Şimdi Ara

N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) (210. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.199
Cevap
121
Favori
604.840
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snl_ -- 10 Kasım 2020; 23:6:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blindfallen

Ürünü almadan önce kesinlikle mağaza yorumlarına bakmanızı öneririm bir kaç tane firmaya baktığımda bu sorunla karşılaşmışlardı.

Hangi sorunla karşılaşmışlardı hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Warner Bross

Çok ağır saçmalayıp bir de insanlara komik olmayın falan yazmışsın. 100 liralık kupon için 1000 liralık alışveriş yapmak gerekiyor. 1 milyon kişi 1000 liralık alışveriş yaparsa bilmiyorum matematiğin yeter mi N11'in kaç para kazanacağını hesaplamaya.

Bu indirimler gökten gelmiyor, site komisyonunu kesiyor, kar marjını düşürüyor (ama yine de kar ediyor) hepsi bu. 4000 liralık üründe 400 lira düşürüp 3600'e satınca site zarar etmiyor merak etme. Zaten 3000'e fabrikadan çıkıyordur, eminim daha da aza.

Alıntıları Göster
    Nerde saçmalamışım piyasası 6000 olan bir şeyi yüzde 10 indirimle 5400 e beklemek saçma. Piyasanın altındaysa fiyat 5900 e geliyorsa bile iyidir alın geçin. Bende de kupon var bekliyorum. Ama başka yerlerde fiyatı 4000 olan süpürgeyi 3600 vereceklerini düşünmüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• akbanka özel kampanya varmı n11 de

• Mierzejewski kullanıcısına yanıt

Bugün zam yapamazlar n11 5 gün önceden fiyat artırımını kapattı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ürünlerde fiyat takibi butonunu kaldırıldı galiba mobilde gözükmüyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • snl_ S kullanıcısına yanıt

Biz indirim beklerken görülmemiş bindirim yaptılar. Şaka gibi.

• Dostlar, siyah logolularda kupon kullanamıyoruz ama n11 kendi indirim yapıyor değil mi? Kupon kadar avantajlı olmasa da üzmeyecek kadar indirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cupi

Bugün zam yapamazlar n11 5 gün önceden fiyat artırımını kapattı.

Yapıyorlar 5k lik s10 plus 7k ya çıkarmışlar

• cupi kullanıcısına yanıt

Sen öle san Hocam 1599 tl olan oto koltuğu bugün 1799 tl nasıl kapama bu

yalan o istedikleri gibi oynuyorlar fiyatlarla

• Takip ettiğim bir elektrik süpürgesi var. Aynı satıcı trendyol da 2197 liraya satıyor. N11 de 2470 liraydı. 1 saat önce 2550 yaptı. Tamam n11 komisyon yükseltti ama. Satıcılar da çakal. Kuponları kendilerine kar yapmaya çalışıyorlar. Kuponla bile daha pahalıya gelecek süpürge

• kupondan daha fazla yapıyorlar genelde, yapmazlarsa kırmızı etiketli başka satıcıdan alırsın

• gençler dikkat edin fiyatlar uçmuş durumda. Eger bir şey alacaksanız diger sitelerle karşılaştırıp öyle alın. kupon kullansanız bile ya diger sitelerle aynı fiyatta ya da daha yüksek fiyatta oluyor . aman uyanık olun

örnegin takip ettigim akım korumalı priz.

iki sitede de satıcı aynı. fiyatlara bakın. rezillikten başka bir şey değil..

Hepsiburada:

N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel)

buda N11

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muxo -- 10 Kasım 2020; 23:14:1 >

• Her şeyin fiyatı zamlanmış. Bir de utanmadan yalan söylüyorlar fiyat artırmak yasak diye. Sitenin üzerinde reklamları dönen ürünlerin banner fiyatıyla ilan fiyatı bile değişmiş. Bu kadar utanmazlık olmaz. Bunlara bir an önce müdahale edilmeli. Bence topluca şikayet edelim bu durumu. Bir daha kimse cesaret edemesin tüketiciyi aptal yerine koymaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Th3M4NIMAL -- 10 Kasım 2020; 23:16:22 >

• her sene ihtiyaçlarımı 11.11 de karşılıyorum. bu sene acil hiç bir ihtiyacım yok. ama aldığım 1111 ve 444 kuponları var. bide garanti güzel bonuslar veriyorken kombo yapmak istiyorum. ne alacağımı bilmiyorum. önce özel indirimleri bekliyorum. hiç bişey bulamazsam niş parfüm almayı planlıyorum. ama şu an niş parfümlerdeki fiyatlara kupon kullandığımda geçen seneki fiyatlara anca geliyor. o yüzden teknolojik özel indirimler önemli. geçen sene adeksstore dan yanlış hatırlamıyorsam durduk yerde sırf fiyat sıcak diye 500 tl ye steelseries rival 650 ve 900 tl ye steelseries apex 7 klavye almıştım. iki üründe bu yıl 2 katı fiyatına çıktı.

bu arada takip ettiğiniz ürünlerde fiyatlar hep yükseliyo diyosunuz ama 12 yi geçince çoğu üründe fiyatlar inecek. söylememize gerek yok tabi önce fiyatını diğer sitelerle kıyaslayın uygunsa alın. illa alacağınız bir ürün çıkacaktır.

ayrıca site 12 de çökecek. ortalığı ateşe vermeyin. ilk 3 saat rahat rahat ürünlerin fiyatına bakmayı unutun.

alacağı ürünü kesinleştirmiş olanlar kesinlikle mobil uygulama kullanın, 5 dakikada 1 adım ilerleyerek ilk 1 saatte belki 1 sipariş verebilirsiniz.

3-4 gibi girişler düzelir ve aramalar yaparak fiyat karşılaştırması yapacaksınız. sabah 6-7 gibi site normale dönecek.

ve akşam saat 9 dan sonra yine sitede aramalarda yavaşlamalar yaşanacak. her yıl binlerce kupon son dakikaya bırakıldığı için kayboluyor. bu yüzden siparişlerinizi gün içerisinde kesinlikle tamamlayın.

• Samsung m21 kaçtan çıkar fiyat

1 saat önce sepetimdeki ürüne zam geldi

Benim de sepetimde vardı hocam cidden şaka gibi. Amazonun altına düşüremezse direkt oradan siparişimi vereceğim umarım bizi boşuna bekletmeemişlerdir

klasik gerçek :(

• 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.