Şimdi Ara

Mutlu Ol Yeter -ATV (Ali Atay,Ertan Saban) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
376
Cevap
8
Favori
10.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Allahtan kanal d de degil yoksa sonu 5 kardes gibi olurdu 5 bolum dayanabildi guzelim dizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Basteryus kullanıcısına yanıt
    Ertan Saban Elveda Rumeli dizisindeki gibi şiveli sanırım. Üstüne birazda kafa gidik. Güzel bir karakter çıkabilir ortaya. Ali Atay'da tanıtımlarda hafif Mecnunvari saflık içerisinde. Üstüne Aslı Enver ve Öner Erkan. İnşallah tutar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.karasu02

quote:

Orijinalden alıntı: Mizuhara

3. fragmanını izledim gayet güzel bir yapıma benziyor, tek kötü yanı atv'de olması keşke star falan alsaydı. neyse inşallah tutar ben güldüm şahsen.

Atv olunca ne oluyor kardeşim ya bari diğerleri gibi milleti keriz yerine koymuyorlar starda falan oynasaydi bakar miydin çamur gibi yayini ne güzel hd izleyeceğiz.

Kanal sahibinin millete açıkça küfür ettiğini bilmiyorsun herhalde.
  • Keşke FOXta yayınlansaydı. Neyse. Sevdiğim oyunculardan oluşmuş kadrosu bence güzel olacak.

Bi de fragmanlarda Ali Atayda bi Mecnun Ç'lik hisseden tek ben miyim?
  • Kadro iyi, tanıtım videoları idare eder, kanal kötü. İnşallah güzel bi senaryosu vardır ben ümitliyim şahsen diziden bu arada ali atay bildiğimiz mecnun gibi hala tepkileri konuşması falan karakter herife yapıştı resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Vengeful -- 25 Mart 2015; 21:30:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

quote:

Orijinalden alıntı: s.karasu02

quote:

Orijinalden alıntı: Mizuhara

3. fragmanını izledim gayet güzel bir yapıma benziyor, tek kötü yanı atv'de olması keşke star falan alsaydı. neyse inşallah tutar ben güldüm şahsen.

Atv olunca ne oluyor kardeşim ya bari diğerleri gibi milleti keriz yerine koymuyorlar starda falan oynasaydi bakar miydin çamur gibi yayini ne güzel hd izleyeceğiz.

Kanal sahibinin millete açıkça küfür ettiğini bilmiyorsun herhalde.

Nasil yani küfür?

• Dizi güzel gibi, ama ATV'de olacağı için izlemeyeceğim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sitcom dizilerden nefret ediyorum inşallah öyle değildir.Ali atayi hiç yakiştiramiyorum, bence sitcom da degil niye olsun ki

• yeni tanıtım
  • Absurd komediye benziyor ali atay biraz l m deki gibi

• İkinci fragman ile dördüncü fragmanda çalan müzikler dilime takıldı.Ara sıra mırıldanıyorum...
  • Şu fragmanı kaçıncıya izliyorum bilmiyorum ama her izlediğimde gülüyorum
  • ardayla mecnuna benzemiş biraz
  • yinede çamur deryasında izlemekten iyidir atvHD'de(inatla türksata hd yayın vermeyen star-kanal d'de izlemektense)
  • tam tanıtımlar yiğit özgür karikatürlerinden (ç)alınma diyecektimki meğersem zaten senaristide yiğit özgürmüş
    yiğit özgür yazıyor ali atay oynuyor oha çok iyi
  • Ali başkan için şans verilir.Şu aslı Enver çok tatlı ya
  • Ne zaman başlayacak bilgisi olan var mı ?
  • Fragmanlar efsane yalnız. Hem hüzünlendirip hem güldürecek samimi bir dizi geliyor gibi. Yiğit Özgür'e de güveniyorum.

• Fragmanlarına bu kadar güldüğüm bir dizi hiç olmaıstı :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.