Şimdi Ara

N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) (234. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.199
Cevap
121
Favori
604.840
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Warner Bross

Size özel 10 yoktu bende.

Sana 2400 e 80 vermiş ya bana 1400'e 30 verdi.

Diğerleri aynı bizim.

Alıntıları Göster

hocam seçili e ticaret 50 tl yi neden vermediğini buldum ilk 30.000 kişiydi galiba faydalanabilecek kişi sayısı ben biraz geç aldım ondan oldu neyse hayırlı olsun bu arada hocam telefonunuz inşallah ücretsiz taksit kampanyası var ama belki kazara 2 taksit yapar :D 3500 tl girdi

• quote:

Orijinalden alıntı: tootpick

m21 i aldım 2130 a alışverişim bitti.

Şimdi note 5 i elden çıkartmaya geldi. 

Hayırlı olsun, iyi almışsınız. Bende Samsung Note 10 lite alsam mı almasam mı bir türlü karar veremedim. Samsung indirim de yapmmış aslında 500 TL kuponla iniyor ama bilemedim.

• yunusesss kullanıcısına yanıt
    Satıcının başka bi urunu falan yok yorum yok bilemedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • börü06 kullanıcısına yanıt

4300 e gelebiliyor..

• shodinn S kullanıcısına yanıt

Bende ikisi arasında görünen tek fark windows 10 ve freedos olması, ikisi de 500 SSD ve 16gb Ram

https://www.n11.com/urun/monster-abra-a5-v1641111-null?magaza=monster

https://www.n11.com/bilgisayar/dizustu-bilgisayar

• laptoplarda 777/7700 ile bile avantajlı olmuyor , hayırlı geceler

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

iyi mi hocam bu? yarın dağıtılacak 7777 tl üzeri kuponla 777 indirimle 6300 küsüre alabiliirm n11'den.

lg nanocell bakıyorum bir yandan o da fena gözükmüyor. bir yardım et hele :D

Alıntıları Göster

nanolar ips ekran,tv için va panel öneririm.va paneller sony ve samsungda var.geri kalanların %90'ı ips panel.ips ler siyah yönünden vasatlardır ancak görüş açısı olarak daha geniş açıdan izlemeye elverişlidir.va panellerin siyahları gerçek siyahtır(bir oled değildir tabiki.çünkü oled direk ledi kapattığı için tam siyah olur.) Tv için tavsiyem va panel almandır,Film izlerken karanlık sahneleri grimsi izlemek istemezsin.

• Acaba bonus kredi kartına başvursam hemen kullanabiliyor muyuz , bilsek daha önce kredi kartı çıkarırdık.

• tRoya06 kullanıcısına yanıt
    Birebir aynı kartın gigabyte olanını kullanıyorum 2 ay önce 2049 a satılıyordu pahalı bence

• Yarım kilo cevizli sucuk sipariş ettim kartta kalan limitimle an sizi böyle izliyorum.

N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel)

Yalnız ne para varmış arkadaş forumda. Saygılar yani

• ipad pro 12.9 128 gb 8.799. Öğrenci indirimli apple da 9.199 du enson hatırladığım kupon geçmiyor

UYARI: Uygun gördüğüm fiyatı yazıyorum n11 ve satıcıyı tanımam kendiniz araştırın ona göre karar verin. Yarın fiyat düşerse beni bağlamaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • neyro61 kullanıcısına yanıt
    355 kupon var ben de. 3700den 3345 yapıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: spotifali

iPhone 11 64 GB Siyah + Kılıf aldık. Şimdi piyasayı takip etme zamanı. Aldığımdan daha düşerse fiyatlar depresyona girerim

Ben de ondan korkuyorum fiyatlar düşerse siparişi iptal edince kupon geri yatıyormuş diyenler var. Ama uğraşılmaz bir ton iş.

• İphone 11 i en uygun kaç paraya getirebiliyoruz arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: omeri7

Hocam link için teşekkürler. Zamanlayıcılı bir cihaz almayı düşünüyorum, bahsettiğim cihaz bu

https://www.hepsiburada.com/philips-hd7459-20-daily-collection-kahve-makinesi-p-HBV00000JAG9Y,

Farklı önerilere açığım.

• kuponlarım hiç bir işe yaramıyor. Trendyol yine n11 e göre daha güzel kampanya yaptı. Hiç değilse alt limitsiz çekler tanımladı hesaplara.

Bana 200e 15 bir de hokus pokus kuponları vermiş. İnternetteki fiyatlarla aynı fiyata düşüyor N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel)  iyiki kupon peşinde koşmamışım bir işe yaramayacakmış.

Uzun süredir takip ettikleri ürünlerden indirime girenler varsa ne mutlu onlara ama benim gibi son dk ihtiyaçlarıma bakıp alayım diyenler için tırt.

bir tek gözüme jabra elite 75T çarptı. 900 küsürde fiyatı. Baya iyi, çünkü ANC ve şeffaf mod özelliği geldi alete. Fakat bir tane BT kulaklığım var 900 lira versem mi şimdi bilemedim. Heves ediyorum ama paramı cebimde tutacam boşver dedim N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) 

• quote:

Orijinalden alıntı: Warner Bross

O n11 kupon satıyor anlamında. Siz ancak tüzel kişilere çek satış bölümünden hesap kullandırma şartıyla satışta bulunursunuz ama bence değmez.

Alıntıları Göster

garibanın yüzü gülmez zaten

almaya değer bir indirim bulamadım açıkçası

keşke 370e alsaydım mi boxı n11 tırt çıktı gene bu yıl en iyi hb idi

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    M51 daha mı iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: tRoya06

https://www.n11.com/bilgisayar/bilgisayar-bilesenleri/ekran-karti

GTX 1660 SUPER GAMİNG X

KUPONLA 2770 TL ye geldi, nasıl sizce ?

Şaka mı bu fiyatlar, 1660 Super'e 3k fiyat çekmişler. N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) Çok uzun süre önce değil, sürekli Vatan kampanyası olurdu 1660 Ti'ler 2000 TL bandındaydı, en baba rog strix modeller 2250 civarındaydı. 1660 Super'ler daha da ucuzdu. İnanılmaz pahalılanmış. N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) 

• 
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.