Şimdi Ara

Mutant Year Zero: Road to Eden | Rehber ilk sayfada (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
4
Favori
4.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Oyunda kuzeye gittikçe ya da ilerledikçe sağlam düşmanlar ile karşılacakasınız. Dalmadan önce mutlaka ARK dan inventorynize bomba sis vs alın. Haritaları detaylı gezin ve toplayın.Gruplara dalmadan önce etrafı iyi inceleyin patyalan maddeler gruptan ayrılan elemanlar vs. bunları eksilterek ve kullanarak zorluğu alabilirsiniz.Mutlak gözlem yapın savaşa başlamadan önce acayip zevk alacaksanız.Taktiklerinizi iyi hesaplayın.
  • Oyunu bitirdim bende devam filmi gelecekmiş gibi bitti vallahi, sıra geldi dlc ye bakalım :)

Gerçekten çok güzel kurgulanmış bir oyun olmuş hikaye oynanış atmosfer hemen içine çekiyor, kıyamet sonrası senaryolu oyunlar hep ilgimi çekmiştir zaten bu oyuna da bayıldım, taktiksel ve gizli ilerleme çatışmalar bu şekilde girmek çok zevk veriyor, bam güm bir oyun değil neyi nasıl yapacağımızı iyi düşünüp ekibin yeteneklerini ve silahlarını ona göre seçip ilerlemek gerekiyor, fizik efektler ve grafikler de çok göz doyurucu olunca tadından yenmez bir oyun olmuş
  • Oyun 15 Ağustos tarihinde Epic Games Store üzerinden ücretsiz sunulacak. PC imkanı olanlar bu fırsatı kaçırmasın.
  • DLC yide bitirdim bir solukta harika olmuş oda, yalnız kaldığım yerden devam edince bazı karakterler için fazladan 30 skill point falan kaldı elimde bunlar için yeni mutasyonlar düşünülseymiş keşke, bir iki geliştirme konmuş ama oyun kazanımlarına göre çok az kalıyor
  • up
  • Ben de şimdi aldım dlc yi bakalım. Akşam başlarım. Mart ayında bitirmiştim geçen sürede de özlemedim değil. Tekrar hatırlamış olalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe yaması da çıktı kaçırmayın

• Westron1453 kullanıcısına yanıt
    PS4 konusu burası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

PS4 konusu burası.
    Aynnen

• melkor23 kullanıcısına yanıt
    Oyun epic tarafından ücretsiz verildi mi? Şu an 89,00 tl görünüyor sitede.
  • alic3lik kullanıcısına yanıt
    Evet verildi, 21 Ağustos son gündü sanırım, haftalık değişiyor ücretsiz oyunlar.

• melkor23 kullanıcısına yanıt
    türkçe yama ile bitirdim oyunu ama seed of evil türkçe olmadığı için hikayenin devamını pek anlayamadım. rica etsem, hikayenin devamı hakkında bilgi verebilir misin ?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.