmet Bedelleri, 11 Kasım 2020 günü 00.00 - 23.59 saatleri arasında gerçekleşecek satış tutarları üzerinden hesaplanarak kasım ayı içerisinde tarafınıza faturalandırılacaktır.

İlgili kategorilere ait İlave Pazarlama Hizmet Bedellerini aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

Kategori Adı11.11.2020 Satışlarına İstinaden İlave Pazarlama Hizmet Bedeli*

• quote:

Orijinalden alıntı: sonsuzluq

Değerli İş Ortağımız,

Yılın İndirim Şovu 11.11 yaklaşırken site ziyaretçilerimiz ve siz değerli iş ortaklarımıza yönelik hem site içinde tasarım ve geliştirme iyileştirmeleri yapıyor hem de çeşitli reklam kampanyalarıyla en verimli performansı yakalamak için çalışıyoruz. Bu kapsamda, 11 Kasım’da n11.com üzerinden yapılacak satışları artırmak için reklam, pazarlama, tanıtım ve sair hizmetlerimizin çeşit ve kapsamlarını da paralel olarak genişlettik.

Bu sebeple, Satıcı İş Ortaklığı ve İlan Sözleşmesi kapsamında, 11 Kasım 2020 tarihinde gerçekleşecek satışlar üzerinden tarafınıza İlave Pazarlama Hizmet Bedelleri faturalandırılacaktır.

İlave Pazarlama Hizmet Bedelleri, 11 Kasım 2020 günü 00.00 - 23.59 saatleri arasında gerçekleşecek satış tutarları üzerinden hesaplanarak kasım ayı içerisinde tarafınıza faturalandırılacaktır.

İlgili kategorilere ait İlave Pazarlama Hizmet Bedellerini aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

Kategori Adı11.11.2020 Satışlarına İstinaden İlave Pazarlama Hizmet Bedeli*

Alıntıları Göster

Hocam siz de n11de satıcısınız galiba. Fiyatları ne zaman sabitleyecekler bilginiz var mı ?

• haacar kullanıcısına yanıt

Hikaye hocam o sabitleme, geçen senede fiyat değişimi şu saatten sonra yasak denildi fakat çokta güzel fiyatlarla oynama yapıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseman62 -- 28 Ekim 2020; 10:0:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dağılın

geçen sene 11 kasım'da mi a3'ü 1300-TL'ye almıştım. İşine bak.

Audi mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Deve Katili

Audi mi

Alıntıları Göster

yok bmw

• haacar kullanıcısına yanıt

31 i 1 e baglayan gece

• 1 kasımda kupon toplanacak 11 kasımda mı harcanabilicek? fiyatlar 2ye katlanır bu dolar artış hızıyla.. 24saatte 30 kuruş arttı dolar akşam üstü 50 kuruş olur rahat roket gibi gidiyor kimsenin umrunda değil..

özet:kupon falan traş bu sene kimse beklemesin o güne kadar alın alacağınızı. Benimde sepet doluydu beklemeyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 28 Ekim 2020; 14:48:5 >
  • ÖfKeLiKaLaBaLıK kullanıcısına yanıt

Genelde 11.11'de büyük bir elektronik ürün veya bilgisayar parçası alıyorum. Ama bu kurlar ile tadı falan kalmadı artık.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.