Şimdi Ara

N11 : 10 TL ve üzeri ücretsiz kargo + Alt limitsiz %10 indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21
Cevap
5
Favori
3.414
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • N11 : 10 TL ve üzeri ücretsiz kargo + Alt limitsiz %10 indirim

N11 : 10 TL ve üzeri ücretsiz kargo + Alt limitsiz %10 indirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KISKANIYORLAR -- 7 Temmuz 2023; 8:39:50 >

• Getirden n11 canlandırma çabaları. Güzel

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2 aydır evi kuponlarla n11 den tedarikle hallediyoruz da son zamanlarda absürt absürt fiyat artışları yapılır oldu, sipariş iptalleri yaşatir oldular.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müşteri destekleri çok kötü oldu, alıcıyı korumuyorlar, haksızda olsalar dediğimiz dedik deyip konuyu kapatıyorlar. İnş. alternatifler çıkarda, yaptıkları haksızlıklar fark ederler...

• HK-416 kullanıcısına yanıt

Logo ve renkler neden değişmiş diyordum, getirden dolayıymış. Ne kadar sürecek bakalım bu kargo ücreti olayı.

• İndirim gelir gelmez bindirimlerde geldi. Sabah sporun yıldızı paketi 1650 iken şimdi 1750 olmuş. Kim kimi çarparsa artık

• prowas P kullanıcısına yanıt

sen satıcının kötüsüne denk gelmişsin. alternatif hb ve amazon var . N11 : 10 TL ve üzeri ücretsiz kargo + Alt limitsiz %10 indirim 

• 250/50 500/70 kupon yüklemişler bana hesap kontrol edin süpermarket bebe mama bez ıslak mendil geçmiyormuş

• N11 : 10 TL ve üzeri ücretsiz kargo + Alt limitsiz %10 indirim

300/60 kupon ile 330 tl ye aldım az önce. 3 stok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soniquakee -- 10 Temmuz 2023; 14:1:39 >
  • .Eray. kullanıcısına yanıt
    klasik n11 , verdikleri kuponlar hala tırt getir 'e geçmesine rağmen.

• Ben getir in yerinde olsam n11 in bütün çalışanlarını istisnasız kovardım.

Sıfırdan yeniden başlardım.

Az önce sahte ürün gönderildiği için canlı yardım dan müşteri temsilcisine bağlandım , durumu anlattım görüşmeyi sonlandırdı. Yüzüme kapattı.

• HP Pavilion 800 5JS06AA Usb Kablolu Oyuncu İngilizce Q Klavye Fiyatları ve Özellikleri (n11.com)

Bu klavye 793 TL'ydi , 913 TL yapmışlar ve %10 indirim ile 822 TL 'ye düşüyor. Cin olmadan adam çarpacaklar akılları sıra N11 : 10 TL ve üzeri ücretsiz kargo + Alt limitsiz %10 indirim 

• ntman N kullanıcısına yanıt
    Canlı destek kısmında sıkıntı var heralde aynı durum benim de başıma geldi.

• N11 garanti bonus konusunda sorun mu var ? Varolan Bonus 52₺ kulllan işaretleyip devam ediyorum düşüyor ama banka sms inde hala bonus kullanılmamış fiyat geliyor ? Canlı destek evlere şenlik

• tık hızı kupon ile uyguna geliyor çoğu ürün

• Bu site de dandik oldu. Salla kazan zamanları nasıldı be

Bindirimli indirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün bu indirimle akü aldım.2000tlde 111tl verdi üst limitli

• 510 lira olan bir oto parçası vardı

660 lira olmuş

60 lira indirse 600 liraya alacağım.

• prowas P kullanıcısına yanıt

Başımdan geçen bir olayı anlatayım.

Satıcının birinden tahin aldım. Gelmedi bu ürün. Geri gider gibi oldu biseyler falan. Mhne yazdım. Bunlar kargonun bana gelmesini sağladılar. Kargo bana getirildi. Ama sarıp sarmalamislar. Belli ki akmış ve yeniden paketlemisler. Bunu anladığım için paketi açarken vidyoya aldım. Ve dediğim gibi de olmuş. İçi bomboş neredeyse. Mhyle görüştüm. Ikiletmeden alt limitsiz kupon olarak tanimladilar. Bence gayet iyiler yani.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.