Şimdi Ara

N11- 11.11 Başlıyor Kuponlar Yağıyor -Bitti (493. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.028
Cevap
131
Favori
199.718
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar n11.com dan 11 kasımda yapılan alışverişlerden sonra sipariş tamamlanınca kupon yüklenmiyor muydu? Kaç liralık alışverişe hangi kuponlar yükleniyordu bilgi verir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhalok

Arkadaşlar n11.com dan 11 kasımda yapılan alışverişlerden sonra sipariş tamamlanınca kupon yüklenmiyor muydu? Kaç liralık alışverişe hangi kuponlar yükleniyordu bilgi verir misiniz?
    Böyle Bir alışveriş yaptıysan yüklenmiştir zaten yapmadıysan yüklenemez , 75 TL ve yukarısına yüzde on puanlık yüklendi bende ama kullanamadım çünkü Kart limitini tüketmişim ,alacağım şeyi Hepsiburada dan havale EFT ile aldım buda önemli her sitede Yok bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 20 Kasım 2018; 12:12:42 >
  • 11.11'de neler oldu neler satıldı neden hala açıklamadılar? Bu sene batırdılar sanırım.
  • artık yazıp yazıp durmayın konuya bıktım artık hatırlamak istemiyorum
  • 3 adet xiaomi telefon aldim. Bi tanesi 1590 tl idi 175 cek kulladim.

Yine 1549 olan vardi onada 175 cek kullandim. Bi taneside 1900 tl idi onada 190 cek kullandim.

1590 ile 1549 tl ye aldigim t3lefon fiyat olarak 1400 altini gordu.

1900 aldigim ise 1700 tl ye satiliyor suan..

Cek falan hikaye oldu anladiginiz. 15 gunde bu kadar duser mi fiyat. Saticilar hep uckagit yapmis..

• 250 mio tl civarı ciro yapmış hnuradanın bile gerisinde

• Mishop denilen firma tam bir rezalet yaşattı bana. Hala siparişim gönderilmedi. Redmi 5 plus siparişi verdim. En alt kısımda EN GEÇ 30 kasım da gönderilir yazmışlar ben görmemiştim onu. zaten En geç demek tutupta 30 unu beklemeyi gerektirmez. Bu gün ayın 30 u ve soruma tedarikde yaşanan hatadan vs dolayı en en geç Perşembe yani 6 Aralık da gönderecekmiş. Yazıklar olsun n11 ede Mishop denen satıcıyada. Bu mishop birde resmi satıcı. İlk defa 30 gün sipariş gönderimli firma görüyorum. Çinden sipariş versem gelirdi şu an. N11 le de görüştü sadece ürün geç kargoya alınır gibi saçma sapan cevap verdi. Uyarı yapacaklarmış firmaya. Yemişim uyarınızı... Kredi kartımın ekstresini yatıralı 10 gün olmuş isterseniz iptal edebilirsiniz diyor birde.
    Siz siz olun dikkat edin MİSHOP denen satıcıya...
  • N11 den baya uygun fiyata bi ürün aldım . Satıcı özelden siparişi iptal et diyor. iptal etmeyeceğimi söyledim ne yapmalıyım sizce ?

• fuckthesystemm kullanıcısına yanıt
    n11 müşteri hizmetlerinle görüşün.Ancak benzer durumu hepsiburada da yaşadım.Alt üçlü su arıtıcı sı filtresi fiyatına komple set ilan açmış biri şeytanlık yapıp aldım.Satıcı uyanıklık yapıp eksik göndermiş sonra uğraş dur geri gönderdim.Uyanıklık yapmaya gerek yok satıcı satmıyorsa zorlamayın derim her türlü göndermez stok yok der falan kendi de iptal edebilir .Benim çok başıma geldi n11 de üstelik indirim çeklerim de yanmıştı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kuponlar ne zaman başlar ki? geçen sene 1 ekimde başlamış.
  • doer kullanıcısına yanıt
    Muhtelemen 1 ekim gibi baslar yine. Takipteyiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Reis şimdiden açarmısın konuyu 1 hafta kaldı, senden başka biri açmasın konuyu lütfen
    @tylerd.

• Patren kullanıcısına yanıt
    Işığı görür görmez açacağım benden önce davranan olmazsa.
    Teşekkürler
  • bir an heyecanlandım konuyu görünce
  • TylerD. kullanıcısına yanıt
    Aynen TylerD hocam.
    Sen konuyu güncel tutuyorsun. Tecrübelisin.

Şimdiden aç hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sene gayet verimli bir seneydi inş bu senede öyle olur heyecanla bekliyoruz :D
  • Pazartesi yada perşembe üst banner da yayınlanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 21 Eylül 2019; 22:52:3 >
  • İnsallah bu sene cocukta geliyor masraf daha da cok. Gecen sene 1000 ₺ ve 1111₺ olan be 2 tame daha guzel kupon almistim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TylerD. kullanıcısına yanıt
    Hocam garantipay kaktımı n11 den ?

• fthbsbg F kullanıcısına yanıt
    Bu sene hayat daha da pahalandı daha çok kupon lazım
  • 
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.