Şimdi Ara

müzik için kaliteli kablosuz kulaklık önerisi bekliyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
5.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben size detaylı bir şekilde anlatayım sizde şu an benim 3 hafta önceki halim gibisiniz. Doğru bilgilenin

h5 malzeme kalitesi olarak üst düzeyde. Gerek kablosu gerekse kulaklık üniteleri çok kaliteli hissettiriyor. Yıllarca dayanacak kadar kaliteli yani. Bu önemli birşey çünkü h5 ten önce araştırırken gerek sporda çok kullanacak olmam gerekse fiyatından dolayı Bose soundsport düşünüyordum. fakat yorumlarda kulaklığın malzeme kalitesinin çok düşük olduğu belli bi süre sonra plastiğinde kalkmalar vb sorunlar olduğunu gördüm. Bu kadar para verdiğiniz bi kulaklık bu hallere düşmesin bence soundsport'tan uzak durun

Link

Sarj için küp şeklinde şarj ünitesi var 1.5 2 saat arasında şarj oluyor. Mıknatıs yüzeyle şarj oluyor. Kulaklık üstünde usb'nin kötü görüntüsünün olmaması bence büyük bi artı. Ürünün tek sıkıntı yaratabilecek tarafı 5 saatlik kullanım süresi. Yükseğe yakın sesle kullanınca bu 4-4.30 saat oluyor. Bunun yeterliliği size kalmış

iPhone ile uyumunda herhangi bir sıkıntı yok. zaten kulaklık aac codec ve aptx-ll destekliyor. AAC codec sayesinde eğer Apple Music kullanıyorsanız kablolu kulaklıkla aynı kalitede müzik deneyimi yaşayacaksınız. Ses kalitesi gerçekten çok tatmin edecektir. Hard Rock ve Metal hariç diğer türlerde inanılmaz bir şekilde iyi ses kalitesi. Hard rock ve metalde de iyi ama bi türlü işte budur diyemedim. Siri kullanımı konusunda herhangi bir sıkıntı yok.

İçinde ekstradan Comfy foam sports uçlar çıkıyor. Ben çok beğendim güzel uygulandığında yalıtım ı çok başarılı kulağıma da güzel oturuyor. Sesi pasif olarak kesmesi çok başarılı. Uçlar ter geçirmez olduğundan spor vb aktiviteleri kolayca yapabilirsiniz

Şu an aklıma gelen bunlar. başka bi sorunuz olursa yazın lütfen.

• The Catalyst T kullanıcısına yanıt
    zaten pek hardrock ve metal müzik tercih eden biri değilim sadece çok ünlü parçalardan dinlediklerim oluyo o tarz müziklerde @The Catalyst

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pomelo -- 22 Mart 2018; 15:17:18 >
  • Feint-TR kullanıcısına yanıt
    Hocam benim 3. earpods'um. Sesleri çok kaliteli de malzeme kalitesi berbat. Öncekinin sağ kulaklığı bozulmuştu. Neye dikkat etmem lazım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kablosu kalın ip olan kulaklıklar var onlar daha uzun ömürlü oluyor standart plastik kablolu kulaklıklar markası ne olursa olsun zamanla bozuluyor@Wernher von Braun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pomelo -- 22 Mart 2018; 16:23:5 >
  • tek tercihim bose soundsport tek geçerim öbürlerini bilmem tavsiye ederim boseyi konuşmada sarj dayanmıyo ama müzikde baya gider
  • bu gün kulaklık bakmaya mediamarkt a gittim sordum iyi kablosuz kulaklık varmı dedim.hangileri kablolu hangileri kablosuz daha onu bile bilmiyolar en son 159 tl lik ttec önerdi.böyle satış sorumlusumu olur
  • pomelo P kullanıcısına yanıt
    Apple storede var ordan alabilirsin bende aldım :)) yarın gelecek

• daha uygun fiyatlı kulaklık öneriniz var mı? müzikten ziyade daha çok telefon konuşmaları için kullanacağım sadece kablo dolanmasından sıkıldım o yüzden normal konuşmada sıkıntı yaratmayacak ne alabilirim?
  • Tşkler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba.

Başlık her ne kadar müzik için tavsiye ile ilgili olsa da benim için öncelik konuşma (karşıya giden sesim sırasında ortam gürültüsünü mümkünse en az indirecek özellikte) ve akabinde sporda (tere dayanıklı olması tercihim) müzik dinlemek için araştırma yapıyorum ve Jabra Elite 65T (Active modeli henüz ülkemize gelmedi ve ne zaman gelecek meçhul. Spor için kolumdaki saat yetiyor da IP sertifikası Elite65T ye göre daha iyi Active de IP56 olarak gözüküyor) düşünüyorum.

Jabra elite 65T yi kısa süreli test etme şansım oldu ama hali hazırda kullanan ve deneyimlerini aktaracak var mı acaba ?
    Servisleri ile bilgili Google da biraz bakındım ama pek bir şey bulamadım bu da ayrı konu :)

Bir de Bang Olufsen E8 niyetlenmiştim ama konuşma ve pil süresi için yorumlar pek iyi değildi açıkçası.

Daha önce Gear IconX 2017 ve 2018 kullandım. IconX 2018 3 kere değişim aldı ve artık bu böyle olmayacak dedim ve iade ettim.

Şimdi tamamen kablosuz yukarıda da ifade ettiğim gibi kullanım amaçlarım doğrultusunda bir ürün arıyorum.

Saygılarımla...

edit: iyi fiyattan bulunca (piyasa satış fiyatına göre) ve son 1 ürün bu fiyattan mesajını da görünce dayanamayıp
    Jabra Elite 65T aldım. İlk kez Jabra kullanacağım, hadi hayırlısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 4 Ağustos 2018; 15:57:21 >

• Arkadaşlar şu kulaklıklar arasında seçim yapıcam yardımcı olursanız sevinirim
    Jaybird freedom 2
    Bang olufsen h5
    Sennhesier cx6 b

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güzel konu

• IRoN kullanıcısına yanıt
    jabra elite 65t ile ilgili kısa kullanımınız üstüne bi yorum alabilir miyim rica etsem
  • Kaliteli müzik istiyorsanız kablolu modellere bakıcaksınız hocam ilk düzeltmeyi yapiyim. Millet altın gümüş alaşımlı kablolarla, custom iem’lere boşuna 3-4 bin lira para vermiyor emin olun ayrıca onları sürmek içinde iyi bir Dap ( digital audio player ) şart. Tavsiyem kayıpsız sıkıştırılmamış ses formatları kullanmanız ( flac, apple losless vs ) yani kaliteli müzik kavramı göreceli anlayacağınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carcharies -- 8 Ağustos 2018; 5:12:23 >
  • Sennheiser momentum wireless kullanıyorum. Gayet memnunum.
  • Takip

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • F/P açısından tavsiye ederim.

https://testetabi.com/anker-soundbuds-slim-bluetooth-kulakici-kulaklik/

• bose soundsports free
  • Bose soundsport efsane kulaklıktır. Bende kablolusu var pahalı ama yani daha iyisi 2-3k civarıdır belki. Kablosuzu kullanmadım ama o da yakındır diye düşünüyorum. Ama kablosuz olarak ben de anker aldım yukarıdaki arkadaş gibi çünkü sonuçta kablosuz çok da masrafa değmez diye düşünüyorum, sonuçta çok çeşitli cihazlarda kullanma imkanı olmuyor. İyi günler

• IRoN kullanıcısına yanıt
    Hocam 65t için yorumlarınız nelerdir ? Tavsiye eder misiniz ? Rahat mıdır kulakta ? Sesi nasıldır ?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.