Şimdi Ara

Müthiş iddia: Huawei'nin HongMeng işletim sistemi Android'den %60 daha hızlı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
1
Favori
5.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hiç Huawei cihaz sahibi olmadım ama son zamanlardaki kalite ve tasarımları ve kullanıcı yorumları ortada. Sırf kameraları için bile alınır oldular. Neticesinde içinde web tarayıcısı olduğu sürece neredeyse tüm servislere erişim oluyor. APK desteği olursa çoğu Android uygulama bir mağazada kendini toparlamaya başlar, olmazsa da çok dert etmem.

• WhatsApp ve Facebook Instagram calismadiktan sonra yemişim hızını

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kime göre neye göre

• WhatsApp hariç diğer uygulamalar pek sorun yapmaz heralde.

• Lenovo kullanın en güzeli 2 yıldır sorunsuz kullanıyorum fiyatları da cazip

• Android den başkası yalan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Whatsapp ve instagram çalışırsa kabul

• Google şimdi de uygulama geliştiricileri tehdit eder, Huawei için uygulama yaparsanız playstore a koyamazsınız diye.

• Test yazılımlarından yüksek puanlar alması için hileli yazılım kullanan, DSLR ile çekilen fotoğrafları kendi cihazıyla çekilmiş gibi gösteren bir firmanın işletim sistemi hakkında böyle bir iddia yukarıdaki skandallardan sonra inandırıcılığını kaybediyor.

Kirin 980’i tanıtırken de A12 Bionic’i geçeceklerini söylüyorlardı. Sen önce bir A10 Fusion’u geç Huawei.

https://forum.donanimhaber.com/huawei-kirin-980-apple-in-a12-bionic-islemcisini-gececek--135124492

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 13 Haziran 2019; 16:45:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Çin kendi içerisinde her şeyini üretebilir. Ellerinde üretim için fabrika olduktan sonra abd'nin işi biraz zor gibi. Zaten dışa kapalı bir ülke yolunu bulur.

• Trump bu hamleyle kendi kalesine gol attı... Diğer üreticiler de bu tehdidi görüp kendi çalışmalarına başlamıştır.
  • Ağa biride demiyorki
    Miss gibi blackberry os noldu
    Tizen noldu
    İos karşısında sanal makina işletim sistemleri

• Çekik gözlü koministler,
    bu işide çözer..

• Hızın bir önemi yok. Uygulama desteği olmadan yapacak hiçbirşey yok. Whatsapp, instagram, office, facebook, twitter vs hepsi Amerikan.

• zacharryyou Z kullanıcısına yanıt
    Ben kendi açımdan merak ediyorum, hepimizin kullandığı ortak uygulamalar genelde amerika kaynaklı. Çinde facebook WhatsApp kullanmadan yaşayabiliyorlar ama ben Huawei telefon alsam mesela facebook instagram WhatsApp olmasa ne halt ederim o telefonla :) Huawei iyi gidiyordu avrupa piyasasından çıkarsa kullanıcı olarak bizim zararımıza olur. İphone ve Samsunga mecbur kalırız

• PR çalışmasına devam

• Google servislerini, Facebok çöplüğünü, microsoft hurdalarını silsen android yüzde 69 hızlanır

• SYMBIAN Efsanesi Yeniden Gelmeli !
  • sarı pipi fena tosladı bu sefer,

çini, bizim gibi bir ortadoğu ülkesi sandı..

adamlar Türkiyede patent başvurularını yapmış bitmiş bundan sonra

ekim ayında ARKoslu telefonları gelince yine böyle bıdı bıdı konuşabilecekmisiniz bakalım
  • Arkadaşlar İŞİN İÇİNDE TENCENT varsa OLMUŞ BİLİN. Huawei vs değil. Tencent varsa piyasanın canını okur.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.