Şimdi Ara

Cok stresliyim her yerimde yara çıktı ):

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben 22 yaşındayım panik atak rahatsizligim bar gecmiste
    Simdi uniden mezun oldum askerden kesin muaf olmam lazimdi sagliktan dolayi (75-80 arasi kifoz)
    Ama ilk askerlik muayenesinde elverislidir dedi doktor hemde 50 derece olcerek ama sonra anladim rontgen eksikmis ( tsk yonetmeliginde 66-75 arasi muaf yazar)

İtiraz ettim yarin 2. Muayeneye gidicem baska hastaneye ama yine hatali olcerlerse karar kesin olucak, ben tecil ettiricem ama muaf raporu alamayacagim is bulmam sıkıntıya girecek cunku bir iki sene askere gidiyor olucam

Bunu dusunmekten 1 aydir yuzumde hep kizarikliklar yaralar cikti uyuyamaz oldum, bir kac hafta oncr sigarayi birakmistim biraz rahatladim ama muayene gunum yani yarin yaklastikca tekrar icer oldum cunku cok stresliyim kalbim kut kut atiyor kahvalti etmek aksam guzelce yemek yemek hayal oldu benim icin

Dua edin yav ben ediyorum bilmediğiniz adama neden dua ediceksiniz ama en azından işin aslı ortaya ciksin

Bu arada adam askerden kacmaya calisiyor nasil erkeksin demeyin benim omurgamda egrilik var ayakta uzun sure duramiyorum masada uzun sure oturamiyorum o yüzden demeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu arada sabah 4.30 da otobusum var baska sehre gidiyorum o zamana kadarda uyuyamam muhtemelen midem bulaniyor heyecandan dun gece saat 2 gibi bir seyler atistirmistim uzerine bir simitle duruyorum kusasim geliyor devamli bu isler beni cok geriyor ya cok geriyor

• Derdimi de anlatacagim kimse yok kimsenin anladigi yok işin kotu yani sehir degistiriyorum ailem maddi acidan zor donemde cepte para yok onlardan cok almak istemiyorum ve vakit hızlı geciyor

• Bende de yaralar çıkıyor streslenince. Karşim sakin olacaksın takma diyecem de takmadan da duramıyorsun biliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bi 10 sene sonra bu yasafiklarin senin icin iyi yada kotu bir ani olarak kalifak, boyle dusunup kendini rahatlabilirsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.