Şimdi Ara

MUTLU SON!!! ÜRÜNLER GELDİ!!! (195. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.900
Cevap
113
Favori
158.359
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: eresin00

Benim siparişimde bugün geldi, tecrübeli arkadaşlar bakabilirmi, herhangi bir eksik var mı?

Kaydirmaz ped haric hersey tam gozukuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ILKERATLIILKER I kullanıcısına yanıt
    Başarılı konuşmaaa...
  • Hocam o kutudaydı, onu cekmemişim, tam o zaman teşekkürler.
    Konuyu açan arkadaşa da teşekkürler.

• benim ürün teslimata hazır durumunda iken aynı şekilde tedarikçi firmadan bekleniyor durumuna düşmüş.

Attığım mesaja henüz cevap verme tenezzülünde bile bulunmadılar.
  • Benim urunlerde geldi.

Simdi bunu kaca satiyoruz. Bunlar gelene kadar araca geri görüş kamerali 7 inc lik android multimedia taktirdim bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virtue28 -- 15 Ocak 2015; 23:31:10 >
  • virtue28 kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi marka aldınız ve kaç liraya geldi taktırması vs. Tavsiye edermisiniz bende araştırıyorum...

• seas79 kullanıcısına yanıt
    Benimki biraz farklı, PIONEER SPH-DA110 taktırdım.

Forumda konusu mevcuttu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xtrax

quote:

Orijinalden alıntı: Masdera

Arkadaşlar Hepsiburada.com'da çalışıyorum sorularınız varsa sorabilirsiniz.

Arkadaşım bana mastek marka arac içi kamera gönderilmiş bu konuda ne yapmalıyım yardımcı olurmusun?

merhaba hocam. banada mastek araç içi kamera göndermişler. fakat koli üzerindeki faturada ve içinden cıkan mastek in kutusun üzerindeki bandrolde rearview yazıyor. ürünün yazanlarla ilgisi yok. aradaım musterı hızmetlerını bı no verdıler yanlıs urun geldı dıye kayıt actılar geri gonderdım bugun ama ulasması vakıt alır urunun beklemedeyım. siz nasıl bir yol izlediniz bilgi verirmisiniz ne yapmalıyız başka ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

Benimki sipariş paketlendi kargoua verilmesi beklenirken 4. Gün değiştirdiler simdi aradım arkdslar ses kaydı alınıyor mu dedim evet dedi bay biri saha iyi mahkemeye de başvurabilirsiniz gırtlagıma kadar geldi artık dedim, 2-3 TV haber kanali getirip kendine ofisiniz önünde hafif benzin dokup yakmazsam ilker değilim firmanizin amacı vermemek ise sorun yok yapacağım dedim hemen depoya bağlanıp bilgi aldı sıraya gore kargo ya veriliyormus aşırı urun çıkışı varmış ozellikle bu cihazdan .peki işyerinde benden 22 saat sonra alan arkadaşa niye geldi dedim tekrar depoya bağlandı sizinki iki urun en kısa surede paketlenip gönderilecek ofis veya depomuz onunde etrafinda sansasyon yaratmaniza gerek yok ilker bey içiniz rahat olsun dedi hemen üyeliğine girdim sipariş hazırlanıyor yazdi. Ben çocuğumu su saatte sevecegime esimle sohbet edeceğime sizi arayıp zaman kaybediyorum ben manevi olarak yıpranıyorum is yerinde işten kayıttan olup 20 dk her gun sanki sevgilimi arıyormus gibi firmanızı arıyorum dedim bunların tutanakları elimde dedim.

Sansasyonel ilker
    Iyi güldüm yanlız süpersin
    Bunarada heyecan yok benimde hala tedarik edilince gönderilcek yazıyor hertürlü gelir bunu hep söyledim
    Bana bi kamyonet çorap geldi bumu gelmicek

hocam kendini yıpratmana gerek yok be, netice itibari ile 4 aydır bekliyoruz. bir kısmımıza gelmesi kalanlara da geleceği anlamına çıkıyor.

çok acil bir ihtiyaç değilse geç kenara eksiksiz gelmesini bekle, bak bize geldi de noldu. içiden kamera çıkmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErsinBoz

quote:

Benimki sipariş paketlendi kargoua verilmesi beklenirken 4. Gün değiştirdiler simdi aradım arkdslar ses kaydı alınıyor mu dedim evet dedi bay biri saha iyi mahkemeye de başvurabilirsiniz gırtlagıma kadar geldi artık dedim, 2-3 TV haber kanali getirip kendine ofisiniz önünde hafif benzin dokup yakmazsam ilker değilim firmanizin amacı vermemek ise sorun yok yapacağım dedim hemen depoya bağlanıp bilgi aldı sıraya gore kargo ya veriliyormus aşırı urun çıkışı varmış ozellikle bu cihazdan .peki işyerinde benden 22 saat sonra alan arkadaşa niye geldi dedim tekrar depoya bağlandı sizinki iki urun en kısa surede paketlenip gönderilecek ofis veya depomuz onunde etrafinda sansasyon yaratmaniza gerek yok ilker bey içiniz rahat olsun dedi hemen üyeliğine girdim sipariş hazırlanıyor yazdi. Ben çocuğumu su saatte sevecegime esimle sohbet edeceğime sizi arayıp zaman kaybediyorum ben manevi olarak yıpranıyorum is yerinde işten kayıttan olup 20 dk her gun sanki sevgilimi arıyormus gibi firmanızı arıyorum dedim bunların tutanakları elimde dedim.

Sansasyonel ilker
    Iyi güldüm yanlız süpersin
    Bunarada heyecan yok benimde hala tedarik edilince gönderilcek yazıyor hertürlü gelir bunu hep söyledim
    Bana bi kamyonet çorap geldi bumu gelmicek

Sorma yaaa hoca o çorapları pis kacırdım
    N11 ariel ve primaları aldıydık da Corap olayına üzüldüm memleketteydim ya bayram ya seyran dı baslik dikkatimi cekmemisti girmedim
    Tır çıkartırırdım satardım hemen

• quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

hocam kendini yıpratmana gerek yok be, netice itibari ile 4 aydır bekliyoruz. bir kısmımıza gelmesi kalanlara da geleceği anlamına çıkıyor.

çok acil bir ihtiyaç değilse geç kenara eksiksiz gelmesini bekle, bak bize geldi de noldu. içiden kamera çıkmadı

Yapma yavvvv eksik mi geçmiş olsun hocam

• quote:

Hocam bayağı tutuşmuşlardır yahu Ağzına sağlık.

Ya arkadaş hep senimi bulur bunlar ya bi sene oldu nerdeyse sen bu konuda yazalı

• 4 ay bas bas bağırıp kivrandiginiz ürünü oldu olacak 20 TL ye satın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meddah58 -- 16 Ocak 2015; 14:49:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hala, aracına taktıran yokmu yahu? 4 ay bekledik, kıyıp arabalarımıza taktıramıyoruz. Ben, masanın üstüne koydum, akşam işten gelince kutuya bakıyorum, ekranı aç kapa yapıyorum. Birisi arabasına taktırıp görüş belirtse eminim arkası gelecek. Herkes ilk taktıracak olanı bekliyor galiba.
  • crossfire C kullanıcısına yanıt
    Benim ki gelse direk kendim takacam ama hala tedarikçiden bekliyolar mübarekler...
  • sipariş takip ekranında;
    Sipariş No
    80920xxx
    Tarih
    19.09.201415:39

Rearivew 4.3 inç Kameralı LCD Ekran 348815
    1 Adet | Tedarikçi firmadan bekleniyor.
    Tahmini kargoya veriliş tarihi: Siparişinizin vaat edilen kargoya veriliş tarihi (23.09.2014) geçmiştir, özür dileriz.
    Faturanız siparişinizle birlikte gönderilecektir.

yazmakta, hala neden gönderilmedi diye sorduğumda gelen cevap;

"Cevap: Merhaba,

80920xxx nolu siparişinizde yer alan Rearivew 4.3 inç Kameralı LCD Ekran ürünü için, ürün gönderim tarihi 15.01.2015 olarak aktarılmış; fakat gümrük işlemlerinde yaşanan aksaklık ve gecikme nedeni ile bütün ürünlerin stoklarımıza girişi sağlanamamıştır.

Belirtilen tarih itibari ile stoklarımıza bekleyen sipariş adetinden az stok girişi yapılabilmiş ve en eski tarihli siparişlerden başlamak koşulu ile ürün gönderimleri yapılmaya başlanmıştır.

Bekleyen ürünlerin gümrük işlemlerinin tamamlanması ve gönderiminin yapılması 10-15 günlük bir süreyi bulacaktır.

Temin sürecinin uzaması nedeni ile sizi beklettiğimizin farkındayız, ilgili siparişinizi sizi memnun edecek şekilde sonlandırmak istediğimizi belirtmek isteriz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla."

Çelişkiye bakın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi il60hami84 -- 16 Ocak 2015; 15:15:16 >

• 2 kez uyarı mesajı yazmama ve kural dışı olduğu bilindiği halde sürekli kişisel satış ilanları açılması sebebiyle konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar,
  • 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.