Şimdi Ara

muvo s200 mü zen neeon mu ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • creative in muvo s200 1 gb ve zen neeon 1-2 gb ürünlerinden birini almayı düşünüyorum..fiyatlar birbirine yakın..karar veremedim..

neeonun tasarımı çok hoş..line-in özelliği iyi ama bataryalı olması ve usbden şarj olması kötü..sürekli bilgisayar başında değilim..bide 6 saatte şarj olduğunu düşünürsek bu aleti kullanmam biraz zor olacak..
    diğer yandan s200 pille çalışıyo..en kötü ihtimalle bitince bakkaldan bi pil alırsın..ama line-in girişi yok..ve fm radyosu da yok galiba..şarkı sözünü pek kullanmasam da joy stick baya hoşuma gitti..neeonun tekerinin sorun çıkardığını söylüyolar..

bunlarını göz önünde bulundurarak siz olsanız hangisini tercih ederdiniz??..yardım ederseniz çok mutlu olurum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakkı1907 -- 16 Eylül 2006; 2:44:54 >

• quote:

Orjinalden alıntı: The Kakistos

creative in muvo s200 1 gb ve zen neeon 1-2 gb ürünlerinden birini almayı düşünüyorum..fiyatlar birbirine yakın..karar veremedim..

neeonun tasarımı çok hoş..line-in özelliği iyi ama bataryalı olması ve usbden şarj olması kötü..sürekli bilgisayar başında değilim..bide 6 saatte şarj olduğunu düşünürsek bu aleti kullanmam biraz zor olacak..
    diğer yandan s200 pille çalışıyo..en kötü ihtimalle bitince bakkaldan bi pil alırsın..ama line-in girişi yok..ve fm radyosu da yok galiba..şarkı sözünü pek kullanmasam da joy stick baya hoşuma gitti..neeonun tekerinin sorun çıkardığını söylüyolar..

bunlarını göz önünde bulundurarak siz olsanız hangisini tercih ederdiniz??..yardım ederseniz çok mutlu olurum..

s200 radyosu yok demişsin ewet aldığında radyosu olmayabilir ama firmware den sora radyoya kavuşuyosun

şahsen harici kalem pille çalışan s200 n200 gibi cihazları düşünmeni öneririm çünkü zen neeon ve ipod gibi ürünlerin pilleri çok pahalı ve ilerde bulabilecekmisin bunu göz önünde bulundurmalısın

line in girişli başka cihazlarda war örn n200 ve zen nano plus gibi bunlarıda düşünebilirsin gerçekten küçük ve şık

ama bugünlerde kafamda bi mp3 player war bilmem ilgilenirmsn . markası mpio fg100
    optik line in girişi war bi kalem pille 40 saat müzik dinleyebiliyomuşsun radyosu war en önemlisi de ses kalitesi kullananlar söylüyo bunu çok iyiymiş ürünü henüz yakından incelemedim ama forumda 1,2 kullanan
    arkadaşlar ufak bi incelemesini yapmışlar n200 ve s200 den biraz büyük

ama illaki zen neeon yada s200 arasından hangisini seçerdin die sorarsan zen neeon daha iyi derim ama yine de bataryalı olması ve usbden şarj olması kötü

he bide zen neoon da radyoda yokmuş buda bi eksi

kulanan arkadaşlar yorumlarını yazarlarsa s200 veya zen neoon hakkında daha net bilgilere sahip olabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghan87 -- 16 Eylül 2006; 12:29:26 >

• tx fm,v200,n200,zen nano plus bunlarda gezinebiliyosun klasörlerde s200 'dede muhtamelen wardır bu özellik. s200 kullanan bi arkadaş cvp yazsa daha sağlıklı olur
  • creaative zen neeon modelini tam beğenmiştim ki şunu öğrendim.

Bu Alet Kronik Sorunlu Olabilir!

sürekli karşılaşılan problemler:
    bir süre sonra başlayan donmalar ve bu sebeple kullanılamaz hale gelme.
    yurtdışı bir sitede(forum) bu konuda birsürü yazı okudum. diğer markaların karalamasıdır diye düşündüm ama şikayet var com'da da aynı sorunla başvurmuş bir kişi görünce aletten vazgeçtim. benim ikinci creative faciam olmasını istemiyorum. (ilki muvo slim'di)

kaynakça:
    http://www.sikayetvar.com/?ara=zen+neeon&s22.x=0&s22.y=0&loc=ara
    http://www.cnet.com.au/mp3players/mp3players/0,239036133,240056109,00.htm ("froze/freeze" diyenler donmalardan bahsedenlerdir. hemen her mesajda görülüyor maalesef)

• evet katılıyorum ben de zen neeon aldım ve değişime gitti iki kere şu an kullanıoyum her ne kadar süper bi alet olsa da kimseye tavsiye edemiyorum malesef.
  • muvo slim i 1yıl kullandım ve hiçbir sorun çıkartmadı zen neeonu da yaklaşık 2 ay kullandım zen i ilk aldığımda ekranda bir çizgi vardı değiştirmiştim sonra aldığım zen bana hiç problem çıkarmadı kısacası ben iki cihazlada sorun yaşamadım diyebilirim
  • Bende bir arkadaşa s200 tavsiye ettim ve o da aldı. Ve hiç mi hiç sorun yaşamadı. Ayrıca radyo yükleyebileceğini söyledim. Ürünü bende kullandım ve diyebilirim ki: s200. Hem gold'ta 150 milyon. Kaçırma derim. Alınca dua edersin ;)
  • zen neeon da firmware sayesinde radyo yükliyebiliyorsun
  • Ama Muvo s200 joystick ve diğer özellikleriyle fark atar yine de...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.