Şimdi Ara

Mutluyum dediginiz anlar...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bazen öyle günlerim oluyor ki hersey üst üste geliyor hayattan soguyorum resmen. Hayatimi sorgulamaya basliyorum neden yasiyorum diye.Böyle durumlarda bana motivasyon veya kafayi dagitacak/rahatlatacak seyler lazim. Yaptiginizda mutlu oldugunuz seyler var mi. Yaparken herseyi unuttugunuz. Kafayi dagitacak seyler yani?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bisiklet
  • Kardeş biraz daha aç neler yaşadığını, belki sana çözüm bulabilirim. O bahsini ettiğin anlarda çok suskun mu oluyorsun? Böyle hiçbirşey yapasın olmuyor fakat niye böyle olduğunu da bilmiyorsun falan. Böyle mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mesen90

Kardeş biraz daha aç neler yaşadığını, belki sana çözüm bulabilirim. O bahsini ettiğin anlarda çok suskun mu oluyorsun? Böyle hiçbirşey yapasın olmuyor fakat niye böyle olduğunu da bilmiyorsun falan. Böyle mi?

Yok öyle degil. Mesela benim okulda son senem ve derslerim suan biraz kritik. Eylülden itibaren 6 aylik staj yapmam lazim ve bu ay aslina bircok yere basvurmam lazimdi ama daha hic birsey yapmadim. Bu bana biraz baski yapiyor. Birgün kafa dinlemek istiyorum sürekli yapmam gereken birsey cikiyor ve asil önemli isleri yapmaya zaman bulamiyorum. Gözüm biraz yukarlarda yani kendi sirketimi kurmak istiyorum ilerde. Sonra bi an geliyor ve soruyorum kendime ben kendimi neden bu kadar kasiyorum. Basarili bir sirket sahibi olsam nolacak olmasan nolacak. Sonucta insan ölünce yaninda birsey götüremiyor. Onun yerine kücük sakin biryerde esnaf olarak huzur dolu mu yasasam diye düsünüyprum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zontak Müptelası

quote:

Orijinalden alıntı: Mesen90

Kardeş biraz daha aç neler yaşadığını, belki sana çözüm bulabilirim. O bahsini ettiğin anlarda çok suskun mu oluyorsun? Böyle hiçbirşey yapasın olmuyor fakat niye böyle olduğunu da bilmiyorsun falan. Böyle mi?

Yok öyle degil. Mesela benim okulda son senem ve derslerim suan biraz kritik. Eylülden itibaren 6 aylik staj yapmam lazim ve bu ay aslina bircok yere basvurmam lazimdi ama daha hic birsey yapmadim. Bu bana biraz baski yapiyor. Birgün kafa dinlemek istiyorum sürekli yapmam gereken birsey cikiyor ve asil önemli isleri yapmaya zaman bulamiyorum. Gözüm biraz yukarlarda yani kendi sirketimi kurmak istiyorum ilerde. Sonra bi an geliyor ve soruyorum kendime ben kendimi neden bu kadar kasiyorum. Basarili bir sirket sahibi olsam nolacak olmasan nolacak. Sonucta insan ölünce yaninda birsey götüremiyor. Onun yerine kücük sakin biryerde esnaf olarak huzur dolu mu yasasam diye düsünüyprum.

Çok benzer şeyleri yaşıyoruz. Benim okulum uzadı, benim de hayalim kendi işimi kurmak. Sırf rahat bir iş hayatım olsun diye yoksa çok para kazanma gibi bir derdim yok. Yeter ki başkalarına muhtaç olmayayım, açıkta kalmayayım da yeter.

• namaz kıl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suanlik sadece pzt ve crs gunleri mutluyum

• Onun yanındayken

• şu an dün yarın gazete okurken miley dinlerken kahve içerken başarılı olduğumu hissettiğimde vs...
  • Spor yaparken.Spor hocamla ve spor salonundaki arkadaşlarımla muhabbet ederken vb.
  • Spor yaparken ve son ses müzik

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beşiktaş'ı izlerken herşeyi unutuyorum
  • müzik
  • Galatasaray

• arkadasımın dogumgunu icin evine gittik herkes sırayla aldıgı hediyeleri veriyor ve en sonda ailesi verdi hediyesini.bir baktık nike total 90 halısaha.herkesin gözleri parladı falan.cocukda top oynamayı bilmezdi.herneyse o zaman icimden gecirmistim ulan ne aileler var cocuklarına ne güzel hediye alıyorlar bizimkilerde tırt yok.arkadasın evinden cıktım kendi evime giderken annemleri gordum.annem dedi gel sana bisey aldık.bi baktım aynı ayakkabıdan.hayatımda o kadar sevindigimi hatırlamıyorum.1 hafta giyebildim o ayakkabıyı.1 hafta sonra teyzemi ziyarete gitmistik ayakkabıyı dısarda bırakmıstım o gün calındı.bu da böyle bi anımdır
  • Nefes almak bile güzel, her anım çok değerli, gelecek planlarım hedeflerim var mutluluk denilen uydurma kelime nedir ki ben yaşamayı seviyorum.
  • Son zamanlardaki en mutlu anım arabama aldığım 18' jant lastik takımım. Jantları arabaya taktıkdan sonraki gülümseyişim paha biçilemez.
  • basketbol oynarken,uzun zamandır beklediğim bir film için sinemaya gittiğimde,birisine iyilik yaptığımda,tabi ki iş çıkışında
  • Herhangi bir konu da(ne olduğu farketmez) istediğimi elde ettiğim an. Aaah o kısa süreli his, hiçbir şeye değişmem.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.