Şimdi Ara

N11- 11.11 Başlıyor Kuponlar Yağıyor -Bitti (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.028
Cevap
131
Favori
199.718
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -Nautilus-

Ne saçmalıyor bu? Daha önce kupon almadım ki?

bende ilk 2 gün bu hata yüzünden 111 ve 77 lik alt lımıtsız kuponları kacırmıstım. Saçmalıyor site bazen yazılımsal sorunları olduğunu söylüyodu canlı destek, sankı bız anlamadık onu .

• sabahdan beri N11 de gg de sipariş vermek ürün bulmakla uğraşıyordum şimdi boş kaldım yazıyorum, fırsatlar kaçırmaya gelmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hunbal kullanıcısına yanıt
    Boşversene papel yapıyorlar hocam.. tamam bin adetle sınırlı kuponun o dakka da tükendiğine inanırım amma ve lakin %11 indirim kuponu işinde kafayı kırmışlar ya kendilerini çok akıllı belliyorlar, ya da bizi enayi zannediyor sazanlar.. On bin adetlendirilmiş kuponun fazla sürmeden tükenmesinin bir açıklaması ve mümkünatı yok oraya on bin yaz kontenjan dolmadan 6 binlerde hadi yedi taş çatlasın sekiz olsun sonra belirtilen miktar tamamlanmadan konu kilit sözünüzün eri olun samimiyetine inanmıyorum n11'in, gg rağbet görüyor ki n11 küme düşmemek için zamanında aklın neredeydi diyeceğimiz kuponları biz üyelerine sunuyor şimdilerde yumurta.... dayandıktan sonra. İstemeden yapılan işten hayır gelmez arkadaşım ha bundan biz değil n11 zarar görür sonra avansas'ın bu günkü durumuna gelir kendi düşen ağlamazmış, kendileri bilir.. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUPERSONICQ -- 5 Ekim 2018; 17:18:27 >
  • N11 daha iyi , gg de 500 e %5 uzun zamandır verdiği en kıyak şey bu, yeni hesep konusu ayrı, insanlarda her alım için hesap açacak değiller, Hb çek vermiyor durgunlaştı, şimgi ürünlerini N11 e yükle arkadaşım satılsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: halaycibasi

peki yakalayavilirmiyim? telden almaya ca liscam

Alıntıları Göster
    Alirsin hocam n11 dalga dümen yapmazsa

• 4 arkadaş beraberdik, dördümüzde zorlanmadan aldık. Bizim gibi binlerce insan vardır koca türkiyede. Kuponları alamayınca fazla abartıyoruz sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ds4 -- 5 Ekim 2018; 17:21:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

onlara da açlar gibi saldırıyorlar mı yoksa daha mı sakin olur?

2 gündür kupon satışından elim boş dönüyorum

Alıntıları Göster
    1 liralik gibiler olmuyo daha fazla alma sansimiz oluyor

• Az önce n11 indirimli kuponları botlar alıyor diye konu açmış arkadaşın biri konuyu kapattılar sadece yöneticiler görebilir
  • 2 hesap askıya alındı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CwLk

Alirsin hocam n11 dalga dümen yapmazsa

Alıntıları Göster
    hocam hiç umutlu degilim suan gittigidiyordan alacagım tele 50 lira gibibir indirim yapabiliyor 1350 den 1300 e.11 kasımı beklersem tel fiyatı artarsa ve dedigin tarz kuponları yakalayamazsam naparım?

şimdi almak mantıklı değil mi
  • Üyeliklerimi iptal emişler farklı hesaptan çek yüklendiği için böyle saçma iş mi olur kafalarına göre üyelik iptal ediyorlar.
  • Arkadaslar bise sorucam. Bu kuponlardan herkez bir adet alabiliyo olemi. Ben simdi çevir kazandan 75 tl kazandim. Bide tık hızında kuponlardan 2000 tl uzeri 140 tl satin aldim diyelim. 11 kasimda telefon alicam. Hem çarktan kazandigimi hemde tık hızından aldigim kuponun ikisinide birlestirip alabiliyormuyum.

• MadMen kullanıcısına yanıt
    her alisveris icin sadece 1 adet çek kullanabilirsin..

• Hakaik kullanıcısına yanıt
    *Aynı üyenin birden fazla hesap açtığı tespit edildiğinde diğer hesaplarıyla yaptığı alışverişlerde hak kazansa bile kupon yüklemesi yapılmayacaktır. Ayrıca, n11.com'un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme ve üyeliği askıya alma hakkı saklıdır.

demiş n11

• Birden fazla hesap açıp başkalarının hakkını gasp edenler şimdi kendi haklarının peşine düşmüşler

• %11 indirim kuponunu kaçırıpda üzülmeye gerek yok gelecek bütün kuponlar okadar ve fazlası indirime yarıyor takibe devam edin,

bu arada olmayan ürünlerin ilanını kalrımayıp tüketiciyi yoran satıcılar biraz vicdan sahibi olun işinizi yapın ürün yoksa ilanı durdur tükendi yaz

• 3 siparişi beklemek sonunda yokmuş iptal vs bir ayı bulabilir, biz bişey alamayız ozaman, olmayan ürüne yatırım yapıyoruz

• 250 ye 40 ok

• 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.