Şimdi Ara

N11- 11.11 Başlıyor Kuponlar Yağıyor -Bitti (132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.028
Cevap
131
Favori
199.718
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kişisel düşüncemi söyleyeyim: Daha önceki zamanlarda hafta sonu için 150/10, 200/10 gibi düşük tutarlı kuponlar verilirdi gece 12 den sonra ve yarım- bir saat içerisinde o kuponlar da biterdi o kuponları bitiren arkadaş şu an en düşük hangi kupon olsa ona da saldırıyor çünkü kurduğu sistem en düşük tutarlı kuponları bitirmeye yönelik.
    Bu kampanyada da en düşük tutar olan 250/20 benzeri bir kupon verse yine ona saldıracaktır artı birde kuponları takip eden bizler de (düşük tutarlı kuponları kullanacak kişi çoktur ve yüzdelik oranı en iyilerdir) az miktarda kupon alınca kuponların tükenmesi kısa zaman alıyor. Baksanıza daha iyi oranlarda kupon vermiş olmasına rağmen 750/80 ve 2000/170 tükeniyor hayret gerçekten ..
  • 11 Kasım'a az kala Alışveriş-Hediye Çeki-Kuponu Satış bölümünde önceki senelerden daha fazla tık hızında kupon satılırsa bu işte ben de şüphe ararım. Benim için sıkıntı yok, istediğim kuponları aldım ama alamayanlar ne olacak? 11 Kasım'a kadar herkes istediği kuponu bulur demeyin, 1 dakika dolmadan bitiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0FDA1336A -- 5 Ekim 2018; 22:14:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocean72

250 ye 40 ok
    500 e 70 daha iyiydi. daha önce 225 e 44 verildi.
  • Niye yırtınıyorsunuz kupon için anlamıyorum. Hepimiz çok iyi biliyoruz ki kuponlar aktif olduğunda 11.11 de
    satıcıların alayı fiyatları minumum 25 Tl artıracak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kırılanhayaller

Niye yırtınıyorsunuz kupon için anlamıyorum. Hepimiz çok iyi biliyoruz ki kuponlar aktif olduğunda 11.11 de
    satıcıların alayı fiyatları minumum 25 Tl artıracak..
    Daha dun ekledigim bulasik deterjanina hemen 10 lira zam geldi arti suan ayni marka bulasik deterjani kupon dahi kullanilsa suan trendyolda daha ucuz dusunun artik

Deterjan isinde korkunc bir rant olusturmus saticilar perwol sivi deterjan migrosta daha ucuz ariel ve persil de dahil buna

Ancak bazi seyler varki ismi ve satici bende kalsin tuvalet kagidi yumusatici ve elde bulasik deterjani komik fiyatlarda suan bile kuponla dahada dusecek umarim 11. Kasimda onlarda sisirmez fiyatlari

Piyasayi iyi arasitirin deterjan kismi inanilmaz oynak ben 1 aya en az adette 5-10 zamlarlar diye dusunuyorum

Bugun ise sepetteki 1 urune ise indirim gelmis gozlerim yasardi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 5 gündür bir tane alt limitsiz 1 TL' lik kupon almayı deniyorum her sabah kalkıp.

Bu sabah 88/600 aldım alt limiti olsa da ve uyku sersemi alışveriş sonrası gelen mesaja bir baktım 11 TL kitlemiş N11 ! Neyse "en azından aldık, zaten hemen tükenir" diye kendimi teselli ettim ve ekranı kapattım. Öğlen 11:30 kuponlarına bakarken "birde ücretli kuponlara bakalım" diye sayfayı bir açtım ki bizim 88/600 halen duruyor .

Neyse sonuç olarak bir yerlerde kullanacağım ama millet 1 TL' ye alt limitsiz kupon alırken benim 11 TL' ye bedava olanlara eş değer bir kupon alabilmiş olmam da N11' in bana oyunu olsa gerek. Ayrıca o kuponları alan %50 çoğunluk benim gibi 11 TL' ye aldığının farkında olmadan "aman kaçmasın" acelesiyle almıştır kesin.

Bu kupon furyası 11 Kasım' a kadar mı devam edecek? Yoksa bu gün son muydu? ...

• Ohol Oula kullanıcısına yanıt
    İşler kesat gidiyormuş hocam..

• ToTeM kullanıcısına yanıt
    Gider hocamda cc bilgilerini elle girin yada garanti pay kullanın, yoksa alamıcaksınız.

• arkadaşlar alt limitsiz kupon saati kaçta ve pcden alınabiliyor mu acaba?

• Tık hızında geldi bu saatte çok şaşırdım keşke kuponu bu saatlerde satsalar

• quote:

Orijinalden alıntı: DarthWorm

Tık hızında geldi bu saatte çok şaşırdım keşke kuponu bu saatlerde satsalar
    bu haftasonu kuponlarının son kullanma tarihi 7 ekim pazar gecesi 00.00'a kadar hocam , ona dikkat edin.

gerçi çok tırt , 150/10 ne ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 6 Ekim 2018; 1:7:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

bu haftasonu kuponlarının son kullanma tarihi 7 ekim pazar gecesi 00.00'a kadar hocam , ona dikkat edin.

gerçi çok tırt , 150/10 ne ya

Alıntıları Göster
    Mobilden okumadım aldım direk kupon satışına odakladik kendimizi...altlimitsiz satmasinlar artık bakalım pazartesi göreceğiz

• Sepette iki ürün vardı, birinin fiyatı 20 TL artmış bile. Daha 11 kasıma da bir aydan fazla var. Kuponlar bir işe yaramayacak bu gidişle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekonline

Hadi hadi kimler aldıysa yazsın buraya vallahi gülmicem
    ben yetişemediğim için zaten hiç bakmıyordum ama baksaydım belki bende alırdım
    çünkü çok hızlı davranacağım derken ayrıntıları kaçırmak çok normal ,üstelik şimdiye kadar hiç böyle bir uygulama yapmamışlardı

gülme komşuna ,gelir başına :)
  • Boyle her sene 40-45 gun kala milleti kanser edip.Firsatcilari kazandiracagina her uyenin hesabina belli araliklarda alisveris limitli soyle guzel kuponlar yuklese ne olurdiki.Hem daha adaletli olurdu.Herkes alisveris yapardi.Cok sacma bi sistem.Ne kupon alirim.Ne burdan satan sinek yagci tayfadan alirim.Hic ilgilenmiyorum bile.

Ayrica 11.11 dede fiyatlar bugunki gbi olmayacak.Tuketim cilginligi sarmis herkesi artik kendi adima konusmak gerekirse cok zaruri ihtiyaclar disinda alisveris dahi yapmiyorum.Su kriz donemleri gecene kadar.Parayi elde tutmam gerekli.

• quote:

Orijinalden alıntı: imax1

Dostum böyle giderse 11.11 de alcağın çekli fiyatlar, şu anki satışta olan ürün fiyatları olcak zaten

Alıntıları Göster
    Hocam fav ladım ürünü şuanlık bir fiyat artışı yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler alacaklarınızı favorilere almayın satıcılar görüyor ve fiyatı yükseltiyor. Benzersiz ürün kodu urlnin sonunda yazar onu not edin yeter.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugün kupon satışı yok mu

• 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.