Şimdi Ara

müzik için kaliteli kablosuz kulaklık önerisi bekliyorum (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
5.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhaba JABRA ELITE ACTIVE 65T yaklaşık olarak bir haftadır kullanıyorum, kullanmadan önce daha kullanıp geri verdiğim plantronics 305 telefon görüşmesi ve kablo sorunu nedeni ile sınıfta kaldı. Özellikle daha önce plantornics kullanan ve hayran olan birisi olarak beni hayal kırıklığına uğrattı.

Gelelim Jabra'ya ;
    1- Ses kalitesi ve kontrolleri gercekten tatmin edici, tabi burada kablolu kulaklıklar ile kıyaslamak bence haksızlık olur .
    2 - Özellikle telefon ile kullandığımız kulaklıklar ile görüşme yapmak benim açımdan çok önemli, JAbra bu konuda gerçekten başarılı Otobüs, cadde, Okul tenefüs, ofis, araç kullanırken oldukça başarılı, ses karşıya gerçekten çoknet birşekilde iletilmekte ve sorun yaşanmamaktadır.
    3 - Cift cihaz baglama, oldukça başarılı şuan BT 5.0 olan ender cihazlardan, 8 veya 9 cihazla eşleşebiliyor. Bağlantı kaliteside bu yönde iyi.
    4 - Ipx56 güzel bir özellik havuza giremezsiniz ama diğer şekilde suya veytoza karşı direnci iyi, tabi musluğun altına sokup yıkamadım ama su birikintisine düştü hala sağlam :)
    5 - Şarj süresi iyi kutusu sayesinde sabah 7 akşam 8 rahat cıkartıyor.
    7 - Kulak konforu başlıklar ile düzeltiliyor ve sıkıntı çıkartmıyor. rahat
    8 - Birkaç kere elimden düştü herhangi bir zarar gelmedi

Eksi yönü kutu magnetli değil kulaklıkları koyarken ve alırken dikkat etmek gerekiyor.
    Ayrıca kutuya bir taşıma aparatı veya ufak bir bileklik ip takılacak alan olmalı.
    Ayrıca fiyat olarak yükarıda ...

• konuya yazmak için geç mi kaldım bilmiyorum.
    benim önerim kulak üstü yanında olacaktır.
    İphone ' lara özel üretilmiş olan Bose soundlink 2 Headphone öneririm.
    Türkiye satış fiyatı 2400 TL civarında ama Amazon.de ' den alırsanız 1200 liraya geliyor ve kesinlikle üst kalite ses + NC + 20 Saat civarı pil ömrü + mükmell kalite ped mevcut.

https://www.amazon.de/Bose-SoundLink-around-ear-kabellose-Kopfhörer-weiß/dp/B0117RGD0K/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1542264291&sr=8-2&keywords=bose+soundlink+2+headphones

• harbyjos kullanıcısına yanıt
    Hocam neden 65T değil de 65T ACTIVE'yi tercih ettiniz? Özel bir sebebi var mıydı? Kaça aldınız?
  • müzik dinlemek için mükemmel bir kulaklığa ihtiyacım var
    lojmanda oturuyoz kolon,ses sistemi falan mümkün değil.
    müziklerin keyfine sonuna kadar varmak istiyorum. en iyi kulaklık hangisi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirrealsQ

konuya yazmak için geç mi kaldım bilmiyorum.
    benim önerim kulak üstü yanında olacaktır.
    İphone ' lara özel üretilmiş olan Bose soundlink 2 Headphone öneririm.
    Türkiye satış fiyatı 2400 TL civarında ama Amazon.de ' den alırsanız 1200 liraya geliyor ve kesinlikle üst kalite ses + NC + 20 Saat civarı pil ömrü + mükmell kalite ped mevcut.

https://www.amazon.de/Bose-SoundLink-around-ear-kabellose-Kopfhörer-weiß/dp/B0117RGD0K/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1542264291&sr=8-2&keywords=bose+soundlink+2+headphones
    linke tıkladım türkiyeye teslimat yok diyor? hala öneriniz bu mu güncel mi hocam :)
    bi de film izlerken falan kullanılır dimi tv de

• o değil de almanyada bir garson adam 2 günlük calısma parasıyla alıyo bu kulaklığı bizim burda 1 aylık çalışma parası ayıp ya valla üzüldüm çok yazık konu sapmasın diye daha fazla konusmak istemiyorum iyi akşamlar güzellikler ülkesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ririii

linke tıkladım türkiyeye teslimat yok diyor? hala öneriniz bu mu güncel mi hocam :)
    bi de film izlerken falan kullanılır dimi tv de

Alıntıları Göster
    Hocam tekrardan selam
    öncelikle elimde
    logitech g405
    hyperx cloud 2
    iphone orjinal kulaklığı
    Samsung Akg kulaklık
    Bose soundlink 2 mevcut.

Hayatımda gerçekten paradan kısacağım tek şey kulaklık olur sanırım.
    sanırım 2 yıldır kullanıyorum Bose kulaklığımı.
    pil performansı hala çok iyi.
    Ses kalitesi çok iyi.
    filmlerde geçikme yok rahat izleniyor.
    Ses kalitesi mükemmel.
    Özellikle uçakta Noise cancelling özelliği aşırı iyi çalışıyor. uçak sesini %80 yok ediyor.
    Harman kardon omni 10+ var onda gecikme var. Vlc de sesi 0.4- yapmak zorunda kalıyorum.

• ririii kullanıcısına yanıt
    Anker soundcore spirit pro oneririm. Normal piyasa fiyati 350 tl. Hepsiburada da ara ara indirimler oluyor. 250 civari bulursaniz kacirmayin derin. Bana gore su anda piyasadaki kullanim ve rahatlik acisindan en iyi bluetooth kulaklik. Ben dahil 4 kisi aldik. Herkes cok memnun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.