Şimdi Ara

N11 - 11.11 kampanyası geliyor (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
23
Favori
11.035
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • %50 -40 oranında indirim yapacak kuponlar illaki dagitilir ama gecensene ilk baslarda satis yapilmisdi daha sonra 1000 tlye 100 tl indirim gibi kuponlari bedavaya vermislerdi yine boyle olmaz insallah, hem masaustu bilgisayar topluyacam hemde laptop alicam kupona cok ihtiyacimn var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BU SENE BİRŞEY BEKLEMEYİN
  • bu sene verecekleri bütün kuponlar alt limitli olacak.
  • bu sene geçen seneden güzel olur inş
  • https://forum.donanimhaber.com/n11-11-11-2016-kampanyasi-ana-konu-otomobil-satisi-alt-limitsiz-444-777-tl-kuponu-efsane-kampanya--121012512

yukarıda geçen seneki konunun linki mevcut.

ilk sayfada tüm kuponları yazmıştık merak edenler bakabilirler.

bu sene konuyu açan arkadaş da aynısını yaparsa çok faydalı olur.

bence geçen sene verilen alt limitsiz 444 TL ye satılan 777 TL kupon en iyisiydi.

geçen seneki kampanyanın reklam videosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyoshocu -- 29 Eylül 2017; 16:4:42 >

• n11 den geçen yıl spin takımımı yenilemiştim sonra hepsiburadadan surf takımı yeniledim bu yılda n11 den jig takımını yenilerim balığa gidiyormusun derseniz senede 2-3Fuzuli masraf
    Veya motor satsalarda motor alsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _OkNisT_ -- 29 Eylül 2017; 16:15:59 >
  • Geçen sene efsane olmuştu bence bu sene daha iyi olacağını ümit ederek merakla bekliyorum =))
  • Çılgınlığın bu kadarı, daha 10. aya bile girmedik.
  • Zaten once bindirim yapip sonra indirim yaparak 11.11 indirimi diye bize yutturacaksiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: kyoshocu

https://forum.donanimhaber.com/n11-11-11-2016-kampanyasi-ana-konu-otomobil-satisi-alt-limitsiz-444-777-tl-kuponu-efsane-kampanya--121012512

bence geçen sene verilen alt limitsiz 444 TL ye satılan 777 TL kupon en iyisiydi.

ilk gün 111 TL altlimitsiz kuponu 1 TL'den satmışlardı en büyük avantajı

• yerimizi alalım
  • Geçen yıl gibi olursa orayı yıkarlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi system_25 -- 29 Eylül 2017; 22:47:55 >
  • Ben kenara çekilip seyredececeğim baya şenlik oluyor.
  • Eyi olur inşaAllah beyler

• quote:

Orijinalden alıntı: kyoshocu

https://forum.donanimhaber.com/n11-11-11-2016-kampanyasi-ana-konu-otomobil-satisi-alt-limitsiz-444-777-tl-kuponu-efsane-kampanya--121012512

100 kişiden biri bendim 10 kasim 2016 saat 12:00 de satışa çıkarıldı xiaomi mi5 32gb aldım 50₺ bonus kampanyası dan da faydalandim bu gün satılan kuponlar alt limitsiz değildi inşallah geçen sene gibi altlimitsiz kupon satarlar

• arkadaşlar daha önce 11.11 indirimine katılmadım, bu yıl bende katılmayı düşünüyorum neyse sorum şu olacak iphone 6s ve iphone 7yi kaça mal edebiliriz tahmini olarak? iphone 6s için 2300 tlnin altında alma durumu olabilir mi? çünkü şu 777 tllik kuponda 333 tl inidirm oluyor ayrıyeten kart indirimleri de olur diiye düşünüyorum ? yanlış mıyım
  • murattekno kullanıcısına yanıt
    Geçen yıl 333/3000 kupon ve 100 Denizbank ekstre iadesi ile 2180 tl ye almıştım 6s i. Normal fiyatı 2565 tl idi 333 kuponu kullanmak için sepeti 3 bin tl ye tamamladım sonra sipariş verince hemen iptal ettim telefonun fiyatındaki orana göre kupon dan 285 tl indirim almış oldum 100 tl de banka kampanyası vardı sende benzeri fiyata alabilirsin iPhone 7 de 2580 e falan geliyor du 400 tl fazla vermek gereksiz geldi almadım 7 yi

• quote:

Orijinalden alıntı: Averell Dalton

Geçen yıl 333/3000 kupon ve 100 Denizbank ekstre iadesi ile 2180 tl ye almıştım 6s i. Normal fiyatı 2565 tl idi 333 kuponu kullanmak için sepeti 3 bin tl ye tamamladım sonra sipariş verince hemen iptal ettim telefonun fiyatındaki orana göre kupon dan 285 tl indirim almış oldum 100 tl de banka kampanyası vardı sende benzeri fiyata alabilirsin iPhone 7 de 2580 e falan geliyor du 400 tl fazla vermek gereksiz geldi almadım 7 yi

hocam teşekürler, gerçekten iphone 7 2600 seviyelerine geliyorsa çok iyimiş, ayrıca 6sde çok iyi fiyata gelmiş geçen senede aldığınız fiyata 1 yılda hiç rastlamadım :)
  • murattekno kullanıcısına yanıt
    iPhone 7 2999 tl normal fiyatı idi ve çıkalı 2 ay olmuştu telefon iPhone 6s de 2500-2600 civarında idi indirimsiz fiyatı sonrası maalesef vergiler ile dolar kuru ile 300 400 tl arttı aradan 1 yıl geçmesine rağmen geçen seneki fiyatlara yeni yeni gelmeye başladı normal de şuan 2100 2200 falan olması gerekirdi 6s in indirimsiz fiyatının ama vergiler ve dolar kuru ile telefonlar altın gibi oldu durdukça değer kazandı

• quote:

Orijinalden alıntı: Averell Dalton

iPhone 7 2999 tl normal fiyatı idi ve çıkalı 2 ay olmuştu telefon iPhone 6s de 2500-2600 civarında idi indirimsiz fiyatı sonrası maalesef vergiler ile dolar kuru ile 300 400 tl arttı aradan 1 yıl geçmesine rağmen geçen seneki fiyatlara yeni yeni gelmeye başladı normal de şuan 2100 2200 falan olması gerekirdi 6s in indirimsiz fiyatının ama vergiler ve dolar kuru ile telefonlar altın gibi oldu durdukça değer kazandı

evet hocam habriden öyle olmuş, durdukça değeri artmış :) sizce bu yılda böyle bir kampanya olur mu tahmininiz iphone 6s ve 7 yi kaça mal edebiliriz? beklemeye değer değil mi hocam
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.