Şimdi Ara

MUTLU SON!!! ÜRÜNLER GELDİ!!! (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.899
Cevap
113
Favori
158.360
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rearview 2.5" HD-DVR Sesli Kayıt Araç İçi Kamera

bu ürün ile değiştirme seçenegi çıktı ama oda 15.11.2014 te gelecekmiş ön sipariş alıyor
  • http://www.hepsiburada.com/liste/ProductDetails.aspx?productId=otm285230&categoryId=26027#Gorseller

bu ürünle değiştime seçeneği çıktı daha önce aldım iade ettim çamur gibi çekiyor seçeneklerde ürünümü değiştir - iptal et- beklemek istiyorum var ben sonuncuyu seçip bekleyeceğim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seas79 -- 24 Eylül 2014; 16:42:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

Rearview 2.5" HD-DVR Sesli Kayıt Araç İçi Kamera

bu ürün ile değiştirme seçenegi çıktı ama oda 15.11.2014 te gelecekmiş ön sipariş alıyor

peki buna fiyat farkı istiyorlarmı??
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOXIN

quote:

Orijinalden alıntı: ado102

Arkadaslar ben de iki adey siparis etmistim bana gelen mailde urun fiyatinda yanlislik oldugu ve bu hafta bilgilendirme yapacagi yonundeydi.sonra ben bunlara tehdit mesaji yazinca bir mail daha gondermusler mailde urunu gondereceklerini soylemusler.

Detay ve gönderdiğiniz ve onların gönderdiği mailleri koyar mısınız?

bende takipteyim... Hocam ne yazdınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seas79 -- 24 Eylül 2014; 16:46:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

Rearview 2.5" HD-DVR Sesli Kayıt Araç İçi Kamera

50 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fbsrkc06 kullanıcısına yanıt
    beklemek istiyorum u seçtim beklemeye devam
  • dostlar..değiştir butonuna tıklayıp bekleyeceğim seçeneğini seçelimmi yoksa hiç dokunmayıp oylece kalsınmı..dogrusu hangısı..tavsıye edermısınız..
  • quote:

Orijinalden alıntı: seas79

http://www.hepsiburada.com/liste/ProductDetails.aspx?productId=otm285230&categoryId=26027#Gorseller

bu ürünle değiştime seçeneği çıktı daha önce aldım iade ettim çamur gibi çekiyor seçeneklerde ürünümü değiştir - iptal et- beklemek istiyorum var ben sonuncuyu seçip bekleyeceğim...

Aynı ürün bendede çıktı bende bekleyeceğim.

• ceramicer43 kullanıcısına yanıt
    bekleyeceğimi seçince bişe olmuyor zaten ben tıkladım durum aynı
  • bende beklemedeyim...
  • 30 tl değerindeki çamur görüntüsü olan kamera ile kandıracaklar.

• demek ıstedıgım bekleyecegımı ışaretlemeyenlerınkını toptan ıptal edebılırlermı..yanı sıteye gırıp bekleyecegımı seçelimmi..
  • bende ne mail var nede iptal butounu sipariş hazırlanıyor diyor
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asakarya19 -- 2 Ocak 2015; 17:31:45 >
  • Beklemek istiyorum seçeneği nedir ayrıca? Çıkmaz ayın son çarşambası olmasın o da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Speedy9355 -- 24 Eylül 2014; 23:30:45 >
  • Eder bunlar sormadan hemde ben bekleyeceğim i işaretledim...

• quote:

Orijinalden alıntı: ado102

Arkadaslar ben de iki adey siparis etmistim bana gelen mailde urun fiyatinda yanlislik oldugu ve bu hafta bilgilendirme yapacagi yonundeydi.sonra ben bunlara tehdit mesaji yazinca bir mail daha gondermusler mailde urunu gondereceklerini soylemusler.

Mailin bir ss koysanız? Ne yazdınız bizde yazalım

• Önerilen ürüne bak 5 para etmez ve kendilerine maliyeti en fazla 10 lira olan ürünü öneriyorlar.
    Kesinlikle ürün değişimi yapmayın bekleyin hb.com da şuanda iptallerin müşteriler tarafından yapılmasını beklemekte, kısaca caydırma çabası içindeler.
    Bu durum sonucunda onlarında başı çok ağrıyacak,uğraşacaklar tüketici hakem heyetleri ile uğraşacaklar bunu göze alamazlar sonuç olarak muadil bir ürün gönderilecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: asakarya19

önerdikleri ürün birkere muadili değil park kamerası yerine neden kayıt kamerası alayım ki hb ayrı bir alem

+111111

şimdi aklıma teknosa geldi.
    oyun konsolu almıştık stokta yok diye iptal mi edelim
    muadil ürün mü alırsınız dediler . bende muadil ürün alayım dedim.

1-2 gün sonra mail geldi oyun konsoluna muadil ürün gamepad miş
    Şaka gibi. Birde arıyorlar verelimmi diye. Akıllara ziyan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rfve -- 24 Eylül 2014; 17:29:11 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • İyi bakalım biraz hareketlenme oldu. Aksiyon dolu günler başlıyor anlaşılan. Ben de bekleyeceğim tabi ki satın aldığım ürünü gönderecekler
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.