Şimdi Ara

müteahhite güvenmek doğru mu ödemeler nasıl olmali

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar uzun süredir bursa dan bir daire almayi planlıyorum hazır daire değil de fiyati cazip gelebilecek şekilde temelden daire almak istiyorum hem bursanın neresinden hemde nasıl. ve ne.şartlarda almam gerekir gayrimenkul alış satış güven. işlemlerinde hiç bilgim yok yardimci olur musunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yok mu bi cevabı olan yada bu tür konularda bilgisi olann

• O işler tehlikeli.Ortada bina yok verecegin parada ufak miktarlar olmaz.Bitmiş daireyi al en azından ne alacagını görürsün.Daire nasıl işçilik nasıl bilmiyorsun.Üstelik binanın bitecegi mechul müteahit batarsa ne olacak.
  • daha önceki işleri teslim ettiği binalar kendisine referans sağlamaz mi

• Daire alırken neye dikkat ediyim arkadaşlar içiniz de bilgili bir arkadas yok mu yardım edecek

• kaya000 kullanıcısına yanıt
    Hocam dikkat etmen gereken Alt yapısı,yalıtım sistemleri ve iskanı alınmış olmasıdır. Geri kalanı evin içindedir gözünle görürsün zaten neyi var neyi eksik.
  • merhaba konu açma yetkim yok bende burdan yazmak istiyorum lütfen yardımcı olun. bende izmirde ev almak istiyorum eşimle ama çiğli bölgesni düşünüyoruz. çünkü gelişen bir bölge. o bölgede berberoğlu, dbm, türksal ve gültekinler inşaatın projeşeri var. hepsi çok güzel içimize sindi ama gerek yapıda kullanılan malzemerin güvenliği gerekse ilerde yaşanabilcek sorunla hakkında ilgi alaka açısından hangisine güvenebiliriz bilmiyoruz. var mı bu mütahitlerle birebir iş yapan aranızda?
  • Henüz başlanmamış inşaattan ev almak çok çok büyük risk. Ben olsam beş kuruş vermeden sozleşme yaparım. Birde o sosleşmeye mutlaka bitiş tarihi koy. Bi avukata danış.

Bu insanları anlamiyorum. Yuzbinlerce liralik yatirim yapiyor ama bin tl bi avukata verip kendini garantiye almayı çok goruyor hayret valla.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.