Şimdi Ara

N11- 11.11 Başlıyor Kuponlar Yağıyor -Bitti (220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.028
Cevap
131
Favori
199.718
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam hangi satıcı ucuza satıyor ki fiyat takipten baktım hep zam üstüne zam gelmiş Eylül den bu yana satıcı böyle demiş

N11- 11.11 Başlıyor Kuponlar Yağıyor -Bitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir iki hırsızın site üstünden birkaç ilanı emsal teşkil etmez, asıl fiyat o değil ortasıdır

• aslanoto A kullanıcısına yanıt
    Hocam n11.com da mağazanız mı var uyguna veriyorsanız sizden alabiliriz.

• İnternet den satış yok bende, o fiyatdan alma imkanım yokki satayım İnternetde

• quote:

Orijinalden alıntı: JQKER

ilk yıl süperdi şov yapmıştı ne bulursak almıştık
    sonraki yıl onu aratmamış çok güzel indirimler olmuştu
    sonraki yıllarda hem n11 hemde satıcıların kurnazlığı yüzünden bir çok sorun ve sakatlıklar çıktı
    bu sene beklentim yok büyük ihtimal yine para ile kupon satacak satıcılarda fiyatı yükseltecek normal indirimlerden bir farkı kalmayacak
    çok çok güzel indirimlerden ise 3-5 kişi faydalanabilecek yine n11 kazanacak bol bol komisyon alacak ve reklam yapacak
    kapanış istiklal marşı
    kampanya başlamadan önce bu yorumu yazmıştım. haksız çıkmadım.

bir çok üründe fiyatlar yükseliyor. almak istediğim elektrikli süpürge sepete ek indirimler ve şu an kullanılabilir olan ufak çekler ile 60-70 tl indirimle alabiliyorum. 11.11 de ise alırsam o fiyat bandında alabildiğim en yüksek kupon 80. aradaki fark 10-20 tl. birde fiyat yükseliyor 20-30 tl bütün kuponlar elinde patlıyor. bu örnekti bir çok üründe böyle. market bölümü zaten arada bir sepet indirimi yapıyor çeklerle aynıya geliyor.

alt limitisiz satılan çekeler hariç geri kalan bir çok çek boşa gidiyor. yada en fazla şimdi almak ile o zaman almak arasında çok ufak farklar var.
    git gide kötüye gidiyor kampanyalar.

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanoto

Lastiğin fiyatını esnafmı belirliyor, çakal sensin, yerlide fabrikası fiyat listesini yayınlıyor sitesinde bak lassa BRİDGESTONE sitelerinden, ithal lastiğide distribütörü firması liste dağıtıyor bayisine bu fiyatdan alırsın satarsın diyor

Şu an N11 Gg Hb indirilmiş fiyatlar görünüyor bizde aynı, + işcilik ekleniyor
    Benim çakallığım nerede hocam pardon :) senin dediğini söylese, distribütör belirliyor ben birşey yapamam dese tamam kabul ama lastiğin hammaddesi bitiyormuş, artık lastik üretilmeyecekmiş yani bu gidişle, ne diyorsun bu konuda? :)

Ben kendi adıma konuşayım, param kıymetli olduğu için, gider distribütörden alırım, ucuza alırım, ki n11de de satış yapıyor distribütörler. Misal ben nokian lastik kullanıyorum. Bakalım distribütör kimmiş:

http://www.nokianlastik.com/iletisim.aspx

Kormetal. N11 de mağazası var buyrun

https://www.n11.com/magaza/kormetal

Şimdi fiyatı bu adam belirliyor değil mi? Bu adam distribütör olduğuna göre her hafta yeni üretim mal geliyor. Ve her hafta yeni kur ile geliyor. Yani dolar düşünce 1 hafta içinde bunlarda da düşmesi lazım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikropzoft -- 18 Ekim 2018; 9:3:32 >

• Hepsi değil ama esnaf dedinmi uzak duracan çoğu çakal çukal takımı

• Kuponlar mobilde görünmedi?!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • N11 mobil uygulamada kuponlar gözükmüyor sizdede aynı mı?

• Detailing ürünleri alıyorum mesela. Körü körüne n11 e bağlı değilim araştırdım. Detaymarketim diye bi site kampanya yapmış hem %10 indirim yapıyor hemde 10 liralık kimyasala dayanıklı şişe hediye ediyor. Üstelik bunlara rağmen aldığım 4 parça ürünün 4 üde tane başına 3-4 lira daha ucuz. Gittim bi kısmını o siteden temin ettim.

Şimdi diğer alacağım malzemeler var. Mesela Menzerna 3800 Pasta. erdem boyada 56 lira. n11 de 63 lira. Ancak kil fiyatları aynı 48 er lira . Yine ped seti aynı fiyatta. 220/44 lük kuponum var. Sırf alacağım pasta 7-8 lira pahalı diye 44 liralık kuponumu kullanmak benim için her türlü karlı oluyor.

n11 e bağlı kalmayın illaki pek çok site var.

iphone 7 için bekliyorum. n11 de 3680 lere çıktı 3450-3500 den. Amazonda ne kadar 3348 lira . Ancak Jet black 2 sinde de yok yada fiyat farkı çok fazla bekleyeceğim.

Black friday 23 kasımda o zamanda daha iyi şeyler geleceğini umuyorum.

• Altlimitsiz kupon satışı ile alınan kupon harici diğer kuponların bir etkisi olmuyor.

• Webde gözküyorda beş para etmez gene lastik alırım diye 275/30 luk kupon aldım . bie 18:30 daki 200/30 u alırım dursun başka bişi yok bugün
  • Kuponlar çöp bugün.
  • mobilde kupon açılmadı. bilgisayarı açayım dedim o vakte kadarda 35lik kupon bitmişti.

benim sepetimde şimdilik pek zam yok. 1 ürüne 5 lira geldi. inşallah onla da kalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Averell Dalton

Hocam hangi satıcı ucuza satıyor ki fiyat takipten baktım hep zam üstüne zam gelmiş Eylül den bu yana satıcı böyle demiş

savunmaya bakarmısın ? yalanın daniskası :D neymiş lastik ana maddesiymiş :D karbon siyahı lastik kauçuk dünyada nasıl azalacak ? bu kadar yalanvari bir savunma olamaz ya.yuh diyorum

• baktığım herşeyi kydetmiştim bgn baktım hepsi satışa kapanmış diğer satıcılar en az 20 max 300 artış var vesttel klima bakıyordum 1850 fiyatı vardı satışa kapanmnış en yakın 2100 tl fiyat var 11.11 kısaca tam çöp oldu sadece altlimitsizler kullanılır gerisi yalan
  • Daha şimdiden fiyatlar artmaya başlamış sözde fiyatlar artmaz diyen vatandaşlar şimdiden arttıysa 11 kasımda ne olur acaba?
    Alt limitsiz dışında çöp oğlu çöp fazlada birşey almıcam ellerinde kalır inşallah
  • Topladığımız kuponları tek bir ürün için kullanabiliyor muyuz bilgisi olan var mı ?

• iyi oranlı hiçbir tık hızı kuponunu yakalayamıyorum 1 haftadır böyle. tam 11:30 da diğer 09:30 kuponlarıyla karışıyor 35 geçe 11:30 kuponları kalıyor ancak ilk sıradaki atıyorum 125-20 kupon hesabıma yükle gözükse bile kaçırdın diyor ? muhtemelen program kullanılıyor sistem bile kuponun tükendiğini farketmiyor. n11 buna çözüm bulmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krone

Topladığımız kuponları tek bir ürün için kullanabiliyor muyuz bilgisi olan var mı ?
    Evet

Bu kadar insan boşuna mı birbirini yiyor

Çıkan kupon 2 saniye de bitiyor

Hepsini toplayıp tek bir üründe indirim yapabilmek için uğraşıyorlar

Ama saolsun n11 yönetimi 3000 dediği kupon sayısı 300 ü geçmez

• 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.