Şimdi Ara

My Friend Pedro Türkçe Yama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
3
Favori
11.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

My Friend Pedro Türkçe Yama

Dosyayı oyunun kurulu olduğu dizindeki My Friend Pedro - Blood Bullets Bananas_Data klasörü içine atınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jepalion -- 9 Ekim 2020; 4:47:1 >

• Elinize sağlık. Almak için indirimlerin başlamasını bekliyordum.
  • Elinize sağlık Nasıl çevirdiniz acaba text vardı yoksa -21 yada -15 dosyaları var hex editör çevirdiniz Unity oyunuda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-539FEDCD1 -- 23 Haziran 2019; 15:56:2 >
  • UnityText ile çevirdim.
  • jepalion kullanıcısına yanıt
    Hımm teşekür ederim Unitytext kulandımda dreamfall chapters final cut edition Unity text işe yaramamıştı 100 satır gelmişti bana diyalog yazılar yoktu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-539FEDCD1

Hımm teşekür ederim Unitytext kulandımda dreamfall chapters final cut edition Unity text işe yaramamıştı 100 satır gelmişti bana diyalog yazılar yoktu
    Çevirecekseniz dosyaları atın bakayım.
  • Özelden yazdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-539FEDCD1 -- 23 Haziran 2019; 17:58:37 >
  • Eline sağlık reyizz
  • Elinize sağlık sayenizde öğrendim oyunu deneyeceğim.
  • Elinize sağlık. Oyunun noel baba bölümünde oyun bugda kalıyo onun dışında çeviri gayet güzel. Teşekkürler.
  • Bugün denemek için malum sürümü indirmiştim yama da iyi denk geldi bakalım.
  • Satın aldım oyunu. Sinking City sarmazsa direk geçeceğim oyuna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atessivas

Elinize sağlık. Oyunun noel baba bölümünde oyun bugda kalıyo onun dışında çeviri gayet güzel. Teşekkürler.
    aynı yerde bende de bugta kaldı oyun
  • Elinize sağlık. Fakat arkadaşların da dediği gibi noel bölümünde bug oluyor yamadan dolayı. Düzeltebilirseniz seviniriz. Tam noel baba kostümlü adamla karşılaştığımız yerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler
  • Hocam bug ı kontrol edebildiniz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Unity Text paketleme yaparken hatalı paketleme yapıyor. O yüzden bu arızalar veriyor. Başka programla yapılması lazım bunun. Satırların çoğunu siliyor. Ortadan kayboluyor. Hatalar veriyor bu sebeple.
  • Çok büyük bir hikayesi yok ise yamasız oynamakta fayda var sanırım.
  • Yamayı tekrardan güncelleyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jepalion -- 28 Haziran 2019; 10:22:17 >
  • emre_007 E kullanıcısına yanıt
    Tavsiye ettiğiniz bir program var mı acaba?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.