Şimdi Ara

N11- 11.11 Başlıyor Kuponlar Yağıyor -Bitti (219. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.028
Cevap
131
Favori
199.718
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şimdi alışveriş yapacagım mevcut kuponları kullandırmıyor hata veriyor sürekli kazandıran kupon kullanamadık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • meb interneti +chrome n11 sitesine saat 9.30 dan beri girilmiyor hayret doğrusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: karacaardıç

Klavyenin tuşları, telefonun ekranına japon yapıştırıcı dökülür inşallah
    Bende 111 77 55 33 ve 2 tane 444 lük aldım.

1111 satışa çıkarsa 111 tlden onuda satın alıcam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • platinone kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevabınız için. Ben bettle ile ilgileniyorum. Çok rağbet olmaz ona diye düşünüyorum. Bakalım

• karacaardıç kullanıcısına yanıt
    eyvallah kardeş:-)
  • Arkadaşlar 4 adet lastik almak istiyorum bunları teker teker alsak daha avantajlı oluyor satıcılar 4 lastiğe yol yardımı + çelik sibop veriyor biz 4 lastiği teker teker alsak yinede verirler mi geçen seneden tecrübe edinen var mı?

• Bir alamadık kuponları arkadaş. Saldırmayın hepsine de bizde yararlanalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Averell Dalton

Arkadaşlar 4 adet lastik almak istiyorum bunları teker teker alsak daha avantajlı oluyor satıcılar 4 lastiğe yol yardımı + çelik sibop veriyor biz 4 lastiği teker teker alsak yinede verirler mi geçen seneden tecrübe edinen var mı?
    Onlar için değişen hiçbir şey yok, yine 4 lastik parasını tam olarak alacaklar. Yapmaları gerekiyor. Satıcıya soru cevap kısmından sorabilirsin, büyük ihtimal kabul edecektir.

• vahittelli V kullanıcısına yanıt
    Ne demek umarim istediğiniz fiyattan daha dusuk açıklanır da rahatlıkla alabilirsiniz

• N11 daha önce 75tl üzerine taksit yapıyordu, şimdi 500tl alışveriş yapayım dedim taksit yapmıyor. Bankaların taksit fırsatlarına baktığınızda fark alıyor. Bundan sonra N11 tek çekim mi yapacak, N11 elektronik olarak geçiyor, kısıtlanan sektörlerde elektronik yok.
  • 4.9 kur bir haftaya, şimdi 5.5

Fiyatı geri çekmeyen aksine zam yapan satıcıları cumhurbaşkanına şikayet edelim

• dolar düşünce takipteki ürünlerinde/sepette fiyatı düşen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Bende 111 77 55 33 ve 2 tane 444 lük aldım.

1111 satışa çıkarsa 111 tlden onuda satın alıcam.

Alıntıları Göster
    Geçen sene 1111 e 111 olmadı hiç. 1111 e 555 vardı.

• doer kullanıcısına yanıt
    Otomobil lastiği bakıyorum n11 de bugün bir soru gördüm dolar düşüyor 2 kat artan lastik fiyatı düşecek mi diye? Satıcı lastik fiyatı sadece dolara göre şekillenmiyor lastiğin hammaddesi dünyada azalıyor o da etkili yazmış ayrıca lastik üretilirken dolar fiyatı çok yüksek olduğu için 3-4 ay daha fiyatlarda indirim olmaz 3-4 ay sonra anca yansır demiş yükseltirken gününde yükseliyor indirim olurken 3-4 ay da olacakmış yani fiyatlar biraz zor düşer bu kafayla.

• quote:

Orijinalden alıntı: soltaire

N11 daha önce 75tl üzerine taksit yapıyordu, şimdi 500tl alışveriş yapayım dedim taksit yapmıyor. Bankaların taksit fırsatlarına baktığınızda fark alıyor. Bundan sonra N11 tek çekim mi yapacak, N11 elektronik olarak geçiyor, kısıtlanan sektörlerde elektronik yok.
    World disindaki bankalar artık taksit sınırlaması getirmiştir. Taksit arttıkça fiyatlar artiyor . Tabiki site site değişiyor. Örnek olarak GittiGidiyor da Axess taksit hiç yok world ise 6/9 taksit peşin fiyatına yapıyor. Bonus ise 4 taksit yapıyor

• Kupon satışı kalktımı ya hiç göremiyorum. Saatimi değişti

• quote:

Orijinalden alıntı: Averell Dalton

Otomobil lastiği bakıyorum n11 de bugün bir soru gördüm dolar düşüyor 2 kat artan lastik fiyatı düşecek mi diye? Satıcı lastik fiyatı sadece dolara göre şekillenmiyor lastiğin hammaddesi dünyada azalıyor o da etkili yazmış ayrıca lastik üretilirken dolar fiyatı çok yüksek olduğu için 3-4 ay daha fiyatlarda indirim olmaz 3-4 ay sonra anca yansır demiş yükseltirken gününde yükseliyor indirim olurken 3-4 ay da olacakmış yani fiyatlar biraz zor düşer bu kafayla.
    Tam çakal esnaf muhabbeti. Lastiğin hammaddesi ne diye sorsan kem küm eder, ama laf olsun diye sana bahanesini yapar. Hammaddesi kauçuk yav :) nasıl azalır kauçuk, saçmalamış.. Başka bir satıcıdan alın tavsiyem.

• ozas kullanıcısına yanıt
    29 unda başlayacak

• Lastiğin fiyatını esnafmı belirliyor, çakal sensin, yerlide fabrikası fiyat listesini yayınlıyor sitesinde bak lassa BRİDGESTONE sitelerinden, ithal lastiğide distribütörü firması liste dağıtıyor bayisine bu fiyatdan alırsın satarsın diyor

Şu an N11 Gg Hb indirilmiş fiyatlar görünüyor bizde aynı, + işcilik ekleniyor

• 
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.