Şimdi Ara

N11- 11.11 Başlıyor Kuponlar Yağıyor -Bitti (491. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.028
Cevap
131
Favori
199.718
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 489490491492493
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce Aras kargo 3 paket bu ürünü getirdi N11 den fazla aldım çünkü güzel ürün müşterilerede satacağım, tek veya çift olur, arabanın altına girmenin tek yolu bu sabit sehpayı arabanın altına koymak lazım, yoksa kiriko insanın üstüne arabayı düşürebilir.

N11- 11.11 Başlıyor Kuponlar Yağıyor -Bitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

Samsung Türkiye adlı satıcıdan 970 evo ssd almıştım çok uygundu fiyatı fakat en geç salı günü diyordu kargoya vermemiş halen. Gecikti. Buradan başka alışveriş yapan var mı durum nedir?
    Ben de aynı satıcıdan MicroSD kart aldım. Pazartesi kargolandı diye mesaj geldi. Ama kargo takip no ile baktığımda böyle bir gönderi yoktur diyor
  • N11 bu sene de mükemmel bir kampanya yaptı. Şimdi inzivaya çekilecektir.

Alt limitsiz kuponlar ile çok avantajlı alışveriş yaptık.

11.11.2019 kampanyasında görüşmek üzere...
  • emrah06 kullanıcısına yanıt
    Valla hocam anlamadım ki ya Samsung Resmi mağazası falan diyor ama çok amatör çalışıyorlar. İnşallah sıkıntı çıkmaz siparişlerde.
  • universty3 kullanıcısına yanıt
    Hocam 11.11’de gece 00:00 olur olmaz p20 litw siparişi vermiştik. Aradan bi saat geçti satın aldığımız satıcı 70-80₺ düştü sonra sağa sola baktım dahada ucuzları çıktı bi anda. Müşteri temsilcisiyle yazıştık kuponunuz geri yüklenir dedi iptal ettik ve akşamı bekledik. Akşama kadar aynı üründe 150₺ kar ettik xD iptal edin ve tekrar sipariş verin;)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • n11 sektöründe tek olur zamanla..rekabet iyidir ama 11.11 muazzam bi gündü gerçekten. seneye altyapıyı çok daha güçlü hale getirmeliler belki türkiyede bu yoğunluğu kaldırabilecek server yoktur ama bi şekilde daha iyi duruma getirmeliler
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

Valla hocam anlamadım ki ya Samsung Resmi mağazası falan diyor ama çok amatör çalışıyorlar. İnşallah sıkıntı çıkmaz siparişlerde.
    Bende satın aldım kargo takip numarası ile takip ettim dün teslimat oldu. Samsung Türkiye n11 sisteme girişi geç yapıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ma_gic

Arkadaşlar bir ürün aldım n11 den altlimitsiz çek ile fakat ürün istediğim gibi çıkmadı,yani kusuru yok ama iade etmek istiyorum.İade edersem çek hesabıma geri tanımlanır mı ?
    ne kullandıysan banka puanı n11 kupon alt limitsiz vs... hepsi geri tanımlanıyor. 24saat
  • iptal edilen ürün resimde göründüğü gibi indirim tutarı kadar geri hesaba yansıyor, bunun için o ürünün iptal veya iadesinin satıcı tarafındanda onaylanması gerekir,

iade parasının karta geri yüklenmesi 3 iş gününü bulur yeni bir sipariş vermek bu nedenle zor olabilir 1 günlük telafi kuponu kullanım süresi geçebilir, kartı sonuna kadar kullanınca iade edilse bile sanal kart limit sorunu yapıyor, bu nedenle yeni ürün alamıyorum, yarın zamanından önce kart borcunu kapatıp limit izninin açılmasını deneyeceğim, ayın başı ilk kullanımda asıl kart limitinin tamamı kadar sanal kartla ödemeye izin veriyordu, sonraki işlemlerde bu izin olmuyor, kuveyttürkde böyle.

• aslanoto A kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam bende bunlardan alacaktım ama unutmuşuz dieğr ürünleri almaktan artık bir daha ki seneye kaldı. Birde bunları koyabilmek için kriko lazım hangi tip kriko önerirsin?
  • ouzqan kullanıcısına yanıt
    Arabanın mevcut kendi her çeşit kaldırma aleti ile kaldırmak yeterli araba ne kadar kalkıyorsa altına bu sehpayı koyabilirsin,

bundaki avantaj sehpanın kafasını yukarı çektikce geliyor olması, desteklediği noktaya kadar çekiyosun bırakıyosun kilit görevi gören kol milinin çentiğine otomatik takılıyor,

eski usulde pim tak çıkarla uğraşmaya gerek kalmıyor sağlamlık iyi,

2. tonluk ufaklar yetersiz boyu çok ufak tekeri yerden kesi kesmiyo kullananlar şikayetci, ama bu 3 tonluk yeterli boy seviyesinde

• N11 de neler kaçdınız a bir kaç örnek, bunları ben aldım, zaten bu ürünlerdeki fiyatlar piyasaya göre dip fiyatdı şu an tükenmiş fiyat yüksek olanlar var.

• N11 de neler kaçdınız a bir kaç örnek, bunları ben aldım, desteklediği değerler daha iyi, kullanıcılar memmun

349 fiyatı vardı hiç bir yerde yoktu o fiyata, 300 e geldi

• İTO 170K 70 140 MM Trajlı KİLİT, halen satışda var

20 senedir işyeri demir kapısının kilidiydi bu marka aynısı, defalarca saldırıya maruz kaldı eşkiya hırsız vesaire kapıyı zorladı ama bu kilit kırılmadı halen çalışmaya devam ediyor, artık yenilemek için aynısını aldım

Cevap için teşekkürler ama dişli kriko var araba da ona pek güvenemiyorum araba hafif olsa da yarın bir gün başka bir araba da çatı da da kullanmak amaçlı kriko şart o yüzden sordum. Tavsiyeniz varsa değerlendirebiliriz

Arabanızı elinizdeki basit kiriko ile kaldırın çekinmeden, kaldırma indirme sırasında arabanın altında olmayın zaten olmazsınız dolayısı ile tehlike yok,

araba kalkıkken altına sehpayı koyarsın sonra altına güvenle girebilirsin tabi yatarak, bu sehpada kaldırma boyu 42.5 cm çok fazla bir boy değil ama tekeri yerden kesmek ve arabasına göre değişir süspansiyon seviyesine göre değişir o nedenle lastik değişme teker sökme öntakım sökme, gibi işleri yapmaya imkan verir, tabi yatarak altına girer motor yağ filitresi vs gibi her şeyi sökebilirsiniz, sehpa 4 ayaklı ve kafa kaydırmaz özellikli, zaten arabanın altından çıktıkdan sonra sehpayı almak için çıkıyorsunuz, tehlike yok, hiç bir kirikoya güvenilmez, otosanayide sanayi büyük kirikosundan arabanın çırağın üstüne düşmesi sonucu çırak ölmüştü gecen 15 yıl önce bostancı otosanayide, kiriko lazımsa araba orjinal kirikoları arabada taşımaya uygun harici uygun değil büyük gelir taşınmaz, istediğini alabilirsin ama hiç bir kirikoya güvenilmez düşürebilir, arabayı saatlerce kirikoda bekletmek tehlikelidir, kirikonun üstündeki yük piston ve contaları zorlar çabuk bozulmasına neden olur

Hocam onları zaten biliyorum ben sadece hangi tip kriko önerirsiniz onu sormuştum yoksa sehpa olmadan da işimi görüyorum ama sehpa tabiki büyük ayrıcalık. Ama bana sadece şu an kriko tavsiyesi lazım var mı bir öneriniz? Veya bir marka önerisi?

Zaten en uzun süre 2 taraflı lastik sökümünde olur daha fazlası olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ouzqan -- 14 Kasım 2018; 20:35:7 >
    100 TL civarı satılan 2 ton yazdıkları arabalı kirikoların verimli olmadığını kullananlar yorumlarda yazmış yorumları oku, tamircilerin kullandıkları kirikolar iyi, en ufağı, ama arba standar kirikolarından biraz daha fazla kaldıran, lifto 1.5 tonluk tamirci krikosu yarım boyda kısa boy o alınabilir lastikci tamirci değilseniz, fiyatı 750 tl gibidir.

Tamam hocam bilgilendirme için teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 489490491492493
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.